Hayatınızda satın aldığınız en saçma şey nedir?

Hepimizin keşke almasaydım ya dediğimiz , aldığımıza pişman olduğumuz şeyler olmuştur , sizin alıp sonra pişman olduğunuz şeyler var mı ?

Benim 1-2 pantalonum , 1-2 ayakkabım , 1 cep telefonum var bunları alırken ne düşünüyordum acaba dediğim :)

0|0
28|13

En İyi Erkek Görüşü

• aragorn'un kılıcı.

0|1
    0|0
    • Buna nasıl saçma dersin!

• excalibur misali bir şekilde elime geçseydi benim için kutsal sayılabilirdi.

fakat öyle olmadı ve yaklaşık 400 lira saydım.

• Eh içine oturmaması mümkün değilmiş .

Kızlar Ne Diyor 28

• Antalyadan bundan bir kaç yıl önce önü kapalı bir terlik almışım sivri burunlu eski Eşrefpaşalı kabadayıların topuğuna basıp giydikleri yumurta topuklu ayakkabılara benziyordu , hangi psikoloji içindeydim bilemedim vala .36 numara ayaklarıma o koca hantal şeyleri nasıl almışım nasıl giymişim anlayamadım ..

0|1
    0|0
  • pantolanlarım var aldıktan sonra daha giyemeden 10kilo verdiğim

Elbiselerim var çok büyük hevesle aldığım ama giyecek yer bulmakta zorlandığım.

Ayakkabım var yaşına olur mu dedikleri için giyemediğim

Çantam var kitaplarım sığmıyor ve şimdilerde kitapsız bir yere gitmiyorum

15 tane renkli kalemim kullanmıyorum...

Bayramda çok büyük hevesle 60lira verip aldığım ama daha paketinden çıkarmadığım kolyem

Ten çorap var bir de. Çizmelerim diğer evde kaldığı için elbise giyemiyorum.

Ha bir de bezelye. Rus salatası yapmak için almıştım ama evde havuç kalmamış.

Keşke almasaydım

0|1
    0|0
  • usb port. hiçbir işime yaramadı anasını satayım, yatıyor öyle.

0|1
    0|0
  • bi ayakkabım vardı bi çantam bi de bikaç arkadaş aldım bunları çok da severek baktım çok değersiz hoşumada gitmedi yakışmadı bana hiç kullanmadım

0|1
    0|0
    • Arkadaşları hangi mağazadan satın aldın :)

• Alırken kontrol etmeden almaman gerekiyor , gerçi onlar deneme kabini nasıl birşey olur pek fikrim yok ama .

• işte kutudan hepsi aynı gözüküyor

• çook say say bitmez telefon , kıyafet , ayakkabı

heleki son zamanlar da aldığım çoğu şey bana gereksiz geliyor

0|1
    0|0
  • Baskılı mendiller. Kücük pakkette olanlardan.

Üstünde komik yazılar ve cizilmiş karakterler vardı. Ama mendil yanı.

Hayatta yaptığım en saçma alış verış oldu..

link

Bunlara benziyordu ama cizilmiş adamlarda vardı üstünde..

0|1
    0|0
  • her dışarı çıktığımda 3 er 5 er oje alıyorum çok saçma renkler aldığımda oluyo ama tutamıyorum kendimi.

0|1
    0|0
  • Bi sürü çantam var ucuza alıp sonradan keşke bütün bunları alıcağıma düzgün bi iki tane alsaydım dediğim :D

0|1
    0|0
  • koca bir dolabın neredeyse tümünü aldığıma pişmanım

0|1
    0|0
  • damara bağlıcaksın hepimizi.. neler almadımki her renk oje (mesela pembenin,mavinin her tonu kesin vardır) alırken neyle kombin yapcağımı bilemediğim halada bilemediğim çanta,ayakkabı,kıyafet.. iki çekmece dolusu toka.. off dertlendim :D

0|1
    0|0
  • İnternetteki alışveriş sitelerinin birinden türlü hayallerle, dünyanın parasını bayılarak aldığım bişe. Zira bir halta yaramadı.

0|1
    0|0
  • En son bır oyun konsolu almıstım ama bır türlü oyunun

özellklerıne göre kullanılan bır özellık bulamadığımdan

haybeye gıden bır saçmalık oldu.

0|1
    0|0
  • Bir parfüm, etek, ayakkabı vs. vs. vs. onları alırken kesin zevksiz insanlar vardı yanımda diyorum :)

0|1
    0|0
  • ben bir çanta almıstım o çok gereksiz bir çantaydı zincirli falan birde güneş gözlüğü.. daha çok sey varda aklıma gelenler bunlar

0|1
    0|0
  • sigara idi bir zamanlar.

0|2
    0|0
  • en salakça şey, ekmek kızartma makinesi.

kızmarmış ekmeği sevmem bile.

0|1
    0|0
    • bizim evde yoğurt makinesi var ayol, ekmek kızartma şeysi bunun yanında pek bir akilane kalıyor:)

• ben sulu olan batı tercih ederim :)

• Cıvık kısır güzel olmuyor , kuru olması tercihimdir . :)

• eskı sevgılıme aldıgım her hedıyede

0|1
    0|0
  • bi tşört ve igrenç renkte ojeler :) alırken sevıyorum eve gelınce garıplaşıyolar sanki :)

0|1
    0|0
  • : ) Pişman olurmuyum bilmiyorum ama saçma evet en fazla 1 kez kullanırım oda belki ama benim olmalı link Hassasım biraz bu konuda: )

0|1
    0|0
  • bulamadım... aklıma bişey gelmedi... sanıyorum gereksiz bişeyi uzun zamandır almıyorum :))...

0|1
    0|0
  • İsmini bilmediğim bir spor aleti. Sadece 1 kere bindim üstüne.

0|1
    0|0
  • ben kendim saçmayım :D onu ne yapacağım :D

0|1
    0|0
  • renkli kalemlere çok para harcıyorum gereksiz yere nerde görsem alıyorum

0|1
    0|0
  • araba

0|1
    0|0
  • bi cep telefonum var nasıl aldım onu hala hayret ediyorum :D

0|1
    0|0
  • bende de 1-2 body var. alıpta "buna mı para verdim ben" dediğim...

0|1
    0|0
  • Siyah bir hırka.

0|1
    0|1
    • teknik olarak sana bazen yakışabilir diye düşünüyorum

• Bunun?

Hayatta en nefret ettiğim şey birinin bana bu, şu şeklinde hitap etmesidir. Çok pis kavga başlatırım, pişman olursun.

• Soru sorup yorum yapanlara bunun diye hitap eden bi zavallının sorusuna bu cevabı görmeden yorum yapmasaydım keşke dediğim oldu şimdi.

• Peruğum için gereksiz derdim. Sonradan çok işime yaradı :).

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kıyafeti geçelim hepimizin başına gelmiştir. çince kumandası ve menüsü olan dvd almıştım, o nedir yaaa, yahu kullanamıyorsun bile, hani bi tuşa basıcan ama bişey olsa eski haline bile getiremezsin. bi kere siyah beyaz oldu görüntü, NTSC/pal ayarından bulana kadar kafayı yedim.

0|1
    0|0
    • Benimde bir kaç japonca ps oyunum vardı ingilizceye çeviricem diye akla karayı seçiyordum :)

• Laptobum için Tv kartı almıştım, çalıştıramadım bir türlü, müşteri hizmetlerini aradım, Türkiye daha henüz karasal yayınlar için hazır değilmiş, ileride karasal yayına geçince çalışır gibisinden bir yığın maval okudular, geri gönderdim ambalajı açılmış diye kabul de etmediler. Aldığım saçma olmasa bile en sinir bozucu bir alış-veriş oldu benim için.

0|1
    0|0
  • xbox 360 hevesle aldım kutusunu dahi açmadan 6 ay sonra yani bugünde sattım,ödediğim ve sattığım rakamlar arasındaki farkda pişmanlığım,niye aldım aldım niye kullanmadım sormayın cevabı bilsem yapmazdım zaten saçma bir alışverişdi...

0|1
    0|0
  • Ebayden dokunmatik fotograf makinesi almam olabilir. 10mp yazıyordu sitede, acaba neden bu kadr ucuz olabilir diye meraktan sipariş verdim... demo gibi birşey geldi.. kullanılıyor ama hep bulanık çıkıyor fotograflar. :(

0|1
    0|0
  • Borbet marka çelik jant:

link

0|1
    0|0
  • Kahverengi nike bir ayakkabı aldım bir bayan arkadaşın gazıyla iki defa giydim sadece 150 papel çöpe gitti.

0|1
    0|0
  • ya sorma ben bi pantolon aldım hangi psikolojiyle almışsam... ya bi giydim hacı bildiğin düttürü leyla... anama dedim yak bunu... başkasına verilecek gibi de değil:D

0|1
    0|0
    • Hehe ben giymediklerimi söylüyorum ihtiyacı olanlara veriyor valide .

• :) kulaklarını çınlattın adamların

• baya bi:D "seni andım bu gece kulakların cınlasın":D:D

• ev için otomatik ekmek yapma makinası almıştım, bir kere kullandım. öyle kaldı. pişman oldum. :(

0|1
    0|0
  • tütün kolonyası. içsen içilmez, sürsen sürülmez.

1|1
    0|0
  • Çin malı ı-phone

yine sinirlendim bak ! :D

0|1
    0|1
  • Telefona verdiğim para ile şu an hayalini kurdugum arabayı almıstım...

0|1
    0|0
  • İbrahim Tatlıses 2004 aramam albüm cd'si almıştım...

8 lira verdim o cd ye...

0|1
    0|0
Yükleniyor...