Sevgilinizden ayrıldıktan sonra hayatınızda ne gibi değişiklikler oluyor?

Öncelikle günaydınlar, hayırlı cumalar Sn. KS halkı .

Mesela onun size ilişkiniz sürecinde kazandırdığı alışkanlıkları ayrıldıktan sonra da yapıyor musunuz (ister istemez), yoksa ayrılığı çok çabucak kabullenip hiç bir şey olmamış gibi mi devam ediyorsunuz?

Diyelim ki siz ayrıldınız, nasıl hissediyorsunuz? Bitmesi gereken bir ilişki olduğunu düşünüp aldığınız kararın doğruluğundan emin bir şekilde yaşantınıza devam mı edersiniz?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Lanet huyumdur ki hemen toparlanamıyorum son ilişkim 2 yıla yakındı kendi isteğimle bitirdim. Oturdum içtim ağladım isyan ettim sarhoş oldum saçma sapan hareket ettim. Onunla dinlediğim şarkıları bir süre dinlememeye çalıştım biliyorum dinleyince acıtacak. Daha sonra acıtsın ki tam bitsin diye defalarca dinledim. Öğlenleri gülüp eğlenirken geceleri onun resmine bakıp ağladım. Ona nasıl hitap ettiysem çevremdekilere de istemsiz o saçma kelimeyi kullandım. Vakit geçtikçe kendimi dinledim ne salaksın dedim seni üzen adam için yaptığın şeye bak. Attım içimden benliğimden. İyiyim şimdi alışkanlıklarımı bıraktım ama zamanı gelince ufaktan acıtıp gidiyor. İnsan anlıyor tabi bu ayrılığa gelene kadar neler var düşünüp üzülecek diye.

Uzun zamandır ilk defa uzun yazdım , içimi döktüm bak iyi oldu bu teşekkür ettim.

Veee hayırlı cumalar ve günaydınlar :)

1|0
    0|0
    • Ellerine sağlık, içini dökmen seni rahatlattıysa ne mutlu bana:) Ben teşekkür ederim bal

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir ilişki bitecekse onun sinyalini zaten başlarken verir. cicim aylarında tepetaklak bir durum oluşursa o ilişki zaten bir yerden yırtılmıştır

2|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir be yeğen kişi derken karşı taraftan bahsediyorum.bazen sıkıntı olur bi müddet tabi alışkanlıklar vs vsi lakin bazende oh beee der aldığın nefesten zevk alırsın

1|0
    0|0
  • otomatik vitesli arabayi satan insan mecburen once minibuse taksiye binecek sonra bigun manuel vites arac alinca mecburen vites atmaya baslayacak. "insan su gibi olmali, bulundugu kabin seklini almali" bruce lee

2|0
    0|0
  • Bence önemli olan kaybettiklerine değil kazandıklarına bakabilmek . Eğer hayatıma bi katkısı varsa ondan öğrendiklerimin yapmaya devam ederim. İlişkiye kişiye değilde bize kazandırdığı güzel şeyleri bakmayı öğrensek aşk acısı denen şey çok daha kısa sürede kaybolup giderdi

1|0
    0|0
  • asım yıldırım - ayrılık videosunu izle yotubeden

link

1|0
    0|0
  • Hiç birşey olmadı ...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Normal hayatıma dönmem uzun sürmüyo diyet yapmama ihtiyaç kalmıyo sadece o dönem çabuk kilo veriyorum..

sırf diyet yapmamak için sevgili bulup bulup ayrılasım var metabolizmam istiyo ben değl..

1|1
    0|0
  • Bende değişiklikler oldu, hayata, aşka bakış açım çok değişti. Olgunlaştığımı ve değiştiğimi arkadaşlarım da sıklıkla söylüyor.

Alışkanlıklarımı hemen bırakamam ki kolay alışmam. Kendime ''kendimi dağıtma'' süresi veriyorum. Bu sürede kendimi dağıtıyorum, ağlıyorum,üzülüyorum; sonra bir bakıyorum hayatıma devam ediyorum.

1|0
    0|0
  • Kazandırdığı alışkanlıklar ve öğrettiği şeyler hayatımı kolaylaştırıyorsa yapmaya devam ederim. Eski sevgilim elektronik eşyaları tamir etmeyi öğretmişti,evde bozulan bir şey olunca kendim hallediyorum artık. Şimdiki de yemek yapmayı öğretiyor,ayrılırsak fastfood'a dönmem.

1|1
    0|0
  • ayrılığı hemen kabul ederim..çok sevsemde itiraz etmem...o giderse onla olan bağımı keserim...alışkanlıklarımda devam etmez...sadece düşünürüm..üzlüürüm..zamanla oda geçer.

1|0
    0|0
  • resetleniyorumm

1|0
    0|0
  • Olmadı bir Kore dizisi izler mutluluklar dileriz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...