N'oluyor bu Galatasaray'a?

İlk 2 hafatada bir beraberlik bir mağlubiyet. Hemde arenada yenildik, sizce nereye gidiyor bu Galatasaray'ın hali? Valla sinirlerim bozuldu

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sebepleri elbette yok değil, hem de çok. Şimdi taraftar yönetim ve hocaya kızıyor ama bu takımın geçen seneden pek de farkı yok. Geçen sezon son on haftaya baktığımızda Muslera-Sneijder-Yasin üçlüsüyle gol yemedi,1-2 farkla maç kazandı epeyce. Keza, Süper Kupa'da aynı şekilde. Galatasaray'ın bu düşüşü olağan bir durum. Muslera'da ciddi bir konsantrasyon problemi var, Sneijder henüz motive olamamış belki bunda sözleşmesinin uzatılmamasının da bir etkisi olabilir,

Taraftar transfer istiyor, ama, unutulmaması da lazım bu takım transfer yaparsa adam akıllı, Avrupa'dan men cezası alır malum fair play kurallarına göre. Transfer yapamamasını ya da kaliteli transfer yapmamasını bu şekilde anlayabiliriz. Podolski, hep söylemiştim şimdi de söylüyorum, santrafor oynatılmalı. Eğer 4-2-3-1 bozulmayacaksa, ileri uçta Podolski, kanatlarda Yasin-Burak oynatılmalı. Orta alan Melo-Selçuk-Sneijder en iyi üçlü. Bu anlamda bir sıkıntı yok gibi. Asıl sıkıntı, geçen sezon Galatasaray'ı şampiyon yapan etmenlerden şu anda eser olmaması. Yoksa Galatasaray aynı Galatasaray, hoca aynı hoca.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 12

• Sen 2-1 yeniksin ne diye burak' ı oyundan alıyorsun. Ne cahil bir adam. Yahu, zaten forvetimiz yok 3 aydır "denge denge" diye tutturmuşsun transfer bekliyor taraftar saçma sapan ego'su yüzünden 4 sene de 3 sampiyonluk gören bu takımın nasıl battığını görüyoruz. Vizyonsuz yönetimle bu işler olmaz. Eylüle doğru şampiyonlar ligi maçları başlayacak ne olacak şimdi bu kadroyla? ulAn yine bitirecekler kulüp soyguncuları bu kulübün kasasını. Otel motel dedi kandırdı taraftarı yok bize bu otellerden kaynak elde edeceğiz gelir elde edeceğiz ulAn neredeyse bu sene senin kasana 40 milyona yakın para giriyor yayın gelirleri, fenerin elenerek doğrudan kasamiza 10 milyon gelmesi forma satışları, sponsorlar nereden baksan 40 milyona yakin para yine sömürdüler kulübü az kaldı az bu Denge dengeoğlu ve Dursun Denge'nin iyi günleri.

0|1
    0|3
  • maçı izlerken bol bol küfür ettim..
    özellikle transfer yapmayan yönetime

0|4
    0|2
  • Dün Fenerbahçe içinde söyledim çift forvet başlamak hatadır şu an için hele orta sahadada poldi ve sneijder varsa daha sonrası Burak çıkıp Umut kaldığında ben dedim zaten bu maç dönmez Burak varken Umut forvet oynamaz Osmanlıspor iyi defans yaptı maçı haketti tebrik ediyoruz. Yasin niye oynamaz Umutla başlar hala anlayamadım.

0|1
    0|0
    • hiç işte yaa... yasin niye yedek oturur? hiç mi kafa yok arkadaş.. solda poldi.. sağda yasin ortada sneijder ilerde burak.. bitti işte b kadar.. bizim şablonumuz bu abicim

• Muslera kötü olunca sonuç kaçınılmaz oluyor takım berbat

0|0
    0|0
  • maçı izlemedim çalışıyodum yeni geldim daha ama anladım ki bu hamzayla olmayacak adam çok yumuşak biraz futbolculara dişini göstermesi lazım

0|1
    0|0
  • Bu sezon patladık ben uyandırıym , fenerbahçe kadrosu yavaş yavaş birbirine alışıyor ısınmaya başları. Ben ilk haftalar fener tökezler biz puan işini hallederiz dyodum büyük konuştm herhalde her taşa biz takılıyoruz. Fenerin frenleri koptu mu tutabilene aşk olsun bu sezon. Hakkını vermek lazım azize bu sezon döktü parayı hırs yaptı p*ç 😂

0|0
    0|0
  • Hakem ve federasyona bu aralar yalakalık yapmıyor ondandır gerçek cürmü ortaya çıkyı sakin olun zaten öyle iyi bir takım falan değildi

0|0
    0|1
  • niye hatırlattın ki? ben ve diğer gs li arkadaşlarımın bütün gece sövmektenn dilleri koptu.. ya hamza hocayı ben futbolculuğundan beri severim ama bu gece o ve ruhunu geri kazanması gereken bir iki gs li oyuncu bizi kahretti.

0|0
    0|0
  • beter olsunlar

0|0
    0|1
  • Bizde yenildik nolmuş dünyanın sonu mu

0|0
    0|0
  • kaleci zayıf :D

0|0
    0|1
    • 2 maçtır onun yüzünden gidiyo puanlar ama 3 kupada onunsayesinde geldi :D

• :D toplar ya.. heralde bu sene büyük bir transfer patlatırım dedi.. real barcelona filan.. olmayınca konsantrasonunu yitirdi.. bizim omurga sağlam.. toplasınlar biraz.. gene fırtınalar koparırız ama hamza hocamla olmıcak maalesef.

• Köpek gibi yenildik yazıklar olsun

0|1
    0|5
Yükleniyor...