Arena'da Gs süper ligin yeni ekibi Osmanlı'ya boyun eğdi. Neler diyeceksiniz?

Arena'da Gs süper ligin yeni ekibi Osmanlı'ya boyun eğdi. Neler diyeceksiniz?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• onu bırakta kaç kaç bitti :D

0|0
    0|0
    • 2-1 yenildi Gs

• hemde ne pislik ya :D yok sarı kart gösterirler yok kırmızı kart gösterirler adamı haşat ederler :D

• aynen ha tam dayaklık hepsi de sanki bizim maçları buluyor gerizekalılar ya :D :D

En İyi Erkek Görüşü

• Dün Fenerbahçe içinde söyledim çift forvet başlamak hatadır şu an için hele orta sahadada poldi ve sneijder varsa daha sonrası Burak çıkıp Umut kaldığında ben dedim zaten bu maç dönmez Burak varken Umut forvet oynamaz Osmanlıspor iyi defans yaptı maçı haketti tebrik ediyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yenilgi abartılıyor

0|0
    0|0
    • Niye abartilsin ya kaç kupa almış takimsin geçen seneden bu seneden yenilgi elbet büyütülecek

Erkekler Ne Diyor 9

• Osmanlıdan aslana saglam tokat :) bazıları erken uyudu bu gece

0|0
    0|1
  • maçı izlemedim ama aşağıda arkadaşlar umuttan bahsettiler yahu anlamadım gitti bu umut benim gs de gördüğüm en yeteneksiz adam brumanın ne eksiği vardıda gönderdiniz kafayı yicem ya

0|0
    0|0
    • sağlam forvet şart kesinlikle

• mallığın önde gideniydi nedense hamza fena taktı o çocuğa hiç şans vermedi

• ya ciddi söylüyorum amrabata muhtaç kalındı nasıl bir transfer politikası izliyor Gs anlamıyom ben

• gecen sene hakem destegi ile eyyamlar ile kazanilan kupalarin takim kalitesi ile kazanilmadiginin ispati

0|0
    0|0
  • Denge denge diyerek Muslera nın bile dengesini bozdular bir G. Saraylı olarak 4 yıldızlı takımdan soğutuyorlar beni

0|0
    0|0
  • Galatasaray Fason bu sene😒

0|0
    0|0
  • Iyi oldu

0|0
    0|2
  • Ne dicem iddaa yattı

0|0
    0|0
  • Dursun denen çapsiz başkan defolsun gitsin

0|1
    0|0
  • Galatasaray için olabilecek en hayırlı şey, ruh hastası hamzanın, umutuda alıp, ittirolup gitmesidir.

1|2
    0|1
    • forvet şart bruma gitmicekti

• Bruma, Sinan Gümüş, Berk İsmail... hepsi umuttan kat kat daha iyi.
      umut futbolcu falan değil ya, tutmuş Burağı çıkarıp umutu oyunda tutuyor ruh hastası hamza :(
      oyundan çıkarttığı Rodrigez sahanın en iyisiydi

• neyin kafasını yaşıyor bir anlasak :D

Yükleniyor...