Kapat

Hayatınızda sevgiliniz için bütün kızlardan erkeklerden vazgeçtiğiniz oldu mu?

Aşk nedir biliyormusun? Bir kız için dünyadaki bütün kızlardan vazgeçmek ve bundan zerre kadar pişmanlık duymamak. sizde sevgiliniz için kızlardan/ erkeklerden vazgeçtinizmi vazgeçipte pişman oldunuzmu kişi varmı ?

Güncellemeler:
soruma puan verirmisniz :)):):):)

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• ben vazgeçmem arkadaşlarımı arkadaşım olarak kabul etsin.. diğerleri zaten olmaz hayatımda biri varsa..

1|0
    0|0
    • kız arkdaşlarınıdamı kabul etsin sen sevgilinin erkek arkdaşlarını kabl edermsn

• o zaman izlemelisin :) gereksiz insanlar tek tek nasıl çıkar hayattan görürsün ;) her şey zamanı geldiğinde

• hım :) anladım :D:D:D

• eger gercektsen seversem tabıkıde evet zaten prensıp olarak sadece seversem cıkarım , takılmalık sevmem :D

2|0
    0|1
  • yok ya vazgeçilmez gibime geliyor kesin konuşmayım ama yinede :)

1|1
    0|0
  • hayır tabii ki, çok anlamsız bir durum. eğer sevgilim, bana diğer kız arkadaşlarımla görüşmemi istemediğini söylerse zaten ilişkimiz o anda biter. hapis hayatı mı yaşıyoruz, aşk mı?

1|0
    1|1
    • sende onun erkek arkdaşlarına karışmazsın dimi

• Çok karşılaştım senin gibilerle :) herşey kızda bitiyo biliyo musun ;) Çok seversin, bağlanırsın, kaybetme korkun olur o zaman vezgeçersin ki zaten akıllı bir kız ilişkinin ilk günleri kalkıpta sana kızlardan vazgeçceksin demez, zamanla olur bu işler bebeeeemm :D

• o konuda haklı olabilirsin. sözle değil de zamanla, bana yaklaşımıyla bunu sağlayabilir belki. bişey diyemem.

• Ben vazgecmistimm de o vazgeçmemişti orsp.

Pişman oldugum biri var. Ama artık pişman değilim :)

1|0
    0|0
  • Vazgecmedim esim olan kisi haricinde kimse icin vazgecmem

1|0
    0|0
  • arkadaşlardan vazgeçme olurmu hiç.?o zaman herkezden vazgecelim bir o bir ben yaşayalım:D

1|0
    0|0
  • Sevgilim değilde eşimse canımdan bile vaz geçerim

1|0
    0|0
  • Olur boyle seyler arada,

Eninde sonunda doğru yol bulunur...

1|0
    0|0
    • dogru yol sevgilindir bnce

• ama bazı insnlar vardır ki bu mutlulugu bozabilir en iyisi başkalarını hayatına sokmadn dvm etmek

• Sonuçta her şey insanın kendisinde bitiyor. Belirli bir olgunluğa erişince , kafandaki doğrular net olunca sıkıntı yok.

Sonuçta 1 tane hayatımız var ve bu çok kısa.

İnsanlara değer verdiğimizi gösterelim, ancak canımız bir sey yapmak istiyorsada insanları kırmadan yapalım.

• sevgilinse zaten vazgectin anlamina gelir ewet gectim pismanlik 0

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaptııııııımmmmm, pişmanda değilim. Çünkü tüm kız arkadaşlarımdan çok daha yakın bana her sorunu beraber çözeriz bir sıkıntım oldu mu dinler beni yanımda olur . Bu yüzden pişman değilim, pişman etmiyo beni aksine mutluyum o benim hem arkadaşım hem sırdaşım hem geleceğim, sevgilim :))

1|0
    0|0
    • kız arkdaşlarıneden dgl erkek arkdaşlarıneden vazgeçtinmi :):) oda senin için kız arkdaşlarıneden vazgeçtimi :)

• muuaah :D

• Arada sevgi saygı varsa zaten başkasına ihtiyaç duymazsın ..

1|0
    0|0
  • sevgilim yoçççiiikkkkiiii.

1|0
    0|0
  • benım oldu sevdıgım adama hakszlık olur dıe ıncınır dıe dolmusta ayakta gıttıgım bıle oldu

1|1
    0|0
    • sende biraz abartmışsın be canım :)

• amın amın

Yükleniyor...