Kardeşiniz dediğiniz kişi...

8 senedir en iyi arkadaşınız olan kardeşim dediğiniz kişi sözlü olduğunuzu bildiği halde sizden çok etkilendiğini sizin için farklı düşünceler içinde olduğunu bi başkasıyla sözlü olmanızın onu üzdüğünü zamanla bu duygularının geçeceğini düşündüp size sonradan dayanamayıp açıldışa sizi sevdiğini söylese vereceğiniz tepki ne olurdu ...

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gönül bu yapacak bişey yok :::::::::::: en gel olamıyor insan, 8 yıllık arkadaş da olsa, nişanlı da olsa ferman dinlemiyor ::::::::::::::::::::: zamanla geçer, eğer nişanlımı seviyorsam 8 yıllık arkadaşla arama mesafe koyarım, olmadı arkadaş arkadaşın pe*****gi'dir diyip başka bi arkadaşımla arasını yaparım :::::::::::::::: zaten bi kız bi erkek arkadaşım bekar ve aranıyor bulamıyorsa ve bende aralarını yapmıyorsam en hafif tabirle hata bendedir diye düşünürüm :::::::: :::::::::

0|0
    0|0
    • onuda denedim başka bi kız ayarladım ama 2 gün çıktılar kızdan ayrıldı.. ve sonrasında bunları bana söyledi.

• İÇİMİ KARARTTIN YA SAOL VALLAHA

• napalım gerçekler bu hem "nşanlım bidaha görüşmememi isticek" diyorsun hem de vazgeçemiyorsun, gizli yapılan işin sonu yok tercih yapman gereken konu ortada ::::: "arkadaşınla konuş o da bunları söyler "ne de olsa dost acı söyler"

Erkekler Ne Diyor 8

• arkadaşım lütfen yakın olduğunuz kişiler kardeşim felan demeyin yaaa inan bana çok itici bir söz

sende bir şeyler hissediyormusun buna karşı?

0|0
    0|0
    • benim 8 senedir yedigim içtigim ayrı gitmez onunla evimizede gelir ailemlede tanışıyolar ona kardeş demiyimde ne diyim ? hyr ben onu sadace akrdeşim gibib en yakın arkadaşım gibi görüyorum .

• ama onunla ilgilenerek dahada ümit evrmiş olmammı ?

• Öyle değil aranızda bir aşkın oluşmayacağını güzel bir şekilde anlat bak ona cevap vermemen onu yer bitirir

• Once iyi bir sok olurdum sonrada anlatirdim olmadigini. Benim sozlu oldugumu onu kardes olarak gordugumu falan.

0|0
    0|0
    • o zaten sözlü oldugumuzu falan herşey i biliyo

• söylenecek bişey yok, ben nişanlıyım o yüzden kanka kontenjanında devam edeceksin deyip durumdan sıyrılmak yeterli olacaktır.

0|0
    0|0
  • eğer kendimi senin gibi sorguluyorsam o insanla bir ilişkiye adım atmak. AMA tabi ki sözlendiğimiz insana bu ilişkinin başlayacağını açık ve acımazsız bir dille söylemek.

0|0
    0|0
    • sözlümü seviyorum ve cidi düşünüyoruz ailelerimiz dahi herkez biliyo..

• Gercekten yada cok seviyor olsa bu saatten sonra söylemezdi bence. diyelimki söyledi o seni sevmiyor diye söz takmadığına göre seviyor diyede bişey yapman gerekmez bence...

0|0
    0|0
  • Aklin simdimi basina geldi gecti bolu pazari derim belki soz bozulursa olabilir

0|0
    0|0
  • çook ayıp yaptiği...

0|0
    0|0
    • ne dicemi bilmiyomm :S

• peki tamam denicem

• böyle yaparsan hem onu kaybetmemiş kırmamış hemde kendini zümemiş olursun :)

• bu zamana kadar niye bekledin derdim.

0|0
    0|0
    • dedim zaten senin arkdaşlıgını kaybetmekten korktum yanlış bişi düşünmenden korktum dedi.

• hayat senin bu gün elinin tersiyle ittiklerinin yarın keşkelerin olmamasını dilerim.

• saol inşlah keşke demem ...

Kızlar Ne Diyor 3

• ona karşı öyle bi hissimin olmayacağını bu duyguları tamamen geçene kadar benimle görüşmemesini söylerim

0|0
    0|0
  • Onun adina uzulur ama gercekleri bi kez daha hatirlatirdim..

0|0
    0|0
  • o sana hiç kardeş gibi bakmamış ki.. Aynısını bende yaptım 4 sene kardeş gibi gördü beni o kadar zor ki.. Her gün ölmek gibi birşey bu. Söyledikten sonra senden kendi isteğiyle uzaklaşması lazım ama ben öyle yapmıştım

0|0
    0|0
    • o uzaklaşamıcak işte uzaklamşmaya çalışsa bile hergün birbirimizi görürüz çünkü evlerimiz yanyana

• Ya ama senin dediğin gibi de zor. Onun hayatında sen var oldukça o seni sevecek. Sen onun gözünün içine baka baka başkalarının olacaksın onu da anlamak gerek. Anlıyorum onsuz olmak istememeni seneler var işin ucunda. Ondan uzak olsanda bir işe yaramayacak gerçi yine yapamaz sensiz. Çok zor bir durum ya

• AYNEN:(((

Yükleniyor...