Arçelik A 3650SJ model çamaşır makinasında çamaşır yıkadım fakat?

Arkadaşlar ben bu akşam babaannemin evinde kalıyorum ve makinası Arçelik A 3650SJ böyle salak, böyle tepkisiz bir makina görmedim. Bikaç saat önce 30minide yıkadım hafif kirli renklileri. Suyu damlaya damlaya çıkardı. Sıkmaya attım 1 dk kala durdurdum çıkarayım dedim makina tepki vermiyo. Kapağı da mandallı değil,butonu var. Basıyorum açılmıyo. Şimdi çıkardım renklileri diğerlerini attım(30minide) bu sefer de butonun ışığı yanmıyo. Hangi programda yıkadığı belli değil. 1 saat içinde bu eşyaları temizleyip giymem lazım. Bu makina nasıl çalışır?

Güncellemeler:
Zanlının profili bu link

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ona patron kimmiş göster:)

0|0
    0|0
    • Hiç espiri kaldıracak durumda değilim aslında balyozla paramparça etmek istiyorum. Biri şu makinayı nasıl çalıştıracağımı söylesin sadece.

Erkekler Ne Diyor 4

• reset at düzelir iptal tuşunu basılı tutuyosun bi kaç saniye sanırım..grçi çoktan parçalamıssındır makineyi ama :)

1|0
    0|0
    • Dur, oynat tuşunu yanlış basmışım benim bildiğim I> bu play tuşuna benziyo, ben de buna bastım ama bi daha basmam gerekiyomuş resmen gideceğim yerden alıkoydu çok dandik bir makina.

• Alırken bi de harcadığı enerjiye bakmak lazım, bazısı çok yakıyo.

• zaten artık çok enerji tüketen ürünlerın üretilmesine izin verilmiyor genelde a yada a+ diye başlıyor eskidendi onlar yani

• 4 dk bekle kapak ondan sonra acılır

0|0
    0|0
  • bilmem valla hiç makinede camasır yıkamadım ki : )))

0|0
    0|0
  • Mort oldu o makine :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...