Birinin sizden hoşlandığını ne zaman düşünürsünüz?

kız ya da erkek diye genellemiyorum birinin sizden hoşlandığını ne zaman düşünürsünüz?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar bakışlarından çok belli ediyorlar zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• vallahi bayanlar için diyorsan bu hiç belli olmuyor iş bazen sevgili boyutuna gidemeyebiliyor

ilgili olur göz göze gelmeler felan saklayamaz insan bunu ama bazende sus pus olunuyor ister istemez

0|0
    0|0
  • Benden hoşlanıyomu dye bakmaz direk hoşlandıgıma açılırım. Verirse verir vermezse leylanında... diyenlerdenim

0|1
    1|0
  • benimle beraber olabilmek biraz daha benimle konuşabilmek için çabaladığını anladığım zaman. evet o derece bodozum. çok şükür yine talibim bol da yalnız kalmıyorum.

özet: bodozum

0|0
    0|0
    • ama insan kendisini eğlendiren biriylede sürekli konuşmak isteyebilir eğlenceli ve hoşsohbet olduğu için.

• neden şimdi üstünlük güç medselesi falan durumlarına girdin ki :D.

kadın olmanın güzelliklerini kendinizi erkeklerle kıyaslayarak yok etmeyin ayrı varlıklarız bırakın birbirimize gizemli kalalım ve keşfedelim. kimin güçlü kimin zayıf olduğu kimin umurunda. bu arada bir kadına karşı zayıf olabilmekten acayip keyif alırım. etkilenmek keyifllidir :D

• ben güç savaşından bahsetmedim kadında güçlü olabilmeli erkekten beklememeli diyorum bu kadını aciz kılar,ben hep mantıkla yaklaştığım için her zaman kendimi kontrol ederim tabi bu benim görüşüm.

• Hareketler kısmen belli eder, ben mesela birinden hoşlandığım zaman genelde sessiz kalırım dikkat çekmeye çalışırım, baktım iş yok. Yeni hoşlantılara kapı açarım.

0|0
    0|0
    • sessiz kalınca nasıl dikkat çekersin ki

• Yani aynı ortamda takıldığımız biri ise göz teması ile onu keserim ve sessiz dururum, normalde hareketli biri isem ve aramız iyi ise bu onun dikkatini çeker.

• bakışlarından davranışlarından

0|0
    0|0
  • teklif ettiğim zaman veya teklif aldığım zaman en basit cevabı :)

0|0
    0|0
  • peşimde etrafımdaysa hoşlanıyordur

0|0
    0|0
  • Bakışlarından... gözler yalan söylemez...:))

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman düşünmedim sanırım benden hiç hoşlanan olmadı

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın. :)

0|0
    0|0
  • hiç belli olmuyor .. kimin ne niyette olduğunu ben anlayamıyorum artık ..

0|0
    0|0
  • bakışlarıyla ;)

0|0
    0|0
  • Ben hiç anlayamadım bu yüzden hiç sevgilim olmadı

kova burcuyum kumral yeşil gözlüyüm 1.93 boyum var

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok konuşuyosak beni takip etttiğini hissedersem ne bilim tweetlerimi filan sürekli takip ediyodur bakıyodur filan bana karşı bencil davranmıyosa ne bilim mesela arkadaşlarımız bazen bencillik yapıyolar o konularda o yapmıyosa vs vs

0|0
    0|0
  • Kesintisiz bakmaktan. Hiç utanmadan, herkesin içinde dik dik, yan yan, sağdan soldan,aşağı yukarı, çaprazdan. Çok rahatsız oluyorum. Bi de birlikte vakit geçirmeye çalışmasından.

0|0
    0|1
  • bunu hıssedersın zaten davranusları kousmaları bakışları ele verr kendını

0|1
    0|0
Yükleniyor...