Rezalet. Siz olsanız ne düşünürdünüz?

lise son sınıfım. 18 yaşındayım. Sınıfımda beni seven bir çocuk var. Artık sınıfta bunu bilmeyende yok. Çocuk hiç yanıma gelip benimle konuşmaz, yüzüme bile bakamaz, olurda duyarım diye ben o ortamdayken küfür etmez falan diye daha uzar. Ama bir arkadaşı var sormayın başıma bela oldu. Çöp atmaya gidiyordum sınıfta. Çöpün tam karşısındada beni seven çocuk oturuyormuş sadece o derslik. Sen niye çöp atıyorsun Cenk'e yakın olmak için mi diye bağırdı sınıfta. O kadar şaşırdım ki hiçbir şey söylemedim. Gidip çöpü attım. Aslında sinirlenmiştim ama hafif gülümsememe engel olamadm ve bunu çoğu kişi farketmiştir. Cenkte arkadaşına sert sert bakmış arkadaşım öyle söyledi ikimizde sustuk yani bu durumda siz cenk olsanız ne düşünürdünüz :/

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• tam ergen durumları. ama bana sorarsan cenke çok güvenme oki. gözüm tutmadı onu..

2|0
    0|0
    • hadi ya neden güvenmemem gerektiğinide birkaç cümle ile yazarsan ileride koz olarak kullanabilirim:D

• ben sadece bunu bilir bunu söylerim.. kimsenin arkasından konuşmak istemem.

• Konuş ben izin veriyorum:D

Erkekler Ne Diyor 14

• olum ayıp oldu lan kıza manyakmısın*. demiş o bakışlarla . ben olsam aynısını yapardım doğrusu . hadi bakalım bende bu kadar sınavım var 9 da başarılar dile bana :)

1|0
    0|0
    • başarılaaarr:)

• takıyorum işte mesela bu konu. Normalde çocuğu ilk gördüğümde bende birşeyler hissettim Cenk'i yani.. Ama beni görünce kafasını çeviriyor adım geçince bi bakıyorum yüzü önde. Konuşmak gibi bir çabasıda yok yani çaresiz kalıyorum bende gidip konuşamıyorum:D

• konuşmak için aslında can atıyor ama o reddedilme korkusu var ya . kendimden biliyorum o korkuyu. sen onu yalnız yakalayabilirsem bir yerde yanına hemen yaklaş ve niyetinin ciddi olup olmadığını soran bir not ver ona . eğer direk sorarsan panik yapıp gerçek duygularını ifade etmeyebilir .

• sizin sınıf baya anaokulu düzeyinde sanırım. anlattığın kadarıyla fazlasıyla pasif bi çocuk bence fazla sallama. cenk in yerinde falan da olmam, olamam. he olsaydım bi bok da düşünmezdim.

1|1
    0|0
    • kesinlikle öyle ya çocuk gibiler uğraşmak istemiyorum bu tür dalgalarla.. Pasif evet bu bir gerçek ama iyi kalpli olduğunu düşünüyorum.. Tabi bu da kesin değil:) Eh peki o zaman teşekkürler cevap için:)

• olgun değilim olmamda gerekmiyor. Yaşım halen çocuk neden olgun havalarına gireyim? Amacın ne şuan anlamadım. Doğrular çocuk pasif biraz gerçektende öyle tüm kızlardan çekinir,utanır. Neden bu kadar sorun haline getiriyorsun? Bana abisi diyorsun madem benden büyük ve olgunsun sende öyle davran olur mu?

• Tamam abisi sen nasıl istersen öyle olsun anasını satayim senımı kırcam.

• ergenlik zor zanaat. sen de haklısın

1|1
    0|0
    • benim burada bir suçum yok sadece susup çöpümü attım. Yani ergence bir davranışta bulunmadım

• bildiğin rehberlik hocası gibi hissettim kendimi tanrım! :D

• ya of.. yaaa:D

• bu seni ilgilendirmez diyeblirdin belki..

1|0
    0|0
    • o an demedim salak kafam ya sustum sadece ve biliyorum daha da üstüme gelecekler sınıfın ortasında bir kere yaptılar ya devamı gelir artık

• masum kız olursan uğraşırlar seninle mi diyorsun yani tamda öyle izlenim bırakıyorum hay allahım ya

• salla ya,hayat çok acımasız her zaman bayan doğru olamazsın,daha kötü durumlar da biraz şeytan olmak iyidir...ters bak ,küçümser hareketler yap böyle dalga gecenlere..

• walla liseyi bitireli çok oldu sen bi cenke sor

1|0
    0|0
    • yahu hiç muhabbetim olmadı benim onunla ne sorucam soramam

• kız git sor ne olacak yemez çoçuk seni merak etme

• Cenk seni seviyo bence. kimsenin hatta cenkin bile ne düşündüğünü boşverip seviyosan git konuş derim

1|0
    0|0
    • onun konuşması lazımm ya. Benim hiç sevgilim olmadı yani çokta çekinirim açıkçası böyle konularda bir de ben mi konuşayım

• aşkın gururu olmaz.

• Basligi okuyunca bisi oldu sandim.

2|0
    0|0
    • telaş yapsınlarda okusunlar diye gecenin bu saatinde kimi bulacağım ben cevap verecek:D

• Rica ederim kucuk hanim derse devam cok ara verdin kolay gele.

• peki ben devam edeyim ders çalışmaya :)

• vay be lise yıllarım geldi aklıma :D

1|0
    0|0
    • iyi de bu cevap değil ki dostum

• peki teşekkür ederim:)

• lisesilere bu yönden bakınca iyi bişeyler çıkabiliyo

1|0
    0|0
  • lıse bıtelı baya oldu ama cenkı fena ezmısler :D :D

1|0
    0|0
    • benide.

• en pahalı derslerı hayat verır ınsana rehberlık cıkıs noktasını verır ısrar etmez hadı kolay gelsın ;)

• of of kendi halime bırakma beni işin içinden çıkamamm:D

• cenk.e sor en iyi cenk bilir :D

1|0
    0|0
    • soramammmm

• cesaretli ol sor insan insandan üstün olabilir ama hiç bir insan ulaşılamaz değildir

• Eğer biz Cenk'in yerinde olsaydık bizim yerimizde kim olacaktı ?

0|1
    0|0
    • bunun ne önemi var sen cenkin yerinde bi ol da:D

• Bu Cenk ya senle konuşacak ya da çöpe yakın oturmayacak

• bende bir daha çöp falan atmayacağım:D

• ''Güldüğüne göre benden hoşlanıyor kesin'' demiştir

Dipnot: Liseli olmak çok kötü.

0|0
    0|0
    • evet.. 12. sınıfta hala ilkokul gibi davranan insanlar var

• heyt be :| çocuk aşkı için neleri göze almış :s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O gerizekalı ergen fazlasını müsait bir yerde döveydin.

1|0
    0|0
    • :D dövmek ve ben yok ya ancak susup kaldım işte ona yanıyorum kötü hissediyorum

• Başka işin mi yok , sana fikrini soran mı oldu de o böcek beyinliye.

• hahah derim:D

• Şu an rezalet ne bilmediğini düşündüm.Cenk senden hoşlansa bile söyleyebilcek cesareti yok bence.Arkadaşını satmaz:)

1|0
    0|0
    • yani evet büyük bir rezalet değil bende farkındayım küçük, küçücük. Ama utandım sınıfın önünde önemli olan bu. Evet cesareti yok farkındayım onun. Ama cenkin arkadaşının zaten bana hissi falan yok sınıfın ortasında hem beni hem cenki yerin dibine soktu

• dene bakalım belki işe yarar o boşboğazda:)) İyi sabahlar.

• size de iyi sabahlar:)

• sende o çocuğa sataş sen dururken ben başkasına bakarmıyım şu gözlere bak felan de direk kesiliyo böle şeyler denedim şahsen kimse sonrasında bana öyle sinir bozucu şeyler yapmadı

1|0
    0|0
    • eminim devam edecek sustukça üsteliyorlar ne yapmalıyım bilmiyorum. Arkadaşına mı söyleyeceğim sen dururken başkasına bakar mıyım diye?

• kim diyosa ona de kız erkek farketmez sonunda da kahkahayı patlat

• rezalet nerde onu anlamadım.

1|0
    0|0
    • tüm sınıf duydu güldüler yani rezil bi durum

• olan olmuş geri alamazsnki boşu boşuna üzme kendini yarın hatırlamazlar.

• of umarım ya

• liselim liselim aklımı başımdan aldın ergen liselim

0|0
    0|0
    • ya niye öyle diyorsun sen liseli olmadın mı sınıfın ortasında değilde ofis ortamında veya iş arkadaşlarının yanında hadsiz biriside seni bu duruma düşürebilirdi. Düzgün yorum istiyorum liseliyim diye ezilmek değil. Tamam büyük bir sorun değil belki ama merak ettim sordum

• :) oyy kıyaamm kız şaka yaptımmm

• ah tekrar liseli olmak isterdim bu günlerinzn kıymetini bilin anam :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...