3d max ve Autocad'ı nasıl öğrenebilirim?

Ya arkadaşlar iç mimarım mezun olucam seneye MAX ve AutoCAD öğrenmem lazım Özel kursa gidemem kendi kendime nasıl öğrenırım Azmedersem nekadarda öğrenırım.Öğrenemem deyipte öğrenenler varmı aranızda.İnternette anlatım videoları varmı ya da sizin kendi arşivinizde YARDIM EDİN NOLUR :)) Umut verici şeyler söyleyin hevesim ayyyuka kalksın :D

Güncellemeler:
Bide bilenler nasıl öğrendiklerini yazabilirlermi Öğrenme hikayelerini keyifle okuyacagıma emin olabilirsiniz :))

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben üniversitede öğrendim de seni nasıl mezun ediyorlar öğrenmeden kopya ile mi geçiyorsun? burda hepsinin videoları var izle öğrenirsin biraz link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben solidworks kullanıyorum. Abim sadece çizgi çizmeyi gösterdi. 2. 2ün akşamında çizimini yaptığım ürünün montajını yaptım :D :D

İnternetten eğitim videolarını izleyerek yapabilirsin. link ücreti karşılığında eğitim videoları satın alırsan 10 numara olur

0|0
    0|0
  • mezun olcaksın bu zamana kadar öğrenemedinmi? ben inşaat teknikerliği 2. sınıf öğrencisiyim 3dmax autocad ,autocad3D,oska hakediş programlarını iyi derece kullanıyorum.Bence sen mezun olma biraz daha bekle.Yada kursa git iç mimar olcaksın iyi bi etiketin olcak masraftan kaçma bence

0|0
    0|0
    • ne kadar sürede öğrenebilirim?

• yetenekle alakası yok ben programları mimari proje üzerine kullanıyorum hani mimari proje bilmesem doğal olarak kullanamam.önce proje okumasını çizmesini iyi derecede bilmek lazım.zaten eğitim almaya başladıgında programları günde 3 4 saat çalışarak kısa sürede öğrenebilrsin yeterince ilgilenirsen fazla bi süreni almaz.Ben 5 ay gibi bi sürede öğrendim

• teşekkür ederim 5 ay cok uzun bır zaman degılmıs ...

• eğitim setleriyle kullan.net te var yanlış hatırlamıyorsam

0|0
    0|0
  • nasıl mezun oluyon ben onu anlamadım :D lynda nın videolarını indir torrentten

0|0
    0|0
  • hangı unı bu ya :D ona gore yardımcı olunabılır olunmayabılır :D

0|0
    0|0
  • insan azmederse herşeyi yapar:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...