Vodka içmek iştah açar mı?

ben vodka içmeye başladım iştah açtını duydum iğrenç bi tadı olsada hergün içicem yarı bardak umarım kilo alırım bunu deneyen varmı:?

0|0
429

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Kim kandırdı evladım seni..

0|1
    0|0
  • Can bunlara sakin inanma. Bak eger votka kilo yaptirsaydi ben su aygiri gibi olmaliydim :) ama malesef 65 kiloyum. Kilo aldirabilecek tek sey esrardir. Asla denemeni istemem ki agzima almam. Bence sen votkayi zevkine ic. Kilo almak icinde bol bol pirinc haslanmis patates ve bol hamburger tuket.

0|0
    0|0
  • KİLO almak istiyosan sabah 1 yemek kaşıgı pekmez ,üzerine kahvaltı (marketten degil,ev yapımı katkısız) yemen gerekir .3.günde farkı göreceksin .kısaca şu anki halini 2 ileçarp

0|0
    0|0
  • Boşver panpa vodkayı.

Ben elimde viskiyle şu anda dans ediyorum, çıldırdım!

Benim olduğum yerde mutsuzluk olmaz.

link dinleyin.

Koparsınız! Neşede sizinle olsun, mutlulukta :)

0|0
    0|0
  • sorunuzun cevabı burada...:)

link

1|0
    0|0
  • Zarar veren bir şeyin yararı olamaz..

yazın bunu güzel laf :)

0|0
    0|0
    • fazla içmicemki zararı olmaz

• Sokakta gördüğün abla/abi bir liran var mı diyen gençlerde böyle başlamıştı..

• ıcıtıgn gunden berı ıstahında bı degısme oldumu?

0|0
    0|0
  • bence açmaz

0|0
    0|0
  • daha bir çok kalorili ürün var hani vodkaya gelene kadar..

0|0
    0|0
    • proteinli içecekleri denedim vitamin içtim ama hiçbi fark göremiom :S

• vitamin kilo yapmazki. hem kafana göre vitamin kullanmakta sağlıklı değil. ne biliyim, sen vodkayla falan işin fantezisindesin sanki.

• diyetisyen: sosyal içiçiler her zaman içkiden kilo alır. fakat alkolik olursan iştah kapanır zayıflarsın.

0|0
    0|0
  • sen kılo almak derdınde degılsın :D

kafa bu :D http://www.youtube.com/watch?v=Dne0r-7T83w

0|0
    0|0
    • valla tek derdm kilo almak :D

• 22 sen 21sin :D

• ben her turlu 3un 5ın lafını yapmayalıma baglıcaktım zaten :D ama 1 oldugu aklımdan 1 yas ılk okuldan berı onemlı olmadı :D bebekkende ay hesabı yapılırdı mesela :D

• Umarım yatar uyursun

0|0
    0|0
  • walla şimdiye kadar hiç öyle bir şey duymadım hissetmedim de ot türünden şeyler iştah açıyor

0|0
    0|0
  • kilo alırmısın bilmem ama bizim burada vodkayla çalışan motorlar moda dikkat et sende motora bağlama :D

0|0
    0|0
  • vodka kafa yapar içi ısıtırda kilo aldırırmı pek bilemedim :S

0|0
    0|0
  • Sen hiç kilolu rus kızı gördün mü vodka iştah açmaz !

0|1
    0|0
  • Votka iştah açarda, mezesel bi iştah olur bu. Turşu ve acı yemeyi dene.

0|0
    0|0
    • sevmiyorum acı ve turşu :(

• acıyı ve turşuyu sevmiyosun ama votkaya katlanıyosun .? senin içesin var bence

• kusasım gelio içerken ama bol bol su içiyorum sırf kilo almak için. turşuyu çiğnerken midem bulanır

• kım verdı bu fıkrı

0|0
    0|0
    • önce bi amcadan duydum sonra babamda evt dorudur dedi

• sabahları kahvaltıyı saglam yap

proteını cok al , ayrıca gece deyatmadan bı saat once ,bal , yumurta sut tahın , zeytın yagını karıstır ıc , ender saracın kılo almak ıcın hazırladıgı bı karısımdır bu . ve dedıgım gıbı kahvaltı cok onemlı

• sabahları hiçbişey yiyemiorum okulda abur cubur yiyom sonra evde akşam yemeği öyle kilo alamam tabi iştahım yok

• Ya açıyosa banada haber ver olmazmı bende çok zayıfım :(

0|0
    0|0
  • Nerden duydun bu fikri merak ettim ?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 4

• bira iç madem bi aya göbeğe yansır:) ben sanmıyorum vodkanın iiştah açtığını hiç duymadım ihtiyacımda yok maşalah iştah on numara beş yıldız:)

0|1
    0|0
  • Kilo almak istiyorsan bira iç?

0|0
    0|0
  • günah yapma

0|1
    0|0
    • sağlık için günah değilmiş

• sanmam olamaz

0|0
    0|0