Her kadın yeterince kadınsı değil peki kadınsılık nedir?

bir başka deyişle kadın gibi kadın bazıları modernleşme altında erkeğe yaklaşan tipler oldu ama benim kadın gibi kadın dendiği zaman aklıma duruşu,bakışı her hareketi buram buram kadın kokan biri geliyor tabi görüntü buna uygun olmalı size göre nedir kadınsı bana göre en güzel örnekleri

link

link

link

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• valla kişiden kişiye değişir kadınsı olmak ama bana göre kadının her hareketi buram buram kadın kokmalı oturuşu kalkışı giyinşi yemek yiyişi her hareketi. kadınsı olmakla çocuksu olmak fakrlı bence kadın geysha ruhlu olmalı vergen ve güler yüzlü . kesinlikle saçı cildi tırnakları bakımlı olmalı ve nerde ne giyeceğini bilmeli. beni taşıyabilmeli yanımda hiçbirşekilde ucuz durmamalı diye düşnüyorum. bence bir kadını en kadınsı yapan şey zekasıdır :) umarım yardımcı olabilmişimdir.

1|0
    0|0
    • çok doğru kadını kadın yapan başta zekası.

• Valla ben iyi bir zekayı iyi bir kalçaya tercih ederim :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence kadınsılık ile seksilik ayrı şeyler.Bu linkler seksi sınıfına giriyor benim kitabımda.Kadınsılık erkeğe göre değişen bir kavram ve hatta erkeğin içinde bulunduğu durama göre bile değişebilir.Örnek vermek gerekirse belli bir döneme kadar kararlı, bakımlı, olgun ve uzun boylu kadınları kadınsı bulup onlara yönelen ve hatta onlardan biriyle evlenen akabinde başka sorunlardan ötürü boşanan bir erkeğin hayatının geri kalan kısmında kadınsılık kriterleri 90 derece değişebilir. Aynı şey erkeksilik içinde geçerli. Haa bana sorarsan kadınsı kadının özellikleri ne diye vereceğim cevap : Hayat dolu, neşeli, narin, şefkat duygusu gelişmiş ve erkeğinin arkasında durup onu motive etmesini bilen kadındır o ayrı...

0|0
    0|0
    • aslında seksilik ve kadınsılık doğru orantılı kavramlar bir kadın ne kadar çok kadınsıysa o derece kadına ait seksiliğe sahiptir.

• kadınsılık duruştadır kadının ne kadar yediği ne kadar kadınsı olduğunu göstermez bana göre bu kadınların duruşu bakışı gayet kadınsı.

• tamam katılıyorum bu kadınların duruşu çok kadınsı :) (heyvan gibi yemek derken çok yemek değil, yeme tarzına vurgu yapmak istemişdim)

• takıldıgım arklar bellı bır sure aynı ortamda olmamızın etkısıyle kahveye gıdecek kıvama gelıyorlar ama begenıp cıktıgım kızlarda hıc bole bıse olmadı bazen sadece kolunu uygun sekılde kıvırmak bıle bunu ortaya koyabılıyor tabı bırde her durumda konusma seklı ve adabı var ;)

1|0
    0|0
  • kadın: kısaca dişi üreme organı olan doğurganlık özelliğe sahip, zarif, estetik yapılı duygusal insan olan memeli bir canlı türüdür... kadınsılık yani dişilik: sahip olduğu fiziksel ve ruhsal özellikleri kullanabilme yeteneğidir... kadınlık doğuştan gelir ama dişilik sonradan öğrenilir...

0|0
    0|0
  • Bunu senin bilmen lazım.

0|0
    0|0
  • bence kadın en başta anadır bacıdır sonra hayatını paylaştıgın çocuklarının anası sevdigin kadındır bir ömür dertlerine arkadaşındır en kestirmeside başlara taç tır gerisi ni arama çünkü gerisi yalandır.

1|0
    0|0
  • Bu kadınsılar iyimiş yalnız.

0|0
    0|0
  • Resimleri açan kızlar, sağa dönün ve ilk pencereden atlayın.

Oğlum bunlar kızsa siz nesiniz pis tipsiz fakirler ya.

Gidiniz ve allaha dava açınız.

0|0
    0|0
    • bu derece güzel ve kadınsı olanlar var.

• Benim olan kadını severim benim bunların heryeri kadın olsa ne olur.

0|0
    0|0
  • linkdekiler güzel kadın nefes alıyor :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...