Böyle bir vucuda nekadar sürede sahip olunur?

yag oranını nasıl düşürüp böyle vucuda nekadar sürede sahip olurum ve bu adamın
böyle bir vucuda nekadar sürede sahip olunur?

yag oranı kaç

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• güzel mi bu ya iğrenç

0|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• sen sahip olamazsın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şu an ki fiziğin nasıl bunu bilmeden bir şey diyemeyiz. Kuru bir fiziğin mi var yoksa yağlı mı?

0|0
    0|0
  • 1sene sanırım

0|0
    0|0
  • 2 hafta bilemedin 3 .

0|0
    0|1
  • Cok kotu bnce

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 3-4 YIL

0|1
    0|0
  • 2-3 ay

0|0
    1|2
  • 1,1.5 yıl gibi bir sürede düzenli çalışma ve beslenme ile olabilirsin, tabi ki genetiğinin müsade ettiği vücuda ama bununla birebir olmaz :)

0|0
    0|0
  • 2 sene de olursun. Ama her gün köpek gibi calisicaksin ve yemene dikkat edeceksin.

0|0
    0|0
  • hiç :)

0|0
    0|0
  • şikayet edicem kardeşim yeter ya benim fotoğraflarımı paylaşmayın :)

0|0
    0|0
  • igrwnc vucut ziktir et dostum

0|0
    0|0
  • yağ oranı tahminen %5 veya %6'dır böyle bir vücuda ulaşmak için 3-4 sene belkide 5 sene anca

0|0
    0|0
  • protein bas 1 senede

0|0
    0|1
    • İhtimali bile yok 1 senede yapmasının

• @cceronimoo bunu neye dayanarak söyledin bilmiyorum ama düzenli spor ve beslenmeyle, stressiz yaşam ve düzenli uykuyla bir yıl içinde bu adamı geçiceğine eminim, tabi şuanki durumunu bilmiyorum ama normal bir insan için düşünücek olursak, bir yıl en ideal süre

• Vücudun gözle görülür bir tepki vermesi bile 3 ayken birinin bu vücudu 1 yılda yapması imkansız. Tabi adamın şu an ki hali ve genetiği nasıl bunlarda önemli. Proteinle bunu yapması zor steroid kullanması gerekir. Ha doğal da yapabilir mi evet yapabilir bunu yapmak yıllarını alır. Tabi yapamayabilir de çünkü bu o kişinin genetiğiyle alakalı bir durum. Bir yılda bunun yarısını yaparsın anca. @cimbomoldboys @atınıgibenkovboy07

• bendeistiyorum ama bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...