Aziz Yıldırım bu Galatasaray kıskançlığı nedir?

Arkadaşlar, dikkat ediyorum. GALATASARAY'ın adı geçtiği zaman lafı değiştiyor ve yüzü kızarıyor :D

Transfer listemizi bile ajan majanla takip ediyor sanki hahaha hersene biz kimi transfer listemizi alsak onu takibe alıyor hahahah :D
Siz ne düsünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Adamın, fenerle baskanligi kadar sampiyonluk gorduk :D 4. Yildizda cabasi Uefa felandan zaten bahsetmiyorum hahahah :D

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Kendini Aziz Yildirim`in yerine koyar misin bir dostum? :D Sen onun yerinde olsan ne yapardin?
    Hayallar UEFA, Sampiyonluk, 4 Yildiz amaa bunlari hep yapan GALATASARAY!!! :D
    Ve Türkiye`de hic bir takim GALATASARAAYYYY OLAMADIIII... :D :D

Aziz Yildirim beni bir görse GaLatasarayi daha cok kiskanir.. :)))

0|3
    3|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Provokatif paylaşım. 😒

0|0
    0|2
    • Niye provokatif? Ben fikrimi soyledim soru sordum size

• Once iyi okumak lazim o zaman soruyu. Insanlari durduk yere kiskirtmamak lazim. Iste bak simdi provokatiflik yapmis olursun o zaman

• Tamam ben provokatiflik yaptım. Amma uzattın yahu.

• adam değil

0|0
    0|0
  • katılıyorum sana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence takım için kalp kırmaya gerek yok :) 3 günlük dünya; bize tuttuğumuz takım para vermeyecek sonuçta onların destekçisi olduğumuz için...

0|0
    0|0
  • bir dk bir dk neyinizi kiskanicak aziz yildirim sizin bilal kisa mi carole mi jose rodrigez mi alacakti yoksa sozlesmesi biten sarbiyimi çalacak sizden güldürdün benim gece gece

0|0
    0|0
  • Sen bence aziz yıldırım yerine dursun özbekle ilgilen daha büyük sorunlarınız var

0|0
    0|1
  • Fenerin kanayan yarasıdır Aziz Yıldırım bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...