Arkadaşlar boy uzatmanin en iyi yolu nedir?

bir kuzenim var erkek daha ergen ama arkadaşlari onunla boyu ile dalga gectikleri icin uzulmuş bana da şimdi face ten mesaj ati bende uzulme canim yarin sabah ben seni doktora gotururum dedim kilo su iyi ama boyu cok kisa

0|0
1010

En İyi Kız Görüşü

• Bol bol yüzsün basketbol ya da voleybol oynasın hiçbirini yapamazsa ip atlasın. Ve mutlaka süt et yumurta yoğurt peynir gibi protein içeren şeyler yesin

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Yüzme en iyisi.

1|0
    0|0
  • Yas gecmis bea

1|0
    0|0
  • Basketbol

1|0
    0|0
  • sürekli zıpla

1|0
    0|0
  • boyun kaç ki uzamak istiyorsun_?

0|0
    1|0
  • Ben Hiç bir taktik yapmadan 205 cm'i buldum

0|0
    0|0
  • Boyu kaç?

0|0
    0|0
    • 154 cm bir erkek icin boyu fazla kisa dimi yaşi 16

• O yaştan sonra kendiliğinden boyunun uzaması mümkün değil gibi görünüyor , uzatma ameliyatı yapıyorlar ama 7 cm falan kadar uzatabilirler yaşı da müsait , yalnız bu uzatma süreci 1 sene kadar sürebilir.

• Kaç boyu.

0|0
    0|0
  • bir haftada 5 cm uzattırabilirim seni :D

0|0
    0|0
    • Haahhah vala benim boy la ilgili sorunum yok ama bir hafta da boy 5 cm uzamaz ki şaka gibi 😂😂😂😂😂

• Zahide ile yetiş hayata Hayrettin gözlükgiller yaz google'ye o kürü uygulasin cidden ise yariyor. Benim arkadasim yapti 10 cm uzama gösterdi cidden. Sevgilim de yapti 7 cm uzadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Doktora götürüp ne yapmayı düşünüyorsun? Vereceği hiçbir hap boyunu uzatmaz. ümitlendirme çocuğu. Ergen erkekler geç olgunlaşır, basketbol gibi bir spora yönlendir düzenli sağlıklı beslensin.
    elinden başka bir şey gelmez

1|0
    0|0
  • haftada iki kez balığın sıyah bölgesinden yesin bolca boy uzamayı acayip hızlandırıyor :)

1|0
    0|0
  • Boy uzatma kitabı var fiyatı biraz pahalıymış sanırım ama işe yarıyormuş öyle duydum bir bakın isterseniz

1|0
    0|0
  • Uzar o genetikte bir sorun yoksa hani annesi babasida normal bir boyda ise gecte olsa uzar.

1|0
    0|0
  • Genlwrle ilgili

1|0
    0|0
  • Basketbol ideal ve birde bol süt içsin ben sutsuz yatamam mesela ve boyum 1 76 16 yasinda olmama ragmen :)))

1|0
    0|0
  • Yas?

0|0
    1|0
  • Günde 5 dakika eller yukarı biçiminde zıpla. 1 ay yap bunu.

0|0
    0|0
  • Yasi kac?

0|0
    0|0
Yükleniyor...