Mutsuz olabiliriz ama umutsuz değiliz...

3 yıl biriyle çıkıyorsunuz sonra birşey oluyor ayrılıyorsunuz işte uzatmiyim :) aradan 6 . 7 ay geçiyor sevdiğiniz.. 3 yıll çıktığınız çocuk başkasıyla çıkıyor ve kim olduğunu biliyorsunuz ama hani vardırya facede parantez içinde yazmak hah işte sevdiğiniz oraya sizinleyken size söylediği bir lakapla yazı yazıyor .. ben sana aşığım deli yazıyor sizce yyenii sevgilisinemi söylemiş.. yoksa siz hayatınızın ilk aşkı olan ve 3 yıl beraber olduğunuz insanın lakabıyla başkasına bunu yzarmısınız ... özellikle erkekler yardım edebilirmi .. ciddi olun lütfen :)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• sana ozaman. ordaki kızda kendi üstüne alınacak işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ciddi olarak söylüyorum şimdiki sevgilisini kendine daha fazla bağlamak için söylemiş eğer gerçekten sevse etikete ihtiyacı olmaz ;)

0|0
    0|0
    • yanii yenii sevgilisine yazmış diyorsun .s

• yeni sevgilisini kendini daha çok bağlamak için yazmış yani eski sevgilin tam bir egoist :)

• ikinize birden yazmış :)

0|1
    0|0
  • ben bile yazmam adam değilmiş sevinsene kızım. farkına vardın.

0|0
    0|0
  • sana söylemiş bence unutamamış seni deli gibi seviyorum seni demek istiyor.

0|0
    0|0
    • baskasıyla çıkıyor .. ama benim lakabımla yazıyor ne yapmak istediğini anlamış değilim ama cevap içiin teşekkürle :)

• kendin diyon başkasıyla çıkıyor diye daha ne ardını arıyon seni niye sevsin zaten ayrılmış senden sana söylediğini yeni sevgilisine de söylüyor :D

• ayrılmak isteyen benden :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim eski sevgilimde whatsappa neler yaziyor gorsen. Sanki 4 yil benimle cikmamis :) ama inat yaptigi cok belli.

0|0
    0|0
  • O başkasıylaysa sana yazsa ne yazmasa ne gereksiz erkek modeli

0|0
    0|0
  • sana yazıyor ama bosver en iyisi

0|0
    0|0
  • ona yazmışş :(((

Allah bu çocugun cezasını versinnn..tez zamnada ayaklarına pas pas olsunn emii

0|0
    0|0
Yükleniyor...