Kapat

Fenerbahçe şike yaptı mı?

Ya bir ara başkan aziz hapse girmişti şike olayları çok olmuştu sonra çıktı ama anlamadım hala şike yapıldı mı yapılmadı mı?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerli değilim hatta zerre sevmem ama iftiraya kurban gittiler. Diğer takım haklandı bu bir. Peki madem şike var o takım haklanırken fener niye haklanmıyor?
    2. si ise madem Fener şike yaptı o olayda ki hakimler, savcılar, polisler vs. niye kumpası anlaşılınca kimisi ülkeyi terk etti kimisi hapsi boyladı?
    3. sü ise madem şike var Aziz yıldırım bu kadar uğraşmazdı yani eğer şike yapmış olsaydı savunacak bir tarafı olmazdı ama adam haksız yere iftiraya uğradığı için sürekli hakkını arıyor takdir edilesi bir durum bazı taraftarlar sevmiyor ama bence sevilmesi gereken biri.
    4. sü bjk ve fb ceza alırken gs'nin ceza alamaması çok düşünüdürücü. Yani fb formda olduğu sene 4. yıldıza çok yaklaşmışken şike iftirasına gitti 2012 de bocalayıp durdular senelerce onunla uğraştılar. Gerek taraftar, hakem ve medya baskısı ile epey yıprandılar. Bu esnada ise bir ara ligi orta sıralarda bitiren gs bir anda büyük bir ivme yaptı ezeli rakibi iftirayla boğuşurken.
    gs'nin şikeli gençlerbirliği olmak üzre bir çok şikeli maçı var hakemler meloya kart vermeye korkuyorlar. kaç tane şike ile aldıkları maç var.

0|1
    1|2

En İyi Kız Görüşü

• Yapıldı, Çatır Çatır hemde..!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Futbolla alakası olmayan, siyasi bir olay. Dünyada, şike hep dönüyor, kimi zaman teşvik primi yasal oluyor kimi zaman suç oluyor.

Bir videoda, Younes Belhanda ve kaleci Ochoa'nın şikeye karıştığı iddia ediliyor (Youtube'da araştırırsanız bulabilirsiniz). Gerçeği onlardan başka kimse bilemez. Üstelik bu işler kolay kolay anlaşılabilir şeyler değil. Zira, futbol her sonuca gebe olduğundan bir takım şike yapıp yapmadığı 10-0 yenip,10-0 yenilmesiyle anlaşılamaz. Üstelik şike yapan taraflar, şike yaptıklarını özgür iradeleriyle itiraf etmeden de kesin olarak kanıtlanamaz. Üstelik şike tek taraflı değildir, eğer şampiyon takım şike yapmışsa, onu şampiyon yapan takımlarda aynı oranda şike yapmış demektir.

Geçmişten süregelen bir Fenerbahçe düşmanlığı, Galatasaray-Beşiktaş sempatisi var. Bunun sebebini en iyi açıklayabilecek kişi ben değilim elbette, o kadar yaşım yok. Şunu söyleyebilirim ki, eğer Fenerbahçe 2010-11 sezonu sonunda şike kapsamında soruşturma yediyse,2014-15 sezonunda da Galatasaray'ın bazı maçları araştırılması lazım.

Aziz Yıldırım, son dönemlerde "darbe yapacaklardı" diyor. Burası çok ilgi çekici, zira, yakın bir dönemde darbe ile ilgili soruşturmaları yürüten şahıslar ortadan kayboldular.

Futbol, küresel bir ticarete dönüştüğü sürece şike hep var olacaktır. O ya da bu şike yaptı, yapmadı demek cahillik olur, varsa bir iddia'n çıkar belgelerle kanıtlarsın. Bana soracak olursan da, Fenerbahçe'nin suçlu bulunduğu maçlarda ben bariz şike izi göremedim.

0|0
    1|0
  • Şike soruları niye hep gizli acaba
    Herşeyi anlatmış hapse dustu demiş sonrada yapıldı mi , harbiden komik :)

0|0
    1|0
  • Fenerbahçeli o dönemin tff başkanın Aydınlar bile ben olmasam Fenerbahçe çoktan küme düşmüştü ben kurtardım dedikten sonra daha neyi tartışıyoruz? Şikesi tescillenmiş bir kulüptür Fenerbahçe ama süreklide aynı konular gündeme gelmemeli Trabzon giden kupasına yansın.

0|0
    1|0
  • Yapildigi yargi tarafindan onaylandi uefa tarafindan onaylanip ceza verildi ama adamlarin sampiyonlugu silinmedi kume dusurulmedi kupa trabzona verilmedi. madem şike yok ozaman aziz ve baskanlari neden hapis yatti uefa neden ceza verdi. bizim ulkemizde adalet yok

1|0
    0|0
  • Evet yaptı zamanında. :/

1|0
    0|0
  • Tabiki yapti tum dunya kabul etti ayrica kanitladilarda. Bunu kabul edemicek olan anca kuş (kanarya) beyinlilerdir.

1|0
    0|0
  • f7 nin şike yaptıgını ispatlamayan kurum kalmadı.. bir tek yalamacı tff kabul etmedi.. adamlar uefa dan bile tekmeyi yediler şike yuzunden...

1|0
    0|0
  • şikeyi kendimizle yapmış olmalıyız ki sadece biz yargılanıyoruz :D

1|0
    1|1
  • yapılmadı, fenerbahçeyi yargılayan iki savcı paralel devlet mensubu üye olmaktan aranıyor, yurt dışına çıktılar. haberlerde görmüşsündür. şimdiyse fenerbahçe temiz demek yemiyor, eğer derlerse ortalık yıkılır.

0|0
    1|0
  • en basit şöyle düşün eyer fenerbahçe şike yapmış olsa hala kupa fenerde durmazdı

0|2
    2|2
  • Hayırrrrrrrr

1|0
    2|2
  • Yargi karari sike sahaya yansimamis milleti kandiriyorlar iste

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...