İnsanların size karşı davranışları ne kadar önemli?

Moral Bozukluğu Anında Bir Arkadaşınızla Bir Tartışma Yaşadınız Diyelim. Arkadaşınız da Sizin Hakkınızda Yanlış Düşünüyor ve Size Karşı Sürekli Bu Yanlış Düşüncesine Göre Davranıyor. Bu Durumda Tepkiniz Ne Olurdu? Arkadaşınıza Nasıl Davranırdınız? Size Karşı Yanlış Düşünceyle Yanlış Davranması Sizin İçin Ne Kadar Önemli?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Nerdeyse her ay aynı şeyi yaşıyorum. Benim için çok önemli. Önce dogruyu bilmeli benden, sonra bu konu üzerinde istedigi kadar konussun. Çünkü insan kötü hissetmeye başlar artık ve ondan soğur eğer hala aynı hatayı yapmaya devam ederse.

0|0
    0|0
    • Peki, sırf moral bozukluğundan ona neden arayıp sormuyorsun diye sitem etsen ve ondan sonra tartışma başlasa ve o da bu tartışmanın sonunda, 'sana karşı bundan sonra daha dikkatli davranacağım' dese bu seni üzmez mi?

• Yani o an onu söylemişsen içinden geldiği içindir. Sonuçta kendinin istedigi bir sey sonradan pişman olmak küçük düşmek anlamsız. Bir kelimeyi söylerken kelimenin onemini dusunerek iletirsen tabi.

• Sen anlamamışsın beni. Ben sana diyorum ki: Moralin bozuktu ve değer verdiğin bir arkadaşına neden kaç gündür yazmıyorsun diye sitem ettin. Sonra tartışma uzadı. Sen onu yanlış anlamadın ama o senin onu yanlış anladığını düşünüyor. En son da o değer verdiğin arkadaşın sana, senin onu yanlış anladığını düşündüğün için, 'bundan sonra sana daha dikkatli davranacağım' dedi. Bu durumda sen olsan kendini küçük düşmüş hisseder misin ve nasıl bir tepki verirsin?

Kızlar Ne Diyor 4

• doğrusunu anlatırdım ona.

kimseyi kırmak,kaybetmek istemem..

beni yanlış tanısın da istemem.

1000 kez söylemem gerekiyorsa da

söylerim doğrusunu,değer verdiysem.

haklıyken bile özür dileyebilirim,hiç sorun değil.

sonrasında anlatırım..

0|0
    0|0
  • Önemli değil,önem verdiklerim başka!

0|0
    0|0
  • beni tanıyamamışsa zaten ilgim olmaz onunla. biter arkadaşlığımız.

0|0
    0|0
    • Peki, sırf moral bozukluğundan ona neden arayıp sormuyorsun diye sitem etsen ve ondan sonra tartışma başlasa ve o da bu tartışmanın sonunda, 'sana karşı bundan sonra daha dikkatli davranacağım' dese bu seni üzmez mi?

• çok önemli değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Şuan için öyle bir durum karşındayım sanırım

bir arkadaşım sebepsiz kafasına göre tavırlar hareketler aldı

sebebini bile bilmediğim

0|0
    0|0
    • Belki de sen, istemeden de olsa onun hassas olduğu bir konuda onu incitmişsindir?

• Vallaha bir bilsem beni dinlese kız faceden çıkmış engellemiş bir garip triplere girdi :D

idamlık mahkum mahkum olmadan önce yargılanır ama bu ne gördü ne duydu ne yaptım bilmiyorum ama sanmıyorum birşey yaptığımı

• Pekala. Sen benim soruma cevap ver hele, zahmet olmazsa güzel kardeşim..

Yükleniyor...