Sigarayı nasıl bıraktınız veya bırakamadınız?

iyi geceler direk söze giriyorum ben bu sigarayı sevıyorum bazende bırakıcam dıyorum çok kalkıştım ama yok bi kahve bi çay gellıyor sıgara istiyor bunlar yanında yemeklerden sonra daha bi istek oluyor onları geç arkadasın içiyor o içerken eşlik ediorsun kafan birşeye bozuluyor yakıverıyorsun koyu sohbet oluyor yakıyorsun yahu bundan kurtulanlar nasıl kurtuldu :D

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• kendısı ıle tam 16 yıldır sevıyelı bı ılıskım var ben ona odeme yaptıgım muddetce eksıklıgını gostermıyor bende bıtmeden takvıye ıkı paket daha almadan onu kırmıyorum her duman aldıgımda o benı bır kıyıdan bır kıyıya kondurmayı ıhmal etmıyorsa tek bısı var o bnı param oldugu muddetce yanlız bırakmayacak onu bılıyorum

not bır ara ayrılalım dedım ama malesef bı baba dostu 22 sene bırakıp hergun ıcmeyecem dıye kendı ıcınde savas bıraktıgını soyleyınce dedım ben hıc bulasmayayım bu konuya ben bulasırsam bulasmayacagım sey kalmaz kendı antıdotum bu nescafe ve sıgara bırı eksık olursa olmaz yola devam deva medebıldıgımız surece dedım

0|0
    0|0
    • anladım seni :D

• tamam ıhtıyar totona pamugu tık sen şimdiden ;)

• hahahahah rahat olabılırsın daha o gune cok var kendını cok gencten sananların azına kapak edecek cok laf var konu konudan koptu aldıgın cevap yeterlı ıken daha da gereksız yorumla yoruma sebep olabılecegınden rahat ol sımdı senınle yorumlasmaktansa uykuya dogru yelken acıyorum hadı ıyı geceler dgerlı uykumlayım uyumayanlarada ıyı nobetler

Erkekler Ne Diyor 10

• Sigara içen bir adamın otopsi görüntüsüymüş bu link . Biraz önce gördüm efkarlandım bir sigara yaktım . Sana yardımcı olamam yani

1|0
    0|0
  • 11 yıldansonra 06.01.2013 tarihinde bırkmaya karar verdim ve o gun bu gun içmedim şuan eskisi kadar canım cekmiyor ama yemegın ustune yada cay veya kahve ile fena zorluyor eğer 1 hafta daha dişimi sıkabilirsem sorunlarımın büyük ölçude hallolacağı kanaatindeyim...

1|0
    0|0
  • 20 senedir içerim bırakmayı hiç düşünmedim.

0|0
    0|0
  • Hic alismadim yilda 1 paket icerim.

0|0
    0|0
  • 12yıllık aşkım bırakamam

0|0
    0|0
  • şöyle düşündüm :) sağlığı bir kenara bıraktım nasıl olsa birgün hepimiz öleceğiz günlük yeni fiyatlarla 7,5 tl *30=225 tabi bu artabiliyorda düşündüm kendimi zehirlemek için cebimde ayda 225 ve üzeritl gidiyor bende bıraktım

0|0
    0|0
  • Kackere denedim ama bir türlü başaramadım zor usta bırakana helal olsun

0|0
    0|0
  • su içerek her aklım geldiginde su içtim

0|0
    0|0
  • karıncanın bacagını yesek sigara yakıyoruz yani herşeyden sonra veya önce nasıl bırakacaksak

0|0
    0|0
  • nikotin bantlarından mumya ol bırakırsın belki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• basit; hiç başlamadım.

0|0
    0|0
  • gülümsemem çok güzel ama sigara içen sarı dişli gülümsememe resimlerde bakıp kusup kusup bıraktım:) ama dişler beyaza döndü şuan yine sevgiliyiz 3 ay ayrı kalamdık:)

1|0
    0|0
  • Hiç içmedim ama babama bıraktırmaya çok uğraştım.Rüyalarında bile içtiğini söylerdi o dönemler

0|0
    0|0
  • Çok güzel bırakamadım.

0|0
    0|0
  • sgarayı icmeyi seviyorsan bırakamassın

0|0
    0|0
Yükleniyor...