Herkes ettiğini çeker mi?

üzen karşı tarafın gönlünü kıran bir gün çeker mi yaptıklarını ya da üzülür mü o da bir gün?

0|0
19|13

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir dünyada yaşamıyoruz malesef

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bireysel anlamda bakarsak bu vicdan meselesi arkadaşım pişmanlığın temel ikesi insanın bir vicdana sahip olmasıdır psikolojik anlamda sağlıklı bir insan kendi hatalarını sorgulamasını bilir geçmişinin muhasebesini yapar yaptığı yanlışların üzüntüsünü çeker.

Yalnız bu günümüzde eski etkisini yitiren bir değerdir insanoğlunun özellikle ekonomik baskıların açtığı ağır yaralar yüzünden vicdanlarının hızla katılaştığını düşünüyorum...

1|0
    0|0
    • kesinlikle ekonomik baskıdan sevdiğini bırakıp gidnlerde vaer malesef

• inşallah daha fazlasını çekerler diye ümid ediyorum ben. az acı çekmedik zamanında, çekeceklerimizin dışında.

0|0
    0|0
  • Allahın adaletinden sual olunur mu?

3|0
    1|0
  • Çektiğiniz her acı, belki onun da aynı şeyleri yaşaması için değilde, sizin onunla yaşadığınızdan çok daha güzelini yaşamanız için önünüze sunulmuş bi sınavdır.. Kim bilir =)

0|0
    0|0
  • Kimsenin ahı kimseye kalmaz. Seveni gereksiz yere kırdıysa çektiği acıları karşı tarafta yaşayabilir. Dua olarak düşününce çok daha net ortaya çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Etme bulma eşitliği olduğunu söyleyenler olsada,kesin üzülür veya oda birgün çeker diyemeyeceğim.Ama genelde bu yaptıklarını bir huy haline getirdiklerinden bir gün belasını buluyor.Çünkü her insan bir değil.

0|0
    0|0
  • etme bulma dünyası diye boşuna dememişler ...

0|0
    0|0
  • onu Allah bilir

0|0
    0|0
  • Seni kırdıktan sonra Farkedermi ?

0|0
    0|0
  • Sanırım sadece filmlerde...:)

0|0
    0|0
  • bu nasıl bi soru yaff? :)

0|0
    0|0
  • bana göre eden bulur ben çektim ama çektiğim biraz fazla oldu galiba .s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Gerçekten bilerek isteyerek bir kötülük yapan bir anda olsa vicdan yapar..

0|0
    0|0
  • çeker tabi ahhın varsa eğer çok çeker

0|0
    0|0
  • Onu YARATANDAN başka kimse bilemez.

0|0
    0|0
  • Bu dünyada çekmeyen diğer dünyada çeker.

1|0
    0|0
  • içinde biraz olsun insaf varsa çekerr

0|0
    0|0
  • Hiç kimse yaşattığını yaşamadan ölmez...

0|0
    0|0
  • kimse hakk ettiğini çekmez bu yüzden iyi insanlar daha erken ölürken kötüler uzun yıllarca yaşıyor sanki kırdıkları kalp onların yaşamlarına ekleniyor

0|0
    0|0
  • çeker..çeksin...çekmeli

0|0
    0|0
  • çeker evet ama karsı taraf yuzde yuz masumsa çeker çok kısı tanıyorum sevgılısı bırakıp gıdıyor beddua edıyorlar ama cıkarken onlarda rahat durmuyorlardı boylelerının bedduası tutmaz asla eger masumsa beddua eden kısı evet tutar

0|0
    0|0
    • 10 ay yanına gelmeden bekleyen ve yan gözle kmseye bakmayan kızı birden terk edip giden çeker mi?

• kımseye bakmadın dımı bıde oda sadıktır yapmaz oyle sey dıye dusundun..aynılarını bende dusundum cunku ama degmezler ve ınsallah senınkıde mutsuz olur

• onlayken tabikide kmseye bakmadım hala bakmyrm unutmyrm onu

• İlahi adalet.

2|0
    1|0
  • Allahıma dua ediyorum inşallah çeker beni yıkan kişi. ümit verip de ortada bırakılmak çok çok kötü bir duygu. benim kalbim çok temiz inşallah dualarım kabul olur ve beni ümitlendirip de yan çizen kişi çektiklerimin aynısını çeker.

0|0
    0|0
  • Ettiklerimi çektiğimde anladım :)

0|0
    0|0
  • Bir gun ceker evet.

0|1
    0|0
  • bosver be kanka takma bukadarr!

0|0
    0|0
  • Evet mutlaka yanına kalmaz yaptığı.

0|0
    0|0
  • bir aşka karşılık vermedi diye ceza mı çekmeli

0|0
    0|0
  • pek çekmiyolar

0|0
    0|0
  • çeker çekiyorda özellikle haklıysan ve ahın varsa tutuyor

0|0
    0|0
  • sanmıyorum yaa. hayat inişli çıkışlı olmasına rağmen kimi hiç çıkmaz, kimi de hiç inmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...