Yakın arkadaşınız dert arkadaşınız size sürekli yalan söylüyor, ve siz bunu öğrendiğinizde ne yapardınız?

yakın arkadaşınız dert arkadaşınız size sürekli yalan söylüyor, ve siz bunu öğrendiğinizde ne yapardınız?

görmemezliktenmi gelirdiniz, ama soğukmu davranırdınız, yoksa yüzünemi vururdunuz ?

erkek arkadaşım ben ve o kız üçlü yakınız, fakat o kız sürekli yalan söylüyor, yalanlarını facede yakaladım. birşey demedim, fakat erkek arkadaşıma anlattım, bugünde başka yalanını dille getirirken erkek arkadaşıma, erkek arkadaşım yanlışlıkla o kıza yolladı yazdığını .. ve o kızda alındı.

bu kızdan özür dilemem gerekmi ? yoksa hiç birşey yapmamalıyım onun yalan söylemiş olduğu için?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• sıkıntı var. yakın arkadaş nasıl yalan söyler anlam veremedim. demekki yakın değil. mesafe koy.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Erkek arkadaşını elinden almaya çalışacak gibi geldi bana o yüzden yüzüne vur ve bağlantıyı kopar derim.

0|0
    0|0
  • yalan atsı sen anladıktan sonra dediklerini umursama anlar .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben bu konuyu onunla oturup güzelce bir konuş derim. Belki bir sorunundan dolayı yalan soyluyordur yada sorunlarından dolayı yalan soylemeye alışmıştır. Yada bir şeylerden dolayı mutsuzdur. Çok nedeni var. Yalan söylemeye alışmışsa bırakması zordur. Ama gerçekten istiyorsa ve sorunlar çözülürse tabiki bırakır. Eğer amacı kötü nedenden ise(kişiyi tanımadığım için her fikrimi söylüyorum ki açıklık getirelim) birdaha onunla konuşmıyacagını söyle.

0|0
    0|0
    • ben insanlari kirmaktan cok korkuyorum, isterse yalan soylesin. o yuzden tatli bir dille nasil konusabilirim incitmeden onu bilemedim, neden yalan soyledigini ogrenmek icin.

aslinda soyle birseye kanaat getirdim, ilgi cekmek icin yalan soyledigini dusunuyorum, cunku ayni seyi 5 kisiye birden anlattiyor, ve 5indede degisik degisiklikler var. hani bir dedigini biri tutmuyor. once dedigi seyi yalanliyor, bilmemezlikten geliyor. bilemedim

• gerek yok herzaman yanında olucaz, herşeyi duzelte biliriz' falan gibisinden. Bir deneyin mutlaka söyleyecektir.

• tamam:)

• bir şey yapmana gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...