California nın gerçekte var olduğunu nereden biliyorsun?

evet arkadaşlar biliyorum inanması şu an güç ama california diye bir yok..buna itiraz edebilirsiniz..farklı kitaplardan, önemli kaynaklardan, atlaslardan, yazılı ve görsel basından, uzaydan çekilmiş uydu fotoğrafından, internettiki resimlerden..

hatta bütün o hollywood filmlerindeki california kuru üzümleri ve şarapları bir yana..

evet bütün kaynaklar california nın varlığını doğruluyor..hatta california da tanıdığınız birine tlfn açıp hala yerinde mi değil mi sorabilirsiniz..

amaaaa..başlıklta da söylediğim gibi aslında öyle bir yer yok..neden mi?

çünkü ortada inanılmaz incelikle hazırlanmış bir dalavere var arkadaşlar..ortada bizleri california nın varlığına inandırmaya çalışan dünya çapında kusursuz bir tertip var..hatta california sakinlerinin ve orayı ziyeret edenlerin bile kandığı ustaca tasarlanmış holografif bir serap..

işte böyle arkadaşlar..gerçekleri dile getirdiğim için belki beni kaçırıp işkence edicekler yıllarca bir delikte ölümümü beklicem..kim bilir..

ancak o kimselerin bilmediği zindanda tek başıma çürürken, bu açıklamamdan dolayı california nın varlığına inanmayan 1 kişinin bile olmasıdır bu beni teselli edecek..ve o kişi bu mücadeleyi sürdürecek, çığ gibi büyüyeceğiz.

şimdi soruyorum size..bana inanıyormusunuz?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• İşte bunlar hep illuminati

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• flash tvde halay çekmek gibi bir şey bu

3|1
    0|0
  • Yok tabi olum.

0|1
    0|0
  • arkadaşım sen ne içtin ya :D neyn kafasını yaşyrsn

0|0
    0|0
  • işte bunlar hep truman şhow

0|2
    0|0
  • sana inanmıyorum tabiki.

0|0
    0|0
  • Tamamen inandım.Bu kadar somut delilin varken.

0|0
    0|0
    • somut delilleri 1 kafta içerisinde ortaya dökücem belgeler, konuşma kayıtları, vs her şey açığa çıkacak.

• Yoksa yoktur kardo neyimi bozar sanki amaaa...

0|0
    0|0
  • İşte bunlar hep Gazap Üzümleri.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ahahahaa :D yürü be kim tutar seni, senarist olabilirsin o yetenek var sende

0|1
    0|0
  • sana katılıyorum dediklerin bunla alakalı diyecektim ama link yok..Ama sana katıldığımı söyle açıklayabilirim herkese o tür bir yaşam şeklini enjekte etmeye çalışan insanlar var ve bu insanlar insanların düşünmesini istemiyor insanları kullanmayı onları sadece alış veriş yapan canlılar olarak görüyorlar ve medyayı da buna göre kullanarak kendi ürünlerini insanların bilinç altına 25 kare tarzı yöntemlerle yerleştiriyorlar...

0|1
    0|0
    • ben de sana katılıyorum son derece güçlü, sinsi, adeta görünmez bir düşman var karşımızda.

• Kuran ı Kerim de de bundan bahsediliyor zaten emin ol ki bu güç tüm dünyayı saracak ve büyük savaş çıkacak Müslümanlar ve diğerleri ki kıyamet yakındır.

• Bize ihanet ettin bunu açıklamaman gerektiğini bilmeliydin.bunun cezasının nolduğunu biliyorsun değilmi:/

0|1
    0|0
    • evet biliyorum, ama insanları göz göre göre kandırıyorsunuz buna artık dur demenin zamanı geldi.. kıvılcımı ben yaktım gerisi gelicektir..bana yapacaklarınızın önemi yok artık..oh be rahatladım.

• inanıyorum sana

0|1
    0|0
  • He Haklısın.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • hadi ya. demekki benim gittiğim san diego bir holografiden ibaretmiş. hakkaten ustaca çalışmışlar.

0|0
    0|0
  • Truman Show'u 2 den fazla izleme dude.

2|0
    0|0
  • evet evet bence de yok , sen söyleyince farkettim...

0|0
    0|0
  • Zindan adasından kaçmış arkadaş herhalde..

0|0
    0|0
  • Hoşgeldin Şizofren Kardeş :D

0|1
    0|0
  • Eagles'ın Hotel California şarkısından biliyorum :)

0|0
    0|0
  • dünyanın en büyük ekeonmisinin olduğu yer ki 2011 verileri ile 5 trilyon dolarlık bir bölge dünyanın en zengin yeri olarak kabul ediliyor. senın gibi bir komples sahibi bir insanın bunu bulması aytnı zamnad a akıllı bir o kadarda kendıen guvenı az bır ınsan oldugunu gösteriyor.. bence sende yoksun...

0|0
    0|0
  • Ne kullanıyorsan bende istiyorum :D

0|0
    0|0
  • adam pisliğin teki çıktı rıza baba.

0|0
    0|0
Yükleniyor...