Bütün dişleri eksiksiz ve orijınal olan var mı? :)

kaç dışın eksik. pis pis kokan kaç çürüğün var? impılantın ya da poselenin var mı? üzgün musuun onları kaybettğin için.. :))) yöksa hepsi sağlam mı ?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Nerdeee iki dişim porselen ya çok kötü bişey orjinal diş gibi olmuyor.Aslında ben bu diş konusunda çok muzdaribim.Ben günde 3 kez fırçalıyorum senede bir fırçalayanlar var dişleri sapasağlam benim dişlerim çabuk çürüyor ve dayanıksız.Çok üzüyor beni bu durum.

1|0
    0|0
    • bir arkadasım vardı hiç fırcakamazdı dişleri bembeyazdı onları ben de anlayamıyorumm

• senin nasıl ki

Erkekler Ne Diyor 19

• Eksik yok çok şükür. Sadece nokta şeklinde bi azı dişin kenarında çürük başlangıcı vardı o temizlenip dolgu yapıldı.

1|0
    0|0
  • Eksik varsada ben bilmiom cok sukur yillardir sadece kontrole giderim yatmadan once duzenli fircalarim sadece

1|0
    0|0
  • Dolgum avr birkaç adet ama hepsi duruyor dişlerimin.Düzenli fırçalarım ve diş ipi kullanırım.

0|0
    0|0
  • Benim orninal çürüm yok sıkıntı yok çok şülür sabahları fırçalarım ben

1|0
    0|0
  • Hic eksik yok. 28 dis var. 20 liklerin 2 si cikmadi/cikmayacak 2 si alindi. Yer yoktu cunku. O yuzden eksik yok diyorum. Birkac dolgu var.

0|0
    0|0
  • 2 önemsiz çürüme başlangıcı + 20 lik dişler dahil hepsi sağlam.. :) Bakarsan sağlam olur bakmazsan dişsiz kalırsınız işte :P

0|0
    0|0
  • İnanmayacaklarını biliyorum ama sordum söyleyeyim.Dişlerimi 3-4 ayda bir fırçalarım, azı dişlerimde hafiften bir karartı var.Daha bu gün arkdaşlarla sigara içerken lan mk. diş fırçalamazsın dişlerin bizden beyaz diye bir iltifat bile aldım.Diş macunları bence amerikan oyunu, sürekli fırçalamada sarartıyor fırçalamaya bağımlılık yaptırtıyor. bunasılbir cümle oldu olduğu kadar oldu iyi oldu hoş oldu imla sız oldu olsun.

0|0
    0|1
  • Altta kırık bır diş var ustler cok ıyı aaltlar azcık cortladı

0|0
    0|0
  • benden bahsediyon dur gidiyom fırçalayıp geliyom aman kaçma pehhh ...

0|0
    0|0
  • Allaha şükür inci gibi dişlerim var ve o kadar düzgün sıralılarki aralarına yemek bile kaçmıyor.

0|0
    0|0
  • Tatlım full orjinal hatasız hergün özenle fırçalanmış düzgün dişlere sahibim.Çok şükür :)

0|0
    0|0
  • 32 dişim var, hiç çürüğüm ve dolgum yok.

0|0
    0|0
  • dişlerim altın gibi.

0|0
    0|0
  • 11 diş im kaplama

0|0
    0|0
  • söylemem nazar değer

0|0
    0|0
  • benim tam değil ama fırçaladım :D

0|0
    0|0
  • moralim bozuldu şimdi nerden açtın bu konuyu geçen gün bitanesi kırıldı daha doktora gitmedim

0|0
    0|0
  • sen dişlerini fırçalıyor musun?

0|0
    0|0
  • nerede :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• benim daha 1 tane bile dolgum yok ayyyy nazar değmesinde

1|0
    0|0
  • Bir sürü dişim yok :(

32 taneden 26'sı var..

0|0
    0|0
  • 3 dişimi çikolata yemek süretiyle öldürdüm.Caniyim ben.Eksileyin.

1|0
    0|2
  • link Nasılım yah be..

0|0
    0|1
  • sağlıksız dişim yok. alt dişler hafif yamuk ona da müdahale gerekmiyor. mutluyuz

1|0
    0|0
  • hepsi tam sadece bi dişim çürük.

0|0
    0|0
Yükleniyor...