Samuel Eto boş geçmiyor?

Bu adam Antalyaspor'a yatmaya gelen diyenlere her hafta çok güzel cevap veren oyuncu. Nani , Van Persie , Gomez , Podolski'ye gösterilen ilgi bu adama gösterilmediği için hırs yapmış bence :D Siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• O adam BOŞ adam değil... Yatmaya geldi dediklerini duymamıştır bile... İşini en iyi şekilde yapan adam o parasının sonuna kadar hakkını vermeye çalışır... ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 13

• Eto'o elbette, kaliteli bir oyuncu ama ona topu taşıyan oyuncuların da büyük katkısı var. Orta alanı çok sağlam bir takımdan bahsediyoruz. Hem savunma hem de hücum açısından hızlı hamleler yapabilen, topu 3. bölgeye rahat taşıyan ve dribbling ile kaleye gidebilen bir takım. Henüz erken yorum yapmak için, yine de Eto'o fiziksel bir düşüş yaşamazsa, Antalyaspor, Avrupa kupalarına oynar. Pek tabii, iş yalnızca golcü de de bitmiyor.

Kazanım:Doğru sisteme doğru oyuncu.

0|0
    0|0
  • Oktaya inat bu hale geldi :)

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Eto zaten kaliteli isim :)

0|0
    0|0
  • Eto yetenekli oyuncu neticede..
    adam atar keyfinede bakar

0|0
    0|0
  • bize teklif edilmiş. pek bilgili yönetim olmaz demiş...
    gitsinler niasse gibi tiplerin peşinden koşsunlar çapsızlar

0|0
    0|0
  • 35 yaşında olmasıda ayrı saygı hak ediyor.

0|0
    0|0
  • Bence ona da ilgi gösterildi. İmza törenine bakarsan anlayacaksındır. Tabii ki Fenerbahçe veya Galatasaray'a gelmedi, ilgi az olacaktır onlara nazaran.

0|0
    0|0
  • valla bende öyle düşünenlerdendim 34 yaşında 25'lik forvetlere taş çıkarıyor attıgı golleri demiyorum sadece takıma faydasıda çok

0|0
    0|0
  • Bu seneye damga vuracak adam 35 yaşındaki gekas. Adam sivasa hat trick çaktı.

0|0
    0|0
  • Bu haftada gol attımı?

0|0
    0|0
  • Fenerin mk Bjknin de mk kuponumu yatırdılar hepsinin mk

0|0
    0|1
  • Antalyanın avrupa liginde olduğunu düşünün etoo dan tek gol çıkmaz

0|0
    0|1
Yükleniyor...