Şu Kızların kendilerini erkenden....

olgunlaştı zan edip erkekleri bilmem kaç yaşına kadar bunlar olgunlaşamıyo zırvalarını düşünmesinden nefret ediyorum sanki kendileri çok iyi ve doğru düşünüyorlar da...

Evet yorumlarınızı alayım...

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Olgunluk, yaşantıyla olan bir şey. Kızlar ergenliğe daha erken gidiyor ya o yüzden öyle söylüyorlar. Yoksa alakası yok tabi.

0|1
    0|0
    • bende onu soruyorum ya regl olup meme çıkınca biz olgunlaştık şekerimm :p Allahım yaa

Kızlar Ne Diyor 5

• yani beyin yaşıyla alakalı bi durum.yani bayan veya erkek olsun ailenin yetiştirme zarzına bağlı ~BENCE.

0|1
    0|0
  • Kızlar erken olgunlaşır tabiki :) ama 20 yaşındaki bir kız asla olgun olmaz o ayrı..

0|1
    0|0
    • :) oda iimiş ahahah O.o

• Arkadaşım çok acı çeken,erken olgunlaşır,bunun yaşla ve cinsiyetle alakası yok. o kızlar duymuşlar erkeklerin olgun kızlardan hoşlanırdığını akıllarınca ağır takılıyorlar :)

sinirlendir bak bir noluyor :D

• :) aynen sana katılıyorum :) +1

• sana katilmiyorum malesefki genelde öylesiniz

0|0
    0|0
    • görüşüne saygılıyım... AMA...

somut örneklerle gel bana ben kızları genelliyorum çünki % 85i yalancı kendi yüzleri ile sokağa çıkamayacak kadar kendine güvensiz ve olgunluğa ulaşamamış kişilikler

• yani tanidigim biri olsan belki sana örenkler verebilirdim ama burdan sana örnek nasil buliyim

• işte bende onu diyorum söze geldiğinde bayanlar arası konuşmalarımda da var ama hatırlamıyorum deniyo malesef.. :/

• üfff sn anlmzssn ergn .s.s.s.s

0|0
    0|0
    • ahahha lol o senin ergenliğin polemikçi kız

• lolu bilmiyorum diye aşağılandım :((((((( ben böyle siteye sokayım.parmağımı.iki kelam edince de yavşanmış olunmaz cük beyinli.olgun kız seni napsın beyni kes.hadi hepimiz sittirip gidelim.

• susi..yazıp durma.. :)

• Hadi yürüyüş yapıyoruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sadece ergenliğe erken giriolar diye söylüyorlar bunu

0|0
    0|0
  • havalılar özentiler sorun orada

0|0
    0|0
  • olgunluk tecrübelerle alakalı bişidir..

0|0
    0|0
    • eyvallah.. O zati cepfa lakin kızların diline doladığı bi klişe vardır ya ben ondan bahsediyorum hani biz onlardan daha olgunuz her halukarda ;) ohesaap

Yükleniyor...