Arkadaşın biri tüm sınıfın önünde eşofmanımı indirdi rezil oldum kızlara, karizmayı nasıl toplarım artık:(

sınıfın ortasında sözde şakacı arkadaşım salakça bir hareketle indirdi . kızlara falan rezil oldum artık .naparım karizmayı toplamak icin artık :(

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• kötü olmuş ya

0|0
    0|0
  • Kötü olmuş yahu, takma zamanla unutulur.

0|0
    0|0
  • Arkadaşının ağzını burnunu kırsaydın toplardın karizmanı..

0|0
    0|0
  • Alttan ayicikli boxer cikmadiysa problem yok :D

0|0
    0|0
    • sorunda o boxerda beraber indi :S toplamaya calıstım olan oldu :S

• link atamıomusum zaten burdan :SS

• ya da verim izle nolcak tanımıorum zaten seni :S ama cokmu kötü rezil olmusum söyle bana :s

• karizmana bişey olmamış merak etme arkadaşının eşşekliği

0|0
    0|0
    • rezil oldum tüm sınıfa daha nolsun :S

• yapacağın en güzel şey olan olmuş artık hiç istifini bozma hatta nasılmış diye gurur duy tagammı onlarlada arana mesafe koy hiç üzülme rezil oldugunuda düşünme hatta bide sizinkikini görsek de yiyosa falan de sizde benimki kadar yok diye kıskanmayın de

• utanıyorum söylerken ama dalga gectiler kücük .. li diye :((((

Erkekler Ne Diyor 6

• Eşofmanın inik bi şekilde o kızların önüne git. Baştan sona kadar tek tek hepsine uzun uzun bak. Eğil ve eşofmanını setçe çek. Çözüm bu.

0|0
    0|0
  • ben olsam okkalı bi intikam almak için planlar yapardım

0|0
    0|0
  • hoca mal büyükse sorun yok hatta teşekkür et laleye reklamını yaptığı için ama mal küçükse elemanı herkezin içinde döv rezil ettiği için :D

0|0
    0|0
  • Hoşuma giderdi kızlar için sorun yoksa bende de olmaz

0|0
    0|0
  • bende lisede arkadaşıma yaptım lisede normal şeyler normal gün gibi devam ettik :D

0|0
    0|0
  • yiğidin malvarlığı meydanda olur konulu bir t-shirt al, göğsünü gere gere giy

0|0
    0|1
Yükleniyor...