Ronaldo seçimini yapmamış mı şimdi 😏 ?

Adam Türk takımlarından Beşiktaş'ı destekliyor bu konuyu daha fazla tartışmayalım isterseniz fotoğraflar konuşsun :)
Ronaldo seçimini yapmamış mı şimdi 😏 ?

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Bununla ilgili bir açıklama yaptı zaten
    "Quaresma Beşiktaş'ı bana hep överek anlattı. Bu yüzden bende attığım gollerden sonra Kartal Pençesi yapıyorum." demişti
    ve kendisine Türk takımlarından hangisini destekliyorsun denildiğinde bu cevabı vermişti
    “Beşiktaş’ı Quaresma’nın transferinden sonra daha yakından takip etme şansım olmuştu. Fernandes, Almeida, Simao gibi takım arkadaşlarımda orada forma giymişlerdi. Daha öncede Turkish Airlines’in yaptığı ankette’de söylediğim gibi Türkiye’de Beşiktaş’ı destekliyorum."
    Quaresma ile çok yakın arkadaşlar bu arada sebebi de bu zaten

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu yönde açıklamaları var Demirorenin istanbula getirdigi zaman zaten q7 ile kankalar
    Gsliler sırf dört işareti yaptı diye seviniyorlar emin ol bu sözleri onlar için dese yere göğe sigdiramazlardi :)

0|0
    0|0
  • Ronaldo'ya beşiktaşı seviyor musun? Diye sorsan

sağol tokum der

0|1
    0|1
  • En yakışan formada Beliktaşın forması.

0|1
    0|0
  • Hahahah beşiktaşlıların tek avunduğu şey bu olsa gerek :D ronaldo beşiktaşı tutuyormuş noldu bir yararı mı dokunuyor size avrupa şampiyonu mu oluyorsunuz veya beşiktaş a mı transfer oluyo :D Hep 3. olmaktan kafayı yemişiniz la

0|0
    0|0
  • Fakat unuttuğun bişey var dünyanın en iyisi Türkiyenin en iyisini destekliyor yani Messi Galatasarayı destekliyor ;)

0|0
    0|0
    • olsun sizin uefa kupanız var :D

• Yasin en kötü halimizle yedeğimizle sakatlarımızla 2-1 Zor yendiler nereye 10 takıyorlar her takımı beşiktaşmı sandın o r o s b u ç o c u ğ u? elTaTo sana yorum altıma yorum atman için izin verdimmi? neden köpekliğini yapıyorsun? bu kadar cesursun madem telefon numaranı özelden bırak !!

• Real Madrid bizi en kötü kadromuzla kendi evinde 2-1 yeniyor 10 takarlar diyor Allahım ya :D +18 yaş ve üzeri alsın bu site ! Klavyadeki eksik harfler bir tarafına kaçtı galiba? Cimbom olmasın o? Elinizden kupayı alıp sizi 3. lüğe mahkum eden Cimbom ;) Hemende şikayet ediyor kız gibi :S

• Kizim sen ergenmisin? Binbir cesit sevinc var buda onlardan biri salakca yorumlar atmayin kizlar oldu olasi futboldan anlamazlar buda bunun bir kaniti.

0|0
    0|0
  • Daha çok bişey avuçluyor gibi

0|0
    0|0
  • bence adam kızların üst takımlarını destekliyor sadece beşiktaş alan yalan yani:D

0|0
    0|0
  • Adamda ispanyol abaza :D Bütün mankenlere yazıyo :D

0|0
    0|0
  • Yazik biz destekleyene bakmayiz aldigimiza bakariz ornek van persie

0|0
    0|0
  • ahahah

0|0
    0|0
  • Bence o hareketin anlamı "adamın böyle memelerini sıkarım" olabilir.

0|0
    0|0
  • aslan pençesi olmadığı ne malüm?

0|0
    0|0
    • Aslan pençesi ne ya :D ayrıca 2. fotoğraftaki gol sevincini gsye gol attıktan sonra yaptı dikkat edersen zaten arkada gs taraftarı var

• ahahahahhahahahah :D çok güldüm :) ah sizin bu hayalleriniz :D bizi güldürmekten başka bişey yapmıyo :) geçende biri gelmiş türkiyenin en büyük kulübü diyo :) türkiyeyi daha doğru düzgün temsil etmemiş türkiyenin en büyük kulbü nasıl olabiliyo anlamadım :) neyse :) yaşama sevincinizi bölmeyim :) iyi günler

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• O kadar emin olma 😄
    https://instagram.com/p/6kgiS1JfFv/

0|0
    0|0
  • Ya nerden biliyorsunuz o işareti beşiktaş için yaptığını adama kendi ağzından söylemeden inanmayın derim en azından kendi kendinize havaya girmemiş olursunuz

0|0
    0|0
  • Bize ne Ronaldonun desteklediği takımdan.

0|0
    0|0
  • bu adam harbi sapıkçılmış be

0|0
    0|0
  • yakında bjk'de oynar

0|0
    0|0
  • Forması da hep siyah beyaz zaten jsjsjsj😂😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...