Gerçekten işe yarıyor mu ya?

Ronaldo'ya yapılanı kızlar türk futbolcularına yapmış ve futbolcular cevap vermiş çok şaşırdım acaba bende yapsam bana da cevap verirler mi numarasını öğrenmek istediğim bir futbolcu var yani yok değil :) tip desen oda var ama ben ünlü değilim bu eksik ama yine de şansımı denesem mi acaba :D

Güncellemeler:
Kızlar istek futbolcu alıyorum :D

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İşe yarıyorsa bende Quaresma'ya yazayım çok yakışırız bence birbirimiz için yaratılmışız 👍 numarayı alsam yeter :D

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ulan bizim ülkemiz kızlarında harbi beyin yok, "futbolcuya yazsam numarasını verir mi s. sss" "ben çok güzelim, herkesle yarışırım s. sss" "ünlü diğilim ya off psf snane be slk"
    kezo seni sen git dolma börek falan yap, belki memur koca bulursun

1|3
    1|0
  • Sakata gelme sonra.

0|0
    0|0
  • Bir geceliğine vereyim, diyorsun.

0|0
    0|0
  • kendinizi küçük düşürmeyin böyle yaparak basitleştiriyorsunuz kendinizi

1|1
    0|0
  • Dene

0|0
    0|0
  • Gereksiz bence..

0|0
    0|0
  • yap yapabilirisn dicem de cansu taşkında bildiğin taş hatta bilemedin meteor güzelim öyle birine hangi ünlü numara sormaz bin tane hakkım olsa cansuda kullanırım o derece hatun :D

0|0
    0|0
    • Ama altına yatmadığı adam yoktur hem merak etme cansu kadar olmasa da giderim var yani ayrıca fizik konusunda o kızla yarışabilirim ;)

• Neyse ne

• ok bb ama ben futbolcu olsam normal kzıalra bakmam alt bilgi görüşürüz gerçi şu an dada bakmıyorum ya ense başarılar

• Biz kızlara yaksak abazayız kızlar yazınca normal. Sonra eşitlik? Kaybolun.

0|1
    0|0
  • Kim ki o futbolcu :) ?

0|0
    0|0
  • ronaldo istesin ben ble veririm sfdhj
    ne günlere kaldık

0|0
    0|0
    • allah sapığın da mert olanını versin ya ne diyeyim ben şok asjhajdhasjdhjds

• ahaahhdssdsd neyse yabancıya gitmemişsin bari

• asdsfgh manyak @claireu

• kızlarımız çıtayı baya yükseltmiş , keko abazan gençlerimiz ne hale getirmiş yahu bu kızları

0|0
    0|0
  • artık tadı kaçtı o numara almanın hepsi uyandı

0|0
    0|0
  • Kontak kapanmış, bağlantı tümden gidik.

0|0
    0|0
  • Ne yapmislar

0|0
    0|0
  • bende bizim mahallenin futbolcusuyum ;) :D :D

0|0
    0|0
  • biz de kizlardan numara istesek sanane be slk. ss olur , ama para olunca hemen nasil değişiyo gecen sene okula otobusle gidiyordum kimse bakmiyordu bile iyyy salak. s diycek kizlar bu sene babamin bmw si ile 1 hafta gittim tanimadigim kizlar bile mesaj atti ama haha araba anahtarina gelene numara vercek karakter yok baba arabasiyla hava aticak artistlik te yok sonuc olarak ben yine otobusle gidicem bir dene şansını belki arabasiyla falan evden alir seni

0|2
    0|0
  • Kızda da para olacak güzellik olacak. Bunlardan ikisi de olmalı eğer biri bile yoksa sen de iptalsin

0|0
    0|0
    • Şimdi öyle diyorsun ama ünlü olması gerekir bence yani ben ünlü değilim sıradan birisiyim ama egoist gibi olmasın giderim var yani hem fizik konusunda o kızlar benimle yarışamaz :D

• Parası olan ve güzel olan zaten ünlüdürr adını duyurur mutlaka

• Yani delinin biri kuyuya taş attı misali :D bende vercem ben de vercem diye haykırıyonuz :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...