Dövüş sporlarıyla uğraşan kızlar ne kadar çekici gelir? Erkekler size soruyorum.

Evet soru net ve açık yorumlsri bekliyorum :) ne kadar ilgi çekici gelir ?

0|0
6|32

En İyi Erkek Görüşü

• dövüş sporu yapan bayanlar bence bayanlıklarından birşeyler kaybetmiyorlar.bunun yanında uzakdoğu dövüş sporlarıda sadece dövüş değil bedenin ve zihnin ehlileştirilmesiyle alakalı. neticede bu sporlar yüzlerce yıl önce zayıf kişilerin kuvvetli insanlar karşısında kendilerini ve sevdiklerini koruyabilme çabası ile yaratılmıştır.uzun yıllar tekvando yaptım birçok bayan takım arkadaşımız oldu zorluk ve disiplin karşısındaki çabalarıyla bizleri kendilerine hayran bırakmışlardır.. plates tenis bale yapsın diyen arkadaşlar şunu düşünün kız kardeşiniz yolda saldırıya uğruyacak diyelim seksi görünüp saldırganın kucagında plates yapmasınımı tercih edersiniz yoksa canını ve ırzını kurtarmak için çabalamasınımı tercih edersiniz. ayrıca dövüş sporu yapan kızların vucutunu erkeksi zanneden arkadaşlar. spor yapmayan erkek kadar kötü vucuta sahip başka bi canlı olmasa gerek .. g.t bitarafta böbek bi tarafta.. link

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• ıstedıgı kadar sporla ugrassın ben osmanlıca bı adamım ama en azından carsı pazarda kolay kolay pabuc bırakmaz dıye bır nebze de olsa ınsanın ıcı rahat olabılır, takı bana karsı kullanmaya kalkmadıgı surece bu en az 15 gunluk rapor garantısı olduguna ısaret olur. yoksa kadına el kadırmak adetımız oldugundan degıl sadece refleks yanı ha bı de el kalkarsanın raporu ne kadar olur onu bılmem.

0|0
    2|0
  • Ben de bir zamanlar uzakdoğu sporlarıyla ilgilendim, bu sporları yapan kızlar bana çok hareketli ve seksi geliyorlar ...

1|0
    0|0
  • benim arkadaşım siyah kuşak bir bayanla evlendi bir kavga ettiler ev yerle bir oldu ikiside çok fena darbeler aldı çok gülmüştüm o avgadan sonra ayrılmışlardı barıştılar şimdi bir sorun yok :)

1|0
    0|0
  • hatun dedğin spor yapacaksa voleybol var tenis var. dövüş sporu ile ne işi var biz gidip bale yapıyor muyuz?

0|0
    2|0
    • hahaha :) git yap, yapma diyen mi var. Kuğu gölü balesi tam sana göre :DDD

• ahahaha :D herşey bi tarafa çok iğrenç bi görüntü kirliliği olur ya :D

• Bale yapan erkek yok diyorsan bir daha dusin istersen :)

• Kas yapısı çok aşırı olup erkekleşmedikçe çekici gelebilir. Bir bayanın uzak doğu sporlarıyla uğraşma nedenlerinden başlıcası gitgide boka saran toplumdaki uğradığı yada uğrama ihtimali cinsel tacizler asılmalar ve rahatsız edilmeler olduğunu düşünürsek. Bunlara sebep olan erkekler o bayanı beğenmezse yazık onlara.

1|0
    0|0
  • agresif davranmaları çok hoş oluyo :D

1|0
    0|0
  • bir süre sonra erkek gibi takılmaya başlıyorlar

çok gördüm antremanlarda, 2 ayda lan lun höyt

eksik olsun, gitsin pilates yapsın

gözümüze gönlümüze hoş

0|0
    0|0
  • Hayal edince güzel geliyor olabilir, hatta birazdan çoğu erkek de öyle yazacak eminim ama tanıdığım boksör bir kız vardı iğrençti psikolojisi bozuk gibiydi nerdeyse bakımsız agresif kızın tekiydi ama bu en azından iyi diğeri kıza bile benzemiyordu hareketleri erkek gibi küfredip duruyodu iğrençler yani hiç sevmem.

0|0
    0|0
  • "femme fatale" tipindeki kadına duyulan heyecan

0|0
    0|0
  • hiç çekici değil bence. yakışmıyorda zaten. erkekteki estetiklik olmuyor kadın dövüşünce. vücutları da kötü gelişiyor bu tarz ağır sporlarda bence.

0|0
    0|0
  • hiç çekici gelmez kaslı kadınlar bence itici

0|0
    2|0
    • Body ile ugrasan demiyor soruda. Kick box kardiyo agirlikli aktif bir spor. Asiri Kas pasif sporlarda olur

• bana çekici gelmez

0|0
    0|0
  • gayette gelir ama genelde çirkin oluyorlar mesela ben karate yapıyorum tek tük güzeli var

0|0
    0|0
  • ben bayılırım...

istediği kadar dövebilir beni...

suratıma ve kasıklarıma tekme atması da dahil...

1|0
    0|0
  • ittiiciiiii.. benı dvme potansıyelıyle yasanmaz arkıdeşş :)

0|0
    0|0
  • benden iyi dövüşüyorsa sıkıntılı. ben de dövüş sporları ile uğraşmıştım. seviyesine bakar. iyi ise, uzamaya bakarım...

0|0
    0|0
  • kadınsı hatlarını kaybetmediği sürece sorun olmaz erkekler için herhalde .

0|0
    0|0
  • beni dovemedigi surece sorun yok

1|0
    0|0
  • korkarak uzaklaşırım kaçarım kaçar :)

0|0
    0|0
  • Guzel bır kız oldugu surece karete yapıor olması daha cekıcı gelebılır yanı

0|0
    0|0
  • böyyyk kız dedğin kız gibi oturcak ne o öyle erkek gibi

0|0
    0|0
  • İtici gelir,bayanlara yakışmıyor bu tür spor,halter falan buna dahil.

0|0
    0|0
  • kas yapısı abartılı olmadığı ve kız gibi davrandığı sürece pas de problemé :)

0|0
    0|0
  • bana çok çekici gelmez ama sporcu isterdim

0|0
    0|0
  • kendim öğretmek isterdim

0|0
    0|0
  • Hiç çekici gelmez..Kız dediğin hafif sporlar yapar.Yüz, plates falan yap, ne yapacaksın dövüşüp..

0|0
    0|0
  • Hanım hanımcık olmaya çalışın

0|0
    0|1
  • istemezdim nolurr nolmaz günün birinde kızar mızar ,:)

0|0
    0|0
  • Erkek gibi kızlar bana pek çekici gelmez.

0|1
    0|0
  • leş

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben küçükkene kungfu yaptıydım, çok güzeldi la :) Erkekler beğenmiyorum yazmış ama, kulüpteki erkekler çok beğeniyodu nabeeerr :))) Tabi kulüpte toplasan iki üç kız olduğu içün :) muhahaha ben kuşak sınavlarında çok iyi dövüşürdüm. Erkekler hayran hayran bakardı. Ama hepsi ilkokulda kaldı. Dayak yemekten de çok korktuğum için, bıraktım sporu. Çünkü kız yoktu hiç, meburen hep erkekle müsabakaya girerdim. Bu da genelde abim olurdu. Siz anlayın artık gerisini :DD

1|0
    0|0
  • Burda cevap veren erkeklerin hiç biri dövüş sporuyla hemhal bir kız görmemiş, duymamış, bilmemiş insanlar. Ben bu işin içinde biri olarak kas o kadar kolay gelişmiyor kızlarda, ve dövüş sporuyla ilgilenen kızların vücudu gayet çekici, atletik, fit görünüyor diyorum. Bu ilgileri de onları çekici yapıyo. Sorduğun kesim spor yapmıyor bacım, güzel kafanı ve zihnini gizli gizli yorma sen.

0|1
    0|0
  • 1 hafta karateye gittim siyah kuşak kızı dövdüm atıldım :D

0|0
    0|0
  • okul zamanı bi hafta kick boksa gittim,erkekler bana mike tyson muamelesi yapardı :(

oysa ben hala "hadi gelsene gelsene,korktun dimi " diyip yumruklarım havada olduğu yerde speedy gonzales gibi sıçrayan modeldim

0|0
    0|0
  • bana erkek kız farketmez şekerim hatta öyle kızlar daha çekici geliyo bana:D

0|0
    0|0
  • bayan olarak deyim çok itici

0|0
    0|0
Yükleniyor...