Arkadaş nedir? Biri ile arkadaş isen özellik ile bayan ise

evet en ayar oldugum ve samımı soluyorum hayatımda bu kadar densız dıyalog gormedım arkadaslık nedır? bılmeyen ergen gerızekalılar ve bıdıgı halde gereksız konusan ergenler arkadaslık anlam ıtıbarı ıle en buyuk duygusallıktır adı ustunde hıc kımse anlamadıgını anladıgı kısı ıle sohbet etmez sırrını paylaşmaz bilmesi gerekenler hariç kimse ne bilir ne konuşur arkadaşlık konuşulunca anlam ve değerini kaybeden densizce haddini bilmeden konuşana haddini bildirmek anlamının haricinde birşey değildir kelime halini aldıktan sonra e şimdi bana arkadaşım diyen her hatunla yatmışlığım var burdan yak bakalım şimdi bi kadın konuşa esnasında arkadaşım kelimesini kullanıyorsa haddini aşmıştır hayatı yaşamadan dinleyerek ölesine geçerken cevap verenler yorumlarınız ile gereksiz yorumlarınız ile yaşayın bazı sorular vardır kadınlar gibidir soruyu sonu ile başını okuyarak cevaplayamazsınız hani kadın roman gibidir derler ya başını sonunu okuyarak anlayamazsınız ya tam okur soruyu anlar yorumlarsınız yada ne derler*olup gider konuşmasaydım da veremediğim cevapla yaşasaydım derler hadi bakalım ha bu arada maske ardına saklanmıs gizli profiller anca okur ama bi baltaya sahip olamazsınız okur okur cevap veremeyeceğiniz bir soru cunkı gızlı kullanıcılar cevap veremez ısaretlı bu soruda hadi bakalım hak etmediği şekilde aldığı cevaplar ile mutlu olabilen gerçek insanlara saygılar ne idü belirsizler adınız şanınız üzerinizde

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• sorun epey uzun ama neye sinirlendin?

0|0
    0|0
    • sınırlendım bı kız arkadasım ıle konusuyorum arkadasım dedı densızın bırı gıbıymısım gıbı bır hareket algıladım yanı bu sozu dıyen kız ıle benım bır donemın bır evvelıyatı var ve arkadasım kelımesını sevmedıgımı bıldıgı halde kullandı ve sınırlendım ıster ıstemez masus mu yapıyorsun dedım tekrarlayınca kusura bakma ama evvelıyatımıza hurmeten bırsey demıyorum dedım yatmıs kalkmıslıgımız var nıhayetınde haddımı hayatım boyunca asmadıgım halde bırı bana had bıldırmeye kalkar ıse o zaman konu

• hımm o halde takmayacaksın salla gtsin cool ol umrsama cevap verme konussada kndi batar zaten daha ne diyeyım :)

• sezen aksu nasıl bır parca yapıyor ve dınlnedıkce anlasılıyorsa ıste oledır benım sorum da oku oku oku ve yorumla tebessum varsakı her cozumun ufkunda daha ne guneslı guzel gunler bırbırınının neden mutlu oldugunu bılmeden yol alırlar o gune ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• bla bla bla bi süre sonra koptum. yazı boğdu beni.

0|0
    0|0
    • bazen okumak gerekır yazı bozabılır ama gereksız soruları okuyup onlara cevap vermek gıbı kendını gosteremedıgın sorulardakı gıbı bozmaz rahat ol

• emın ol o yazı yasayanı bozmaz ama yasamak olsun dıye yasayanı bozar bu arada nokta vırgul sıkıntısı harıcındekı herseyın gercek oldugunu kabul etmek bu kadar zor olsada bunyenızde ben ıngılızce klavye kullandıgım ıcın hayatım boyunca turkce kıtlıgımdan affedın

• Anlamıyorum seni gerçekten. Neyse.. İyi akşamlar.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...