Baylar bayanlar fikirleriniz önemli

size bugün gördüğüm kızı anlatmak istiyorum.bence çok havalı ve seksiydi.sizlerin de düşüncelerinizi ögrenmek istedim.kahverengi dışı siyah çerçeveli gibi gözler,doğal sürmeli ve yoğun kirpikler,hafif kavisli güzel kaşlar,kestane rengi uzun dalgalı saç,hokka gibi minik burun,dolgun güzel dudak,çenesinin ortasında yüzüne yakışan bir ben,candice swanepoel gibi ince kıvrımlı vücut,güzel bacaklar,hafif çıkık göğüs ve kalça,170-180 arası boy.ayrıca yüzü bebek gibiydi ve sol yanağında gamzesi vardı.yüzünden gülücük eksilmiyodu çok sevimliydi.siz böyle birisini gördüğünüzde ne düşünürsünüz?hayal edin ve yazın lütfen.teşekkürler.

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• simdi gözümde canlandirdimda gercekden cok güzel kiskanilicak biri olmali:)

0|0
    0|0
    • dimi bide boyuda uzun ya daha çok dikkat çekiyo

• yani allah sevdigine bagislasin benim sevdigimden uzak olsun lütfen kiskanirim valla:))

• hehe :)

Erkekler Ne Diyor 10

• bırak şimdi bunları da nerde gördün o kızı, saat kaçta gördün, tam olarak nerde, paralel meridyen, enlem boylam saat dakika saniye salise, hepsini istiyorum, hepsini hemen şimdi, nerde gördün yaa, alın o kızı bana hadi, alınn :(((

banyoya gittim elimi yüzümü yıkadım kendime geldim arkadaşlar, biraz önceki ciddiyetsizliğimden dolayı kusura bakmayın, birden okuyunca aklım gitmiş, soruna cevap veriyorum, ben o tipte kızlardan hiç hoşlanmam, gördüğüm yerde arkama bakmadan kaçarım :(

0|0
    0|0
    • kaçıcağına emin misin derim ben doğru söyle hehe :)

• ne zaman söyleyeceksin, hemen şimdi söyle ara hadi, hemen derhal :) şaka bi yana beğenirim tabi niye beğenmeyeyim, tam hayalimdeki kız tipini tarif ettin biraz önce :)

• tamam söyliycem ama şu an olmaz ama söz söyliycem :)

• Güzel kızmış der geçerim heralde.

0|0
    0|0
  • eski sevgilimi yazmışın... yalnız sen ya kendini tarif ediyosun yada kızı iyi kıskanmışın

0|0
    0|0
    • ben değilim ama kıskanma da söz konusu değil.arkadaşımı tarif ettim ve sadece sorduğum şey begendin mi :)

• mükemmele yakın güzellik.. mükemmelin ta kendisi olan yaşama sevinci beğenilmezmi be dostum..

• bence bu sensin.gördüğün bi kıza bu kadar hayranlıkla bakip özelliklerini bu kadar iyi betimleyebiliyosan.ya çok yakın biri yada sensin,yada hayalinde olmak istediğin kız.

0|0
    0|0
    • bi arkadasımla bugun bulustukta o da arkadasıyla gelmiş yaklaşık 2-3 saatimizi gecirdik bende kızı beğendim tabi dikkatlice baktım bu yani :D

• bunu erkeklerden biri görüp burda sorsa tüm kızlardan sapık damgası yerdi

0|0
    0|0
    • iyi de kötü amaçla yazmıyorum kızı çok sevdim çok tatlı ve aynı kararda olan arkadaslarım var mı öğrenmek istedim.peki sence nasıl deli gibi ısrarla nasıl diye soruyorum insanlara ama napıyım canım çok sıkıldı cevaplayıverin işte

• =) bu ne ya tariflemi beğencez kızı

0|0
    0|0
    • e illaki anlamışsındır tipinden :)

• sadece kızı begendiğim için anlattım

• tamam lezooo

• Allah Sahibine Bağışlasın

0|0
    0|0
  • Hafif çıkık göğüs demişsin bütün hayallerim yıkıldı:( Kız dediğinde meme olacak o kadar

0|0
    0|0
    • farkları ne ki benim demek istediğim göğsü normal ölçülerin üstünde.töbe ya beni de iyicene sapık ettin :) ee ne düşünüyosun

• Düşündüğün anlam?

• :))))

• yuhhhh lezbıen mısn yaa bn yazsam sapık derlerrrr

0|0
    0|0
    • kötu bi amaçla yazmadığımı bilmeni isterim sadece senden istediğim sence nasıl bir kız?

• bilmem sordum dedim ya can sıkıntısı bişey yapcagımdan değil sorulara devam ediyim mi bu sıralar güzelliğe takmış durumdayım ve erkeklerin nasıl bayanları beğendiğini ögrenmek istiyorum.açık açık söyluyorum sana yuh muh deme bende sana sorularında yardım edebilirim

• sor sorr ekle oyle sor

• Oha nasıl Dikkat ettin bukadar helal olsun :DDD

0|0
    0|0
    • bugun tanıştım arkadasım sayesinde sevimliydi bende uzun süre oturunca iyice ezberledim kızı sence güzel mi :)

• Hani orda yazdığın seksiydi kelimesi güzel olduğunun kanıtı zaten :) Güzel Ya bizde görseydik iyiydi :D

• :D

Kızlar Ne Diyor 2

• sış görünüşü öyle de , ya içi , huyu , ahlakı , bunlara bakan yok mu ?

0|0
    0|0
    • kendisini bugun tanıdım ama gercekten çok sevimli ve güleryüzlü ayrıca gerçekten çok iyi bi kız gibi geliyo bana çünkü beni daha yeni tanımasına ragmen çok sıcakkanlı yanaştı

• ilk izlenim önemlidir , ama bir kişi hemen tanınması çok kolay değil , ıumamadığın şey yapabilir , temkinli olmak lazım yinede..

• hehe tamam :D

• bni anlatmışsın sankkiiii

0|0
    0|0
Yükleniyor...