Beyler bu durumda ne yapardınız?

Bekarsınız,bir kızdan çok hoşlanıyorsunuz,çok beğeniyorsunuz,kız tam istediğiniz tarzda ama aynı yerde çalışıyorsunuz ve sorumluluklarınız çok fazla.Yaşınız da var biraz,o kıza nasıl davranırdınız?Muhabbetiniz sadece selam.Bir arada olmak onu görmek için çaba sarfeder miydiniz? Yoksa zihninizi uzaklaştırıp tamamen işinize mi odaklanırdınız,bu arada ilginizin belli olmasından çok korkuyorsunuz, ortam en ufak bir yakınlığınızı yanlış anlayabilecek bir ortam,dikkat çeker yani,kız da güzel bir kız her anlamda.Nasıl davranırdınız ona?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Tamam bura da ki kız sen oluyorsun öyle hikaye uydurmaya gerek yok şimdi bir kız var falan fıstık..

Herhangi bir elektriklenmem yoksa sıradan ve normal davranırım.

0|0
    0|0
  • adam adam gibi gercekten bırseyler hıssedıyorsa adam gıbı soler ona buna maydonozluk bısı bırakmaz malum yası da bıraz var dıyorsan hıssettırıp kacmaz kacıyorsa sen o ıse umut baglama o kadar

0|0
    0|0
    • peki o da emin değilse kızın hislerinden,rezil olmak istemiyorsa, yani kız kesin sevgilisi vardır denilebilecek bir kız.

• ben sadece örnek verdim, güzellik yakışıklılık gelip geçici,ama göze hitap edebilen birine herkes bakar kız erkek bunu demek istedim,kız yanlış kişiyi seçip sellektörü yakmaya çalışmış belli,cümlelerinizi hayretle okudum,tecrübe buolsa gerek

• yanlıs bısı demedım her halde ;) benım hayatım engame ıcınde gecmıs o yuzden bosver sen hıkayeden yasamadıgı seylerı yasamıs gıbı anlatanları ama notların dogru oldugunu bıldı ısen anla artık ne kadar bılıyor bu abın bos konusanlarla karıstırma yete kardesım

• Karakter meselesi ne olursa olsun birinden hoşlanıyorsam işyerinde sıkıntı olucaksa net üzerinden yada telefon 'dan ulaşıp bir şekilde kendimi ifade ederim ..

0|0
    0|0
  • aynı ortamda iş-okul vs olduğum bir kızla çıkmam ben

0|0
    0|0
  • ben hiç girmem o toplara.evvelki işyerinde hoşlaştığını söyleyen hatun olmuştu arkadaşları falan da çok ısrar ettiler ama olmaz dedim. hiç sevmediğim işlerdir

0|0
    0|0
  • bu gibi konularda genelleme yapılamaz çünkü kişinin hayattan beklentisi ile ilgili biraz. ben sevdiğimi belli ederdim. eğer dönmezse de; medeni insanlarız, anlayış gösteririm, bir ayda kendimi toparlarım.

0|0
    0|0
  • sürekli bi bahaneyle etrafında dolanırdım işimden dolayı konuşamazdım lakin ondan bişeyler beklerdim

0|0
    0|0
  • direk konuya girerim

0|0
    0|0
  • o kızda benden hoşlanıyorsa işten kovulcağımı bilsem bile kızı elde etmek için herşeyi yaprdım

0|0
    0|0
    • tebrik ediyorum seni,gerçekten

• rica ederim,senin gibi erkekler kalmadı artık

• bence vardır ama insanlarda artık herşey men faat olmuş malesef bir kızla çıkmak bile menfaat parası için çıkıyor lar artık sevgi yok olmuş

• hoşlanıyorsam Allahın emri tanımak için uğraşırım fırsatlar ararım

0|0
    0|0
  • müh olarak başlamadan bitti şantiyede kız yok :)

0|0
    0|0
    • üzüldüm şimdi bak, nedir bu mühendislerin talihi

• seven vardır da siz görmüyorsunuz

• görme fırsatı varmı ki ?

• işten kovardım :D:D:D:D

0|0
    0|0
  • Kızın da benden hoşlandığını biliyorsam, birlikte olmak için herşeyi yapardım.

Hem ciddi dişünüyorsam, milleti anlamasından-bilmesinden neden çekineyim ki zaten.

Ciddi düşünmüyorsam da, gizliden yürütürdüm gemiyi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...