Kaç ayda 20 kilo verebilirim? 70 den 50 ye?

Boyum 155 kilom 70 öyle garip bıngıl bıngıl değilim ama yinede sağlığımı düşünüyorum bide istediğim kıyafetleri almak istiyorum ideal kilom 48 ama 50 olsam yeter bana 2 ay içinde en fazla ne kadar verebilirim bide çunki ablam evlenicek alıcaksam düzgün bir elbise alıyım diye 😖

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Geceleri sakın yemek yeme yemek yedikten 4-5 saat sonra yat yemek yemeni azalt ama düzenli olsun yinede ve günde 50 mekik çek tamamdır

1|0
    0|0
    • Gece yemiyorum ama midem resmen kufrediyo bana ztn erkende uyumuyom çok kotu günde 50 mekik değil 20 çekipyim ertesi gun ağrıdan geberiyorum 1 mekik bile çekemiyorum yinede tavsiyelerin için saol

• Bu arada teen wolf 😍 😆

• Önemli değil 😃

Erkekler Ne Diyor 11

• boyum 174 1 ay önce 80 kiloydum şu an 72 kg kiloyum günde 4 öğün yemek yer evde yatardım sonra her gün düzenli paten kaydım günde 1 veya 2 ögüne düşürdüm yemek yemeği çok rahat kilo verdim 68-70 civarı olcam

0|0
    0|0
    • Bnde spora başladım ama öğun konusunda problemler var canım sıkılınca yemek yiyenlerdenim

• kas yapmak vucudu sıkılaştırır o videoyu bende izledim sen öyle olmazsın bayanların vucudu yumuşacık sen şimdi kilolusun zayıfladıkça vucut kendini toparlar bir sıkıntın olmaz aç kalsan yeter

• tamam çok saol onerilerini dikkate alıcam

• 1) diyet programı bulupda uygulama gen farkı var. başkasına yarayan diyet sana yaramayabilir , genine uygun diyet bulmalısın bunun için özel yerler var diye biliyorum adını hatırlamıyorum şimdi
    2) yemek yerken ekmeği çok yeme derler benim düşüncem tam tersi ekmekte hiç bir besin değeri yok ama yediğin yemeklerde tam tersi , ekmek miktarını çoğaltıp yemeği az ye , sonra çık 20-30 dakika tempolu yürü , günde 2 kere yap bunu kahvaltı ve ana yemekten sonra bak bakalım nasıl kilo veriyorsun :)

0|0
    0|0
  • 50 kılo olup napcan manken mı olcan?

0|0
    0|0
    • Fena olmaz da bu boyla manken biraz zor

• Evet malesef diğerleri uzun ya da normal bir annem bide bn aslında boy takıntım yok ama biraz uzun olsam fena olmazdı

• saglık olsun :)

• en fazla 10 kilo verirsin oda baya uğraşman lazım

1|0
    0|0
  • Ben 1 ayda 20 kilo verdim istersen sana yaptıklarımı anlatırım.

0|0
    0|0
    • Anlatırsan sevinirim

• Günde 2 saat kadar düzenli spor. Her gün farklı hareketler (Bu kısım önemli)
      Ayrıca 1 hafta yapıp 1 hafta mola vererek yapacağın bir kür tarif edeceğim sana.
      1 kase yoğurda 1'er çay kaşığı Zencefil, Zerdeçal ve Tarçın ekle. Bunu her gün aynı saatte ye ama bunu yedikten sonra hemen yemeğe oturma ya da yemekte yeme. Eğer yemek saatine denk geliyorsa yarım saat önce ye ve günde en az 2.5 litre su tüket.
      Bu kür çok etkili ben günde 500 gr verdim.

• normal 3 ayda rahat verirsin
    ama 2 ayda da verilir
    günde 2 saat en az spor yapmalısın

0|0
    0|0
    • bir ara yapmıştım ama bıraktım çok kasmıştım ztn zayıflasamda spora devam edicem o yüzden düzenli ve hep yapabilcem seviyede spor yapıyom

• 10 kelo verirsin sağlıklı olarak yoksa derin çatlar onunda geri dönüşü yok güzel diyet ve spor

0|0
    0|0
  • maximum 15 olmalı bence

0|0
    0|0
  • Ayda zor bnce. Ayda aleti yere dusem astronotun dramını hep birlikte izledi k

0|0
    1|0
  • sana bağlı bence hiç vermezsin

0|0
    0|0
  • 12 ay en az

0|0
    0|0
    • Ohoo öliyim ben 😞 ama en sağlıklısıda böyledir yavaş

Kızlar Ne Diyor 9

• 2 haftada 12 kilo verdim :)

1|0
    0|0
  • bence hızlı kilo nasıl veririm diye değilde sağlıklı nasıl veririm diye düşün sonra çatlaklarla uğraşmak zorunda kalma

1|0
    0|0
    • Ztn sağlıklı olsun hızlı olursa hızla geri alırım ana ablamın duyununede yetişsin istiyorum

• Ben 1 ayda 7 kilo verdim 43 e düştüm bir ara rahat bir şekilde verdim hemde ekmek tuz şeker yağ çıkar hayatından sabahları aç karnına yürüyüş yap bol su iç 3 ayda rahatca verirsin

1|0
    0|0
    • Su içmeyi sevmiyorum garip ama ole rkmek tuz ve yağ kolayda şekeri bırakmak zor

• :/ O zaman daha fazla spor yapman gerekir

• Malesef gerçi bir alışırsam sıkıntı olmaz

• Aksam 6'dan sonra yeme

0|0
    0|0
  • Sağlığını düşünüyorsan 1-2 ayda 20 kilo vermemelisin

0|0
    0|0
  • azimle yaparsan 7-8 ay da istediğin kiloya yaklaşmış olursun.. Annem 3 ay 10 kılo vermıstı :)

0|0
    0|0
  • 4ay yemeni de baya kisican ama, bir de spor

0|0
    0|0
    • Spora başladım yemek konusu sıkıntılı şekeri bıraksmıyorum ama inş bırakçam

• Ne demek, sana kolay gelsin👍

• Saol teşekkürler 😊

• Hayır ideal kilon 43 benim boyum 1.58 di kilom 52.5 du ben 41.8 indim duşun yani 52.5 beni rahatsız ediyordu

0|0
    1|0
    • Nasıl indin

• 1 ayda indim ama sen benim gibi uygulayamazsın katı kurallarım var ben sporsuz az yiyerek verdim

• 9 kg verilebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...