Hiç sevgilisi olmamış erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Özellikle kızlara soruyorum..Bir erkeğin ilk kız arkadaşı olmak ister misiniz, yoksa acemiyle uğraşamam, tecrübe kazansın da gelsin mi diyorsunuz?

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı kızlar öyle oynanıp kenara atılmayı hak ediyor aslında. Maksat illa sevgili yapmaksa al, kullan, at... Hani sevgilisi olmayan mal ya ! İşte mal olmamak için al, kullan, at modelini uygulayacaksın demekki. Hem mal olmazsın, hem de sevgili edinmiş olursun.

Ah bu ergenler... Bi halttan anladıkları yok. Sevgiymiş, aşkmış, duyguymuş... Varsa yoksa hava atmak, orda burda sürtmek, onunla bununla yatmak...

NOT: Böyle olmayanları tenzih ederim... Üzerine alınanları da anlattığım gibi yeğlerim...

1|5
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Böyle saçma şeylere çok sinir oluyorum tecrübe ne arkadaş.

1|3
    0|0
  • onu gerçekten seviyorsam süperrr daha önce o ellere dudaklara kimse dokunmamış daha güzel ne olabilir kiii :D

0|3
    0|1
  • ilk kız arkadaş olmak her zaman daha iyidir.

0|3
    0|0
  • ilki olmak isterim. çünkü o da benim ilkim olacak. tecrübelik bir şey yok ortada. ipte yürümüyoruz ya, birbirimizi seviyoruz =)

0|0
    0|0
  • isterdim galiba ama niye olmadı acaba diye de bir düşünürüm.

0|0
    0|0
  • bir erkek için ilk aşkı olup bitmemesi zordur cünkü ilk sevgiliyle kadınları tanır askı tanır erkek.Ve genelde öğrendiklerini uygulucak baskalarıda oldugunu görür ilgisi dağılır biz buna gözü açılmak diyoruz neyse o yüzden benim ilk olma takıntım yok adam gibi sevsin cok gerekmedikçe bitmesin ilişki yeter bence bu.

0|0
    0|0
  • çok kararsız biri gibi,kimseyi begenmeyen biri düşüncesi oluşturur bende

0|0
    0|0
  • ilk olmak isterim elbette.

0|0
    0|0
  • Mümkünse tecrübe kazansın gelsin.

0|0
    3|10
  • Hiç sevgilin olmadı mı :/

0|0
    0|0
    • hjkklşkjşghjhgjş nerden buldun bu soruyu :D :D

Oldu..

• Aha benim hiç sevgili olmadı bide bakirim ayvayi yedim mi şimdi :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu konu defalarca açıldı.Sana verebileceğim tek bir öneri var. Eğer kız arkadaşın var mı diye sorarlarsa -kızlar sorarsa- yalan söyle! Oldu de. Ama ayrıldık, ciddi bir ilişki değildi vs de. Böyle bir şeyi savunmak istemezdim ama eğer kız arkadaşın olduğundan söz edersen seninle daha çok ilgileneceklerdir. Aksi halde yalnız kalırsın. Hiçbir kız ah yazık, şunun kız arkadaşı olmamış, ne de sevimli çocuk, ay hep el değmemiş bir erkek arıyordum vs deyip seninle arkadaşlığa yanaşmaz.

Burada hiç ilişkin olmadığından bahset ama gerçek hayatta bunu yapma. İstemeyerek de olsa bunu tavsiye etmek zorundayım. Çünkü işleyen tek yöntem bu. :) Yalnız yalanı fazla abartma. Yani 'sözde' ayrıntılara falan girme. O yüzden ciddi bir ilişkim olmadı, kısa süreliydi falan de. Ki ayrıntı sormasınlar. Ne olursa olsun hiç kız arkadaşım olmadı demekten daha iyidir. İçini döktüğün bir kız ancak senin arkadaşın olabilir, kız arkadaşın değil (erkekler için de bu böyle).

Üzgünüm, bu konu hakkında başka etkili bir tavsiye bilmiyorum. :)

Hatta ben kızlarla ilk tanıştığım dönemlerde, kafamda senaryolar yazdığım bile oldu...

0|3
    0|0
    • Yalan söylemem, böyle kabul etmiyorsa o kaybeder.Ben çok iyi bir erkek arkadaş olabilirim, benim kadar iyi birini aradığım, çok seçici olduğum için böyle oldu.Beceriksizlikten falan değil yani.Bırak aşık olmayı, hoşlanmadım bile hiçbir kızdan.

• Ya şu büyük konuşmayı bırakın artık. Ciddi düşünebileceğin insanı olaya katma şimdi. Hayali karakterler hakkında yorum yapmak kadar saçma birşey yoktur.

Eğer ki sen, bir kızı elde etmek istiyorsan, bir süreliğine bu konudan bahsetmeyeceksin. Kızla çıkmaya başladıktan sonra, doğruları söylersen bu senin için bir avantaj olur...

• Faydalı bilgi sağolasın

• hiç sevgilim olmadı ve ömür. boyu OLMAYACAK.

0|0
    0|0
  • burada önemli olan gerçek aşkı yakalayabilmek, ilk yada son olmanın pek önemi yok. O aşk yakalanınca kalplerde başka atar, gözlerde başka bakar. Bu ayrıntılar hiç akla bile gelmez . Tabiki ilk olmayabiliriz., sonuçta insanız.

0|0
    0|0
  • ben çok iyi düşünmezdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...