Haksızlık yaptığının farkına varır mı?

bir erkek çok sevildi g*tu kalktı diyelim bu kişi x olsun... y ona çok değer verdi çabaladı geri barışmak için x in götü havada.ve kurtulmanın yollarını aradı.ikiside 18-19 yaşında. çocuk havalandı şımardı.x bigün haksızlık yaptığının farkına varır mı ?döner mi demiyorum yani olayları abarttığının... numarasını değiştiricek kadar abarttığının.. çünkü y onu rahatsız etmiyordu uzaktan görmden seviordu.ara sıra naber nasılsın diyordu. götü kalkık x haksızlık yaptı.!

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Dönebilir ama yine g*tü kalkık olarak... Sonuç yine ayrılır bu saatten sonra ilişkinin seyrini yürütmen zor. Ondan dolayı sen o X'i unut. Gerçi bu seferde matematikte filan çıkar sürekli karşına unutması zor olur :))

1|0
    0|0
  • sakın ol sampıyon hemen ılgısını senden cekınce boyle yazman hos olmamıs.kedı uzanamadıgı cıgere mundar der dururmus

0|0
    0|0
  • bende istiyom seni kafadan

0|0
    0|0
  • x hayatından at yerine z al :D

0|0
    0|0
  • Sonuç : X kaçar Y kovalar klasik ..

0|0
    0|0
  • donmezzzzzzzz

0|0
    0|0
    • soruyu ıyı oku! doner mı dıye bısey yazmıo orda!

• senin ben X'inle Y'ni yiyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• x+y=z

x-y=0

z-y=0

z-x=0

umarfım anladın...

0|0
    0|0
    • çok bilinmeyenli denklem :D

• burda bilineyen bir tane , hatta x y gerçel olduğuna göre bilinmeyen saece z , analtııkalrına göre onu bilemedim gresi geliyor zaten sorun yok :D

• bayılırım götü kalkık erkeğe<3

0|0
    1|0
  • Götü kalkık x leri severim.

0|0
    1|0
  • x+y =2b canım.

x = Sert taşa çarpmadan akıllanmayan kardeşimiz.

y = kalkık olan g*t (yıldızı unutma)

veriliyorsa işlemin denklemini bulun.

0|0
    0|0
  • farkına varmaz.çünkü öyle tiplerin genel düşüncesi 'elimi sallasam ellisi'.yani bence çokta umurunda olmaz.

0|0
    0|0
  • X'e 0 değeri ver ihmal et

0|0
    0|0
Yükleniyor...