Aziz Yıldırım 5 sene kadar daha başkan kalmalı mı?

Aziz Yıldırım 5 sene kadar daha başkan kalmalı mı ? fenerbahçe'nin geleceği için daha da başarılı olması için bu olasılık hakkında yorumlarınız ?

0|0
9|17

En İyi Kız Görüşü

• buna kendisi karar verir zaten :/ o ne isterse o oluyor, olacak. :/

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Umarım artık gider bu taraftara layık olcak hareketler sergilemiyor..

0|1
    0|0
  • Kalsin ki kaldiği yerde hep yenilgi olsun :)

1|1
    0|0
  • bence suyu ısındı onun :)

0|1
    0|0
  • Öyle takıma böylesi cuk oturmuş. İyi kalsın böyle.

0|1
    1|0
  • Aykut'u da alsın defolsun gitsin be .

0|0
    0|0
  • Ezeli Rakibimiz de olsa Böyle bi başkanları olduğu için üzülüyorum onlar adına .. :D

0|0
    0|0
  • şikeci başkan...

0|3
    1|2
  • canı cehenneme

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ben Galatasaraylıyım ama yıldırım demirören yönetimi ve şu fenerbahçe yönetimi kökten değişsin arkadaş. fenerbahçeli arkadaşlarımızada yazık. bizim için sorun yok feneri iyice bitirsinler bi tarafımda değil ama Türk futbolu kökten gidiyor bu sefer. zevk alamaz olduk. lütfen değişsin. param olsa cebinize attıgınız parayı ben vercem s..tr olun gidin dicem de yok

0|3
    0|0
  • GAlatasaraylı olarak kalmasını istiyorum, futbol haberlerinde oryantal seyrediyoruz.

2|0
    1|1
  • 5 sene değil 5 dk daha kalmasın, en son yaptığı ülker olayı bardağı taşıran son damlaydı erkek basketbol takımımızı resmen murat ülkere peşkeş çekti,m.ali aydınların günahı neydi adam kulübün avrupadaki en büyük kupasını aldırdı

0|0
    0|0
  • Bir fenerli olarak diyorum bence kalmamalı yeter abi bu kadar. Önceleri gitsin istemezdim ama gitmesi çok iyi olur

0|1
    0|0
  • Türkiye'nin diktatörü Aziz Yıldırımdır bence. Bir beş sene daha kalırsa fener diye bir şey kalmaz ortada benden söylemesi.

0|1
    0|0
  • bence çoktan kazığı çaktı başkanlığa

0|0
    0|0
  • yok abi gitsin arrtıkk...

0|2
    0|0
  • kalsın tabi 5 sene daha ortalığı karıstırsın illegal işleriyle

0|2
    0|0
  • Bence hemen istifa etmeli kulüp sanki onun kendi malı gibi, Erman Toroğlu'nun dediği fenerbahçe artık oldu

AZİZBAHÇE

0|0
    0|0
  • Bir Devir Kapanır Bir Devir başlar... fenerbahçe Darbeyi Yaşar.

0|0
    0|0
  • fenerbahçeli olarak kalmasını istiyorum... ve aziz yıldırım çok iyi bir başkan bence.

0|1
    0|1
  • Melih Reyiz Ankaradan gidene kadar Aziz Yıldırım da Fenerden gitmez ekinoks

1|0
    0|0
  • kesınlık le ewet cunku ben galata saraylıyım

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeli olarak aykutunuda alsın gitsin.

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım giderse Fenerbahçe batar..

0|0
    0|1
  • bence gitsin artık bi gelişme yok

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kalmalı,Aykut Kocamanda kesinlikle kalmalı gönülden istiyorum ( Bir Galatasaray'lı ) :)

3|1
    0|0
Yükleniyor...