15 gün içinde 3 kilo vermem lazım arkadaşlar mümkün olmali mümkün mü :(?

Sabah akşam 1 saat yürücem ve az yine çok az. 4 kilo versem daha süper olur ama en kötü 3 kilo diyorum :(

0|0
15|18

En İyi Erkek Görüşü

• 1 hafta icinde bilene vermen mumkun

0|0
    0|0
    • O kadarda olmaz sanki

• Spordan kastin mesela günde toplam 2 saat yürüyüş yapsam yeterli olur mu

• 2 saat yurumektense 1 saat tempolu kosmak daha faydali. Sadece yurume hem kos hem yuru

En İyi Kız Görüşü

• Kız sporsuz bile verirsin.. Sadece diyet bile yeter.

0|0
    0|0
    • Yok yürüyüş kesin yapcam günde toplam 2 saat. Çok az yicem bide vermeliyim ya :(

• Canım ben zaten böyle yapcam ama şimdi söyle bişey var kilosu birazcık fazla olanlar hemen verirde ben 53 kiloyum 49 olmak istiyorum oyüzden yavaş verirmiyim acaba diye düşünüyorum :/

• Yani normalde bole besleniyosun dimi? Evet o zaman etki etmeyeblr. O zaman dha da azaltman gerek 😳 bence sıvı ağırlıklı olursa hersey olabilir ya. Iste paso çorba gbi 😳

Erkekler Ne Diyor 17

• Mümkün.

0|0
    0|0
  • Abur cubur kes proteinli beslen cardiyo veya interval antremani yap verirsin ama kesinlikle çöp besinlerden uzak dur

1|0
    0|0
  • vücudun yanan yağları atmaya başlaması bile 15 günden sonra başlıyor..1 ayda olur işin

0|0
    0|0
  • olur herşey olur zamanla

0|0
    0|0
  • Tam İlgi alanımdan bahsetmişsin şimdi sana bir program vericem sen bunu yaparsan çok rahat 3 kilo verirsin sabah bol proteinli kahvaltı yapıyorsun kahvaltıdan 2 saat sonra 45 dk ka bol tembolu yürüyüş ya da joke atıyorsun spor sonunda az miktarda elma , muz, ananas... vb. hangisini bulabilrsen spor öncesi ve sonrası bol bol su tüketmeyi dipnott al. Gününü böyle geçirirsen çok süper fiziğin olur istedğin kiloya düşersin. Şimdiden kolay gelsin :)

0|0
    0|0
  • okul açılıyor eh tabi kızları kilo sorunu oluşmaya başladı :D :D yani kızlar yapmayın gerek yok böyle şeylere kendiniz olun sırf okul açılıyor diye ne gerek var yani:D :D ben gidip az şınav mekik yapayım :D :D :D

0|0
    0|0
  • az yemek fazla spor

0|0
    0|0
  • Mekik çek spor yap akşamları geç yeme azalt biraz

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • bı dene bakalım.

0|0
    0|0
  • all the time pompa ile mümkün..

0|0
    0|0
  • Cok kolay ayran diyeti yap tamamdir

0|0
    0|0
  • yarım saate verirsin

0|0
    0|0
  • Dukan diyeti yap 15 günde 3-4 kilo verebilirsin.

0|0
    0|0
  • ben 15 günde 10 kilo verdim sende verirsin rahat

0|0
    0|0
  • son 3 gun hicbir sey yeme :) sadece soda ic :)

0|0
    0|0
  • küçük hesapların peşinde olma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Sabah kalktığın an sadece 1 gece önceden içine limon dilimi koyduğun 2 bardak suyu iç. 2-3 saat sonra 1 şeftali ve 1 tane kayısı ye bak şeftali diyorum nektari hatta. Tekrar su iç. Bunu tekrarla 3. gün kayısıyı çıkar ama asla ekmek yeme asla. 1 hafta içinde 1-2 kilo oda endeksine göre değişir tabi

0|0
    0|0
  • mümkğn canım su iç yemek yerine çorva iç

0|0
    0|0
  • baldırını falan kesmen lazım o kadar kısa sürede o kiloyu vermen için

0|0
    0|0
  • daha fazla bile verirsin ben bir haftada 5 kilo verdiğimi bilirim

0|0
    0|0
  • Çilek diyeti vardı nette onu dene

0|0
    0|0
  • aç susuz kalsan yine zor

0|0
    0|0
  • Bol yeşil çay iç şekersiz ve koş... ekmeği tuzu sekeri unu yağı unut... verirsin...

0|0
    0|0
  • şu nesfit tarzı gevreklerden ye en az bir öğün, bide 7 den sonra yemek yeme. Bu kadar kısa zaman içinde 1 saat yürümek az. koşman lazım ya da en iyisi bisiklet.

0|0
    0|0
  • Şok diyeti yap

0|0
    0|0
  • Kolaylıkla verirsin.

0|0
    0|0
  • Gençken daha kolay veriliyo 2-3 haftada kilo vermek. Verirsin yani. Ama yürüyüşün çok faydası olmuyo diyim.
    Dans etmek bilmem kaç kalori yakıyomuş haberlerde duymuştum :D

0|0
    0|0
    • yürüyüşün neden faydası olmuyo ya :(

• Yemek yemezsen belki :D

0|0
    0|0
  • Mümkün

0|0
    0|0
  • Rejim yaparsan verirsin

0|0