Erkekler, Fenerbahçe puan kaybetti Trabzon Beşiktaş'ı mağlup etti, lig sizce ne olur?

Anadolu takımlarında da iş var. Her sene olduğu gibi yıldız dolu kadrosu var Bursaspor'un (Stoch-Serdar Aziz-Mert-Emre Taşdemir-Dsuzdcak-De Sutter)
Gekas bugün hat-trick yaptı, Eto'o faktörünü de unutmamak lazım. Şampiyon kadroyu koruyup Podolski Carole Bilal'i alan Galatasaray'ı da unutmamak lazım.

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Her zamanki dediğim gibi YILDIZ futbolcuların olması takıma
    bir artı katmaz takımda ALTYAPI olmadığı sürece
    MESSİ RONALDOYUDA getirsen takıma takımda bir his bir tutku
    olmadığı sürece herkes kendi kafasına göre takıldımı hiçbi maç kazanılamaz..
    Ne kadar yıldız oyuncu o kadar sıkıntıdır çünkü topu paylaşamıyorlar
    aralarında atışma çıkıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• şu an ligin seyir olarak en iyi futbolunu beşiktaş oynuyor ilk iki haftaya kıyasla. 11 kişi defans yapıp kontradan gol atmak oldukça gerici bir düşünce.

Antalyaspor'u 2 haftadır takip ediyorum ama öyle ahım şahım futbol oynamıyor ilk 10 hafta götürür sonra kartlar sakatlıklar falan 8 veya10. bitirir ligi.

1|0
    0|0
  • Lig daha yeni başlıyor daha çok erken Fenerbahçe bugün kötüydü Beşiktaş bireysel hatalardan kaybetti kötü oynadı denemez biz yarın kazanırsak bizim için şimdilik iyi olur.

0|0
    0|0
  • Güzel şeyler olacak gibi

0|0
    0|0
  • lig tv kim şampiyon olsun isityorsa o!

0|0
    0|0
  • Fb şampiyon

0|0
    0|0
  • Lig premier lig gibi çekişmeli olsunda

0|0
    0|0
  • daha hiçbişey belli olmaz şu durumda kolay takım yok bunu anladık Osmanlı olsun hele antep bursayı bursa da yendi beklemiyodum kasımpaşa desen onlarda iyi antalya zaten iyi durumda :)

0|0
    0|0
  • önemli olan takım olup her maçı barça manu real madrid maçı gibi oynuyormuş gibi odaklanan takım şampiyon olur malesef büyük takımlarımız odaklanamıyor

0|0
    0|0
  • ligde şu an en iyi başlangıcı trabzon yaptı bjk ve bursayı yendiler ama daha herşey için çok erken bu sene çok kızışacak lig ben trabzon ve beşiktaşı bir adım önde görüyorum

0|0
    0|0
  • İkinci yarı kjaerin hıyarlığı olmasa maç bizimdi ikinci yarıya kadar gol yememiz şanstı ikinci yarı 4-2-3-1e döndükten sonra adamlara şut yüzü göstermedik şans artık 6. haftayı ve 9. haftayı beklesinler ^^

0|0
    0|0
    • 5. Haftayı da yabana atma dostum Bursaspor içeride de olsa zorlu maç olacak

• Sampiyonuz knk

0|0
    0|0
  • Galatasaray iki haftadır çöt Beşiktaşı anlamıyorum zaten harika bir kadrosu varken nasıl başarabiliyor yenilmeyi Fenerbahçeliyim ama Fenerinde bir tarafı kalktı kendilerine çok güveniyorlar mk

0|0
    0|0
  • fenerbahce bu t nın elinde bu kadroyu heba ederse kafayı yerim
    442 nedir l*n

0|0
    0|0
  • herşey olabilir

0|0
    0|0
  • Hamza hocayı severim ama artık istifa zamanı geldi.

0|0
    0|0
  • Daha 2. Hafta konusmak icin cok erken

0|0
    0|0
  • Kjaerrin sucu. ss

0|0
    0|0
    • bende Fenerbahçeliyim ancak durum pek iç açıcı değil birde Volkan'ın çıkardığı penaltı gol olsa puan alamayacaktık

• daha yolun başı durun bakalım bir otursun herşey yerli yerine

0|0
    0|0
  • Galatasarayı unut ya :D Zaten Yine Şampiyon olur Önemseme sen s. et

0|0
    0|0
  • Daha dur yeni basliyo

0|0
    0|0
  • Tek kelime dostum trabzonspor 100 pyanlasamp iuon olir

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • 30 ağustosta antalyaspor eto'o ve lazarevic ile iki gol atar fenerbahçeye. fenerbahçe fernandao ile bir gol bulur maç 2-1 sonuçlanır antalya iyice yükselir.

0|0
    0|0
  • Lig karisik

0|0
    0|0
  • Galatasaray ezip geçecek siz rahat olun gençler. Bu yıl şampiyonuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...