Koyu meme uçlarının nedeni nedir?

sevgilim orjinal sarışın hatta saçları güneşte beyaz olarak bile görünüyor ve beyaz tenli ben sarışınlarda koyu meme uçuna raslamadım ama sevgiliminki hem koyu hemde uçları büyük sanki hamile bayanların meme uçları gibi bunun sebebi nedir daha hamile kalmış olabilirmi bana kullandığı ilaçlardan kaynaklandığını söyledi böyle birşey mümkün mü

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Mumkun tbiki hamile falan değildir guwen ona iliskinizin tdini ckar

1|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 9

• genetiktir olabilir yani.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum niye.

0|1
    0|0
    • bilsem zaten sormazdım bende olmadığı için merak etmedim :)

• oha neye takmışsın ya :D

1|0
    0|1
    • şeytanın işi güçü yok aklımızı kurçalıyor

• Genetik olabilir de yalniz cok cirkin oykk.

0|0
    0|0
  • genetik bir sey. ilactan falan degil.

0|0
    0|0
    • ne alaka deme ama ne mesaj atabildim nede ekleyebildim burdan yazmayı çare buldum. o remini beğenmeyen için hasta oldum diyeyim :)

• tesekkur ederim.

• dogum kontrol ilacimi aliyor

0|0
    0|0
    • hayır bir rahatsızlığından dolayı 1 senedir yoğun şekilde ilaç kullandı .doğum kontrol hapı sebep oluyormu

• genetiktir de yuhh hamilelik falan için kokmuş mübarek :/

0|0
    0|1
    • ne bileyim , sarışın modellere bakktım ama koyu meme görmedim bende şaşırdım

• Seni aldatmış çocuk bile aldırmış.

0|1
    0|1
    • Bir bayan olarak nasıl bu kadar acımasızca ve tehlikeli atmasyon yapabiliyorsun ?

• sevdiğim iki söz var güven kontrole mani değildir veya güvenmek iyidir ama kontrol daha iyidir ,güveniyorum ama aklımdaki şeytanca düşüncelerden kurtulmak için yoksa geçmişi önemli ama sevdiysem geçmişini görmemezlikten gelebilirim

• o yapısal bir şey aklına başka bir şey getirme.benimde büyük ne hamileyim ne de kadınım.bakireyim.

• bende sarışınım beyaz tenliyim ve oraları kahverengi . ama koyu değil. normal kahve. pembe değil yani.

0|1
    0|0
    • ben pembe olarak biliyordum;sevgiliminki koyu kahverengi

• öyle çocuk aldrma olayını falan pek bilmiyorum ama sevgilisinden hamile kalıp bebeğini aldıran bi arkadaşım var. senin için yarın ona sorarım böyle bi durum olmuşmu göğüslerinde diye. yarın cevapta atarım. içini rahatlatırsın:D

Erkekler Ne Diyor 9

• Birincisi, ilaçların göğüslerde koyulaştırma etkisi eğer hormon ihtiva ediyorsa çok büyüktür.

İkincisi , bazı over kistleri yüzünden fazla östrojen salınımının da etkisi çok yüksektir.

Üçüncüsü, genetik olarak bayanlarda bir yaştan sonra koyulaşması doğurganlık olgunlaşmasının bittiğini ve hazır olduğunu gösterir.

dördüncüsü,her gogus ucu koyulaşan kızın, sarışın veya değil,bir işler karıştırdığı anlamına gelmez.

besincisi, bölge pigmentlerini tetikleyen , böbreküstü bezlerinde sorun ortaya çıkabilir.

altıncısı , bir kız ne diyorsa odur , ne eksiktir ne fazladır.

yedincisi, oldu ki başına istenmedik birşey geldi . Olamaz mı? Napıcan bırakıcan mı ?

yanında durman ile bırakman arasındaki ince cizgide KARSILIKLI kuralın ne , bunu cidden kendine sormalısın. Kafandaki şüphe anlaşılıyor tabii ki , ama sıfır km kız beklerken erkek kendi sıfır kmsine bakıyor mu , yoksa erkeklere mübah da kızlara günah mı ?

1|0
    0|0
  • zamanında üzerine karamel döktürüp yalatmıştır, ve zamanla o karamel oraya işlemiştir onun sonucu diğerlerine göre daha koyu renkte olmuştur... şaka ulan şaka genetik o genetik

0|0
    0|1
  • sevgilğne guvenmeyip bızemı guvenıcen kız ne dıyorsa o

2|0
    0|0
  • genetik olabilir. ilaçların yan etkisi olabilir.

0|0
    0|0
  • ilaclar dan oldugunu söyleyebilirim.

0|0
    0|0
  • hamıle degılde hanı cocugu olup emzıren kadınların kı oyle olur genelde

0|0
    0|0
  • ilaç olabilir belki hormon kullanıyrsa

0|0
    0|0
  • millet emmeee bulamıo bunun derdine bak hele

0|0
    0|0
  • Sana gösteriyorsa ,cok kişiye göstermiştir.kaşar o kız.evlenme salla gitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...