Eski aşklarınızı nasıl unuttunuz/unutabildiniz mi?

onu çok sevdiğimi biliyor ve ben da bana ilgisi olduğunu biliyorum. fakat son zamanlarda bu ilginin yanında beni çok üzen hareketleri var. artık sadece acı çekiyorum sayesinde. sürünüyorum resmen. şimdiye kadar onun için değer diye düşünüp katlanıyordum. ama artık acı çekmek istemiyorum. duygularımı bir kenara bırakıp mantığımla hareket etmem lazım. onu unutmam, ondan vazgeçmem gerekiyor. ama nasıl? işte sorum: siz eski aşklarınızı nasıl unuttunuz/unutabildiniz mi? benim unutmak için ne yapmam lazım?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Basbaya, ayrıldığım an her şey bitmiş demektir. Unuturum... Sanırım biraz duygusuzum

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sağolsunlar, unutturabilenler var

0|0
    0|0
  • O dediğinden bir kere olmuştu bana zamanla geçiyor merak etme. Çevrene bakmanı tavsiye ederim illaki başka biri çıkar sana ilgi duyan.

0|0
    1|0
  • yaşadığım hiçbir aşkı unuttum.

0|1
    1|0
  • ben unutmadım en eskı askımla beraberım

0|0
    1|0
  • hiçbir şey yapmaman yeterli

0|0
    1|0
  • Mutlu olmaya çalış sürekli

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Boş zamanlarda aklına gelirler. Oyalanacak iş bul unutursun.

0|0
    1|2
  • bende unutamadım unutcam diyorum sonra aklıma gülüşü geliyor sonra diyorumki yine gelsen yine severim seni.. unutamam :(

0|0
    1|2
  • unutmak zor boş zamanalrda gelir akıla...

0|0
    1|2
  • hayatımda tek bi kişiye AŞIK oldum pişman değilim seviyorum yine olsa yine severim aslada onu unutmam unutmakda istemem

0|0
    1|2
    • kendisi çok mutlu etmiş demek ki seni, imrendim. ama cevap verirken keşke empati kursaydın

• aşk insana mutlullluk verir ewt bende çok acı çektim onun yüzünden yüzü her aklıma geldiğinde kalbimin nasl acıyıp yandığını hiçkimse bilemez ama ona olan sevgim aşkım o kadr büyükmüş ki bunlar umrumda bile olmadıı o bana sevmeyi aşkı öğretti ne yparsa yapsın ben ona kızamamkii

Yükleniyor...