Arkadaşlar bu duruma çok moralim bozuldu...

selam arkadaşlar erkek arkadaşım eşinden oşanalı 3 4 yıl oluor. ve erkek arkadaşımın büyük bi şirketi var onu satıcak satıcağı kişi trilyon vericek hatta.. neyse bunu eski eşi duymuş tabi paracıda olunca işiler oldu.. 4 yıldır çocuğunu göstermeyen insan çocuğunu göstermek için erkek arkadaşımın erkek arkadaşımın babasının alasının yanına gidiomuş.. ama erkek arkadaşım oğlunu alıp başka yere geçiomuş eski eşide duygu sömürüsü yapıomuş sen beni sevmedi fala gibi.. bunları bana alası anlattı alası hatta kız arkadaşı var paranın kokusunu alıncamı peşine düştün gii tartışmış moralim bozuldu bu duruma ya :((

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• neye üzülüyosun? Aralarında bişeyler olur diyemi? Para içinmi? Kötülemek için değil anlamadığım için soruyorum

0|0
    0|0
    • aralarında bişi olur die çünkü kadın parayı duyunca etrafında dönmeye başladı yine

• korkmana hiç gerek yok. Eğer eski eşinden huy olsun güzellik olsun cinsellik olsun yani bu tür konularda daha iyiysen kesinlikle bakmaz. Sende bu aralar erkek arkadaşınla kavga etme aranı iyi tutmaya çalış anlayışlı ol yani

Erkekler Ne Diyor 3

• Ah siz kadınlar yokmu

%80 niniz paracı

0|0
    0|0
  • Soru neydi?

0|0
    0|0
  • beş parasız kalmazsın merak etme :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Neden ayrılmışlar ?

0|0
    0|0
  • eski eşler ve çocuklar zamanla hep problem oluyor . canın daha çok sıkılır

0|0
    0|0
  • trakyalısın galiba.Bozma moralini o kadın iyi bişey olsa erkek arkadaşın şu an evli olurdu.

0|0
    0|0
  • adam seni gerçekten seviyorsa o kadına bakmaz emin ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...