Dövüş sporlarını bilirsiniz genellikler hangi dövüş sporlarının meraklısısınız?

arkadaşlar ben boksla uğraşıyorum ancak sizinde yorumlarınızı bekliyorum sizce hangisi daha iyi?

Güncellemeler:
ben tam bir bruce lee hastasıyım bence arkadşlar boks yaptığım halde en iyi spor dalı bruce lee nin sisitemi JEET KUNE DO durrrrr

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 14

• wing tsun

hangisi daha iyi diye bir şey yok, kişinin yapısı, kişiliği, tekniği vs etkilidir

pısırık adama silah versen ateşleyemez

0|0
    0|0
  • en iyi spor dallarındanda ben olsam boks seçerdim çok güzel dal boks ve kickbox süperdir. tabi kendini buna fazla verip maçlara çıkma derim çünki her kafana aldıgın darbe hücrelerin azalır. buda iyi olmaz çogu boksor hayatı kısalıyor felç kalabiliyor tabi karar senin karar. istedin mertepeye ulaşırsın diyelim şimdilik :D

0|0
    0|0
    • tabi doğru ancak ne yapalım her işin bir zorluğu vardırrrr katlnıyorum artık

• Kick boks yapıyorum.

0|0
    0|0
  • kick box :)

0|0
    0|0
  • En iyisi boks buna inan ben 2 senelik boksorüm ve kum torbasının demirlerini kırıp yere düşürdüğümü söyliyeyim

0|0
    0|0
  • bir zamanlar tekwondoyla ugrasmısıtım

0|0
    0|0
  • adukeni biliorum bi:d

0|0
    0|0
    • adokennnn :D

• genelde atari oyunlarında olurdu huttt adokeeennnnn :D

• cıks olur mu hiç biz çocukken hep öyle kavga ederdik şimdi aduken çekimm 2 metre adamı yıkarım:D:D

• Mma Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • kick box süper 3senedir gidiyorum kum turbası ve be süper ikili :)))

0|0
    0|0
  • Kick boks ve Muay Thai güzel..Yapıyorum da zaten.Onun dışında Mma de çok hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • muay thai candır

0|0
    0|0
  • full kontakt en iyisidir ..

0|0
    0|0
  • Yağlı güreş diyecem herkes bana gülecek şimdi :)

0|0
    0|0
  • MMA iyidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...