Hadi bana bu dilemmanın yanıtını verin de fresayı kapı dışarı edeyim

hoşlandığınız kadın.mekan balıkçı.ilişki istemiyorsunuz.hem sosyal çalkantınızdan ötürü hem de kadının uzun soluklu bir ilişki istemediğini düşünüyorsunuz.kadın diyor ki gözlerinizin içine hiç bir duygunun gölgeleyemediği bir gerçeklikle bakarak: samimiyetsizsin.bir sürü şey konuştuk heyecanlandık ve ben kendimi bir süreç için hazırladım.sen ya şimdi samimiyetsizsin ya da bana bir oyun oynadın.

O an içinde samimiyetsiz olduğunuzu kabul etmiyorsunuz.seçenekler çoktan seçmeli değil çünkü yarım saat önce kendi kuyruğunuzu ısırmışsınız.neyse efendim,kadın kendisini nitelikli bir reklam tabelası gibi görüp onun duygulanımlarını önemsemediğinizi ve bunun kendisini öfkelendirdiğini söylüyor.diyor ki:"seçimini yap bana istediğin bir şeyi vereceksin.ya seni tüketmeme izin vereceksin ya sürecimi vereceksin.gerçeklikte açtığı boşluğu dolduracaksın." diyorsunuz ki:"sen kimsin ya beni tüketeceksin?gitmem lazım bekliyorlar"kadın ayağa kalkıyor.orda duracaksın bekle diyor.sözünden çıkmazsanız neden? Tüketilmeyi mi seçersiniz kadının beklediği süreci mi?çok pardon bir de ne sizi çeken bu kadında güzelliği dışında?

Beş dakika önceki muhabbet için ayrıca bakınız:

...ın sesini duyun mu ne kadar hoş öyle değil mi?eminim rakı kokuyordur.güzel bir adam.

Öfkeli bir şekilde diyorsunuz ki:

Ne?hoşlandın mı ondan?evet hoş adam!hoşlandın değil mi?

Güncellemeler:
ay bu adamdan ne kadar sıkıldığımı hatırlamam iyi oldu,az kala yeniden birşeyler deneyecektim.ilişkilerin köküne kibrit suyu.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• benim bildiğim kadın erkek ilişkileri bu kadar komplike değil yani en belirsizi şöyle oluyor;

" sustu.konuşmak gereksizdi.bundan sonra kimseye ondan söz etmeyecekti. biliyordu; anlamazlardı."

bunun haricindekiler ego tatminini hızlandıran laf kalabalığından öteye gitmez.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• adamin cesareti yok. belki alt yapisi yeterli degil. birseylerden korkuyor olmali ve bunu kabul etmek istemedigi icin farkli tepkiler veriyor kendi icinde celisiyor gel gitler yasiyor.

sadece guzelligi degil zekasi ve aci esigi ilgimi ceken ve karmasik olmasi.

0|0
    0|0
    • iliski oldu yasasin yeni iliski

• cemi cümlesi ölü.yen ilişki yok.uzu zaman.bu adamla da zaten ne öldü ne yaşadı.sürünüyor kaç aydır.geçen hafta yattığım insanları düşünüyorum.yani seks değil doğrudan biri kdın iki arkadaşımla arzu oyunu oynayarak yattık.bir eski sevgili yeni arkadaşımla seviştik.cumartesi gecesi pazar sabahtan akşama da bu adamla beraberdik yine.böyle devam edersem 35e ölürüm diyorum.seks bağımlısı gibi:/

• Hacım, cok yakının birine anlatır gibi yazıyorsun hep. Lakin uzaktan yakından alakamız yok seninle. Normal cümle kurarsan biz de anlarız. Vallahi düzgün cevap veresim geliyor ama eee demekten baska bişe kalmıyor geride.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• öfff bu kadın beni bayar o an bi sus mk alt tarafı bir cevap verceksin der cvbı beklemeden kalkar giderdim.çeneyi de felsefeyi de sevmiyorum vesselam.öptüm by.

1|0
    0|0
  • soruyu anlayamadım.

0|0
    0|0
  • adam gay mi simdi? anladıysam arap olayım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...