Bana baktığında kalbi çarpsın ne yapmam lazım?

Merhaba. Yaklaşık 3 aylık bir iişkim var. İişkimin heycanlı olmasını istiyorum o yüzden bana baktığında kalbi çarpsın beni istesin istiyorum yarında buluşacaz ama tabi yakın arkadaşlarda olacak. Ben bir kızım ve ne yapmam lazım sizce arkadaşlar?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• sen istedin diye pat diye olmaz o işler kendiliğinden ve karşılıklı olur

1|0
    1|0
    • Yapılacak hiçmi bişeyler yok ya :D

• Vallaha çok iyi gidiyor ama çok daha heycanlı olmasnı istiyorumda aklma bşeyler gelmiyor üyecan :D

• hısım o şekilde düşünerek gelmez zaten bi bakmşın gece rüyanda görmüşsün kafanda bi ampül yanar :) ertesi güne başka uyanırsın yani biraz zamana da ihtiyacın var genç insan :)

Erkekler Ne Diyor 6

• erkek arkadaşının içindeki çocuğa dokunabilir ve onun ergenlik evresindeki yaşadığı kötü şeyleri öğrenip atlatabilmesi için yardımcı olabilirsen sana tutkuyla bağlanabilir. ;) güzel ya da zeki olmak yetmez ona yaklaş ve ilişkiden ne beklediğini analiz et. özellikle de ailesinden görmediği şevkati hissettirebilirsen çok sağlam bir ilişkiye başlayabilirsiniz. ;)

0|0
    0|0
  • ne bilim tavırlarını falan değiştir bazen onu düşünen bazen de en azgın anında onun vahşi partneri ol ne diyeyim ?

1|0
    1|0
  • 1-mini etek giy !

2-güzel bi parfüm al yeni

3-kırmızı ruj sür

vucut hatlarını ortaya çıkaran bi elbise giy

ha dikkat et seni yemesin çocuk :D

0|0
    0|0
  • benim bir önerim var ama kalbi yerine başka bir şeyi hızla çarpabilir :D

1|0
    1|0
  • o senin istemenle olmaz naparsan yap

1|0
    1|0
  • bisiklet ustunde sekiz top cevir bi yandanda ates ufle acayip heyecan yapar

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 1

• oturak lı ol güzel bi parfüm sık dibine otur kulağına bişiyler fısılda zaten ortam içinde bişiy yapamazsınız...:D ona özel olduğunu hssttr

0|0
    1|0
    • Çok sağol :) başka fikirlerin varsa alim. kot spor ayakabı ve yeşil kareli gömlek açık saçlar güzel olurmu? :D

• Nsıl giyineyim bi fikrin varsa alim? :)

• kışlık güzel bir elbise botlar ve elbisenn boyunda bir kaban

Yükleniyor...