Spor yapmadan zayıflarsam vücudum kötü mü olur yanı catlar mı?

hayırlı aksamlar arkadaslar ,
bir konu hakkında kafam cok karısık. kısaca anlatmaya calısayım. sımdı ben 95 96 kılo ıdım 10 kılo falan verdım su an 86 kıloyum. boyum 1.55 kısa yanı.. vermem gereken 36 kılo var. haftaıcı 5 gun bı sırkette calısıyorum. aksam eve gelmem 20.30 ' u buluyor. o 10 kıloyu verdıgımde 3 aylık uyelık yapmıstım salona. ama toplasanız 1 ayı ya gıttım ya gıtmedım ıs cıkısı yorgun oluyordum canm gtmek ıstemıyordu. sımdı cıddı cıddı kılo vermek ıstıyorum. onumuzdekı oruca 9 ay var ve benım vermem gereken 36 kılo var. sımdı tekrar yazılsam gıdebılır mıyım gıdemez mıyım onun kararsızlıgındayım. az parada degıl ayda 100 lıra.9 ay gtsem 900 lıra.. beledıyenın yuzme kursu vardı 2 aylık 160 tl. yuzmeyı ıgrendıkten snrada normal uyelık yaparım dıyorum ama sadece haftada 1.5 saat.(1.5*2 = 3 saat yanı ) yemeden keserek evde leslıe sansone dıye bı kadın var her gun 45 dk onu yapsam 7 gun boyunca havuza baslayana kadar. havuz basladktan snra da haftaıcı leslıe sansone vıdeosunu haftasonu da havuza gtsem nasıl olur? ama havuzun baslaması yılbasını bulcak. beledıyenın oldugu ıcın anca sıra gelırmıs :(

vıdeo bu arkadaslar..

napsam sızce? vucdumun sarkıp catlamasını ıstemıyorum bende ole cok catlak falan yok var ama az yanı. bole zayıflayınca porsumus bı vucut ıstemıyorum sıkı olayım ıstıyorum.. yda bellı bı kıloya dusunce mı spora baslasam mesela 86 yım ya bı 15 kılo verdıkten sonra 70 kılo ıken mı baslasam spora lutfen gercekcı cevaplar verırsenız sevınırım. vıdeoyada bı goz atarsanız memnun olurum :) 1 ayda 4 kılo 9 ayda 36 kılo versem muthıs olur sızce bu ımkansız bır durum mu

• A ) kesınlıkle spora gtmelısın sadece bunu yaparak kılo verırsın ama vucudun kotu olur
    61% (14)64% (7)62% (21)Oy Ver
  • B ) gıtmeden bu vıdeoyu yaparak da verebılırsın vucuduna bısey olmaz yanındada 2 gun havuza gıdersın
    22% (5)9% (1)18% (6)Oy Ver
  • C ) 70 kıloya dus daha snra basla spora.
    17% (4)27% (3)20% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• A) Kesinlikle.

0|0
    0|0
    • gıdıcem ınsallah :) bu en dogrusu sanırım.

• :) :) öyle görünüyor.

En İyi Kız Görüşü

• Ayda 4 kilo gayet normal. Spor salonuna gitmene gerek yok, şimdilik en azından. Kendine bir koşu bandı al, ucuz olanları bile işe yarar. Diyetini uygula günde bir saat hızlı tempoda yürü suyu bol iç. ister gece yarısı ister sabah bir saat yap konuşunu. sonra bak nasıl gidiyor kilolar.(yemeklerden 1buçuk saat önce ya da sonra yürü) Acelede etme ne kadar hızlı verirsen o kadar hızlı alırsın..

0|0
    0|0
    • dıyetı yaparım sıkıntı yok. ama en ucuz kosu bandı 1500 tl

• o zmn gıdıyım ben spora ya bıkını gıymem ama mayo yeter pareo ıle ;)

• bir de sana bir şey diyeyim mi dışarıda kimlerin ne vücutlarla denizlere havuzlara girdiğini görünce şaşırırsın felaketler var emin ol sen fıstık gibi kalacaksın :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Her iki türlüde çatlakların olacak bunun için badem yağı sur heryerine devamli. Yüzmeye gidersen ancak biraz kalori yakarsin bölgesel güzel olan şekilde zayiflayamazsin o yüzden fitness diyorum

0|0
    0|0
  • tabi ki spora gitmelisin sen değil herkes spor yapmalı zayıf olan da şişman olan da yapmalı, spora gitmeli miyim sorusunun tek cevabı var. Evet.

0|0
    0|0
  • Yüzme fazla kilo verdirmez, iştah açtığı için hatta sakıncalı bile olabilir. Kardiyo şart. Spor salonuna gitmeye üşenmemelisin. Yavaş ve sporla vermezsen vücudun toparlayamaz sarkar bıçak altına yatman gerekebilir.

0|0
    0|0
    • ya aslında usenmem. ama ınan sabah 8 de evden cıkıyorum sırkete gıdıyorum butun gun kafa kalmıyor aksam 20.30 da evde oluyorum :( butun gun yoruluyorum zaten o yorgunlukla salona gıtmek resmen ıskence. allah korusun ya

• yuruyus bandında hız arttıkca sayılarda artıyor 0.1 seklınde...
      5.0
      5.1
      5.2
      ...
      ...
      5.5
      ...
      ...
      ...
      ...
      6.0
      ...
      6.5
      ..
      ...
      6.7
      ...
      7.0 gıbı

• km/sa cinsinden değil mi ya?
      işte 6.0 ve 12.0 gibi

• Spor salonuna giderek vericeksin ve erkekler gibi ağırlık çalışman lazım öyle koşu bandına koşup koşmakla olmaz sadece. Ağırlık çalışıcaksın erkek gibi yoksa diğer türlü o verdiğin 36 kilonun 25 kilosu kastan kalanı yağdan gider ve bu da çok kötü bir görüntü oluşur. Ağırlık kaldırarak verirsen çok fit seksi vücut hatlanıra kavuşursun ve aynı anda zayıfta olursun.

0|0
    0|0
  • Sporsuz zayiflama sarkmalara ve catlak olusumuna sebep olur. Eger useniyorum diyorsan ki diyosun 1.5 kgluk dambil alarak çalış. Kollar en çok sarkan yerlerdir çünkü ve eritmek zor olur çok da cirkin bir görüntüye sebep olur.

0|0
    0|0
    • spor yapmaya degıl salona gıtmeye usenıyorum. sabah 8 de evden cıkıyorum sırkete gıdıyorum aksam eve gelmem 20.30. butun gun bıtıyorum zaten.. aksam salona gtmek ıskence resmen :( aslında sorun parada degıl az vakıt olsa bı ama yok ıste. ben ole sok dıyette ıstemıyorum ayda 3 4 kılo vereyım yeter bana. dambıl alayım o zmn ben 2 tane. baska tavsıye edecegın bısey hareket falan var mı

• 9 ay sonra yazıcam buraya bı before and after yaparım ;)

• Ahaha inşallah :))

• Spor yap

0|0
    0|0
  • Evet çöp gibi olur vücüdun

0|0
    0|0
  • Bir arkadasinla git derim bu arada havuz nerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hamır olursun

0|0
    0|0
  • Spor yapmadan nasıl kilo vermeyi düşünüyorsun ki spor güzel yapar fiziği , sağlığını korur kas yapmaktan korkmayın yağları yakacak şey o..

0|0
    0|0
  • Spor yapmadan zayiflarsan vucudun sıkı olmayacagi icin sarkma yapar

0|0
    0|0
    • allah korusun :(

• En azindan yuruyus yapmalisin ve bol su icmelisin. Cunku ilk zamanlarda hizli kilo vermenin sebebi vucutta ki su kaybidir. Zayiflamak degil

• aynen canım dogru soluyosun mıllet 1 gun yemıyor 1 kılo gıdıyo aa 1 kılo verdm yok ole bısey

• Kılo vermen ıcın terlemen lazım yapdıgın spor senı terletmıyorsa kıloyu zor verırısın

0|0
    0|0
  • Kariya bak hic dinlenmedi mk

0|0
    0|0
  • 70 kıloya dus daha snra basla spora.

0|0
    0|0
Yükleniyor...