Lütfen okuyun kimsenin yardımı dokunmıyacak ama morelim bozulmaya tükenmeye başladım :/ ?

Selam Müsabık olmayan bir vücutcuyum. steroid kullandıgım ıcın turkiyede yarısmalara hıc gıremedım. bu sporun bana aylık 5000 lira masrafı var. cok başarılıyım. nasıpse 2 yıl sonra ifbb de yarışıcam hocamdan ötürü davetim var ve benım kütlemde şu an bıle sporcu yok benım yaşımda bir kerede kazanabılırsek direk arnold klasik e davet edilme şansım olacak. o yuzden işi sansa bıle bırakmak ıstemıyorum. sorun şu ki bu işin var bana aylık 5000 lira masrafı var. sabit babadan kalma gelırım var butun hayatım bu işe baglı oldugu için calışmıyorumda. gelırımle sporda olan gıderım kafa kafaya. kendıme para ayıramıyorum. müsabık olarak yarışmaya henüz cıkamadım parada kazanamadım. dolayısıyla gercekten cok zorlanıyorum. hocamdan baska destek olan kımsede yok. yıllarımıda verdım. baska bı ıste yapamam artık. cok bunaldım. kız arkadasımdanda ayrıldım. cok kotu psikolojideyim özellikle 1 aydır :S cok sıkıntıdayım cok. bırakamam bu işi ama cok bunaldım artık patlamak uzereyım kasım 2016 da nabba ya gırme sansım var dırek ifbb de yarısma sansım var fakat sansa bırakamam işi :/

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Seni strese sokacak herşeyden uzak durmalısın hedefin büyük ve gerçekten zor ama bir düşün başarırsan bugünler mazide birer anı olarak kalacak ve senin için güzel günler gelecek. Ödüller sponsorlar özel dersler vs. birçok yerden gelirin olabilir.
    Maddi kaynak istiyorsan hocanla konuş, bence sende zamanın elvediği ölçüde insanlara özel ders vererek para kazanabilirsin.
    Dünya çapında yarışmalarda Türkiye den isimler görmeyi çok isteriz.

0|1
    0|0
    • personel trainer vs ben bu işten yarışma kazanma harıcı para kazanmak ıstemıyorum. bana aykırı gelıyor. belkı salon hocalıgı olabılır onun ıcınde belgem yok zaten. şu an tek yol yarısma zamanının bır an once gelmesı

• Sen bilirsin tabi ki ama yarışma zamanına kadar hem kafa dağıtmak hem de para kazanmak için iyi bir yol olabilir diye düşündüm sonuçta ne kadar az stres o kadar iyi.

Kızlar Ne Diyor 1

• şansını zorla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence ne yap ne et gir yarışmaya

0|1
    0|0
  • steroid den sonrasını okumadım

0|0
    0|1
    • AMA steroid kullanmayan yok ifbb nabba nacca arnold mr olimpiada..

• sıkıntı yok panpa, inci sözlükten geldimde buraya, her şeye muhalefet olmaya alışmışım işte :D bu arada helal olsun, şu saçma yorumuma bile adam gibi cevap vermişsin, koca biceps li adam, saygıı duydum başarılar

• :) ben sinirimi spor salonuna saklıyorum orda bana lazım o hırs ve sinir :) iyi akşamlar

• eee yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...