Daha önce kaldırılan sorularınız ne ile ilgiliydi?

Daha önce kaldırılan sorularınız ne ile ilgiliydi ? soru başlığını paylaşır mısınız ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben nasılsınız dedim kaldırdılar...bi kerede sınava girecektim dedimki allah rızası için bana bi dua ediverin sınavım iyi geçsin diye dedim o da kaldırıldı:))

1|0
    1|0
    • nasılsınızı bende demiştim kaldırmışlardı bu devirde kimseyi düşünmeyeceksin :) bu sitedeki herkes hayırsız Allah'ın bi kuluda kalkıp dua etmiyo

• cok cok

sagol

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• türk kızları biraz para meraklısı mı diye sordum. 600 xper puanı olan bi mod şikayet etti, kaldırıldı

1|0
    0|0
  • kızların ince çorap giyerken hal ve hareketlerinin nasıl olduğuyla alakalı gayet entellektüel içerikli bi soruydu :) bu soru için bazı vefalı hemcinslerimden övgü almış olmama karşın kaldırılmıştı:) başlığı da 'Bizim bakarken içimiz gidiyo' gibi bişeydi :))

1|0
    0|1
  • Yav sizene kardeşim benimkini kaldıracaksın...

link

1|1
    0|0
  • soorma gitsin :D

1|1
    1|0
  • Sonuna soru cümlesi eklemediklerimdi basit gündelik şeylerdi

1|1
    1|0
  • yok yere kaldırıldı çoğuuu o yüzden eskilere bakmıyorum

1|0
    0|0
  • çok saçma nedenle kaldırıldı

1|0
    0|0
    • nedeni neydi peki?

• hey Allah'ım ya bi de bunu şikayet eden salaklar var tabii

• sorma kaç sorum kaç cevabım böyle deli saçma endenlerle kaldırıldı

Kızlar Ne Diyor 3

• Siyasi buldukları sezen aksu şarkısı oldu ,araba satışı için yardım,bir video canlı yayında bunu yaptılar diye evlenme programıydı yani kafalarına göre beğenmiyerek siliyorlar

1|2
    1|0
  • Hiç kaldırılmadı. Saçma sorular sormamaya, kurallara uymaya özen gösteriyorum.

2|1
    1|0
  • benimkide derbi maçlarıydı

1|1
    0|0
Yükleniyor...