Fifa mı Pes mi?

sizin favori futbol oyununuz hangisi arkadaşlar benimki fifa.
Fifa mı Pes mi ?

• Fifa
    44% (11)36% (12)40% (23)Oy Ver
  • PES
    56% (14)64% (21)60% (35)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|17

En İyi Kız Görüşü

• Fifa

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fifa tabıkı dostum yıllardan berı..
    Pes cocuk oyuncagı gbı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 16

• Pes'in motorunu daha çok beğeniyorum ama Fifa'daki hissi ve gerçekçiliği Pes sağlayamıyor. Fifa'nın da yıllardan bu yana gelen en büyük sorunu oyuncuların hareket kısıtlılığı. Hızlı giden bir oyuncu bir hamleyle sağa ya da sola dönemiyor, döndürdüğünüzde hızını komple kesiyor bu da oyuncuları robot gibi gösteriyor. Son iki senedir next-gen akımının da etkisiyle, abartı özellikler eklenmeye başladı fifaya. Mesela, world class oynarken mümkün değil rakipten topu geri alamıyorsunuz baskıyla hangi takım olursanız olun. Bu seneki kalecilerin uzaktan gol yememesi, zeminin abartılı aşınması, oyuncuların duran toplarda topun arkasına geçmek yerine 90 derece sağına-soluna geçmesi de negatif yönler. Ama Pes, şu lisans sorununu ve kariyer modundaki bugları çözemediği sürece hiçbir zaman öne geçemeyecek. Üstelik bu sene Fifa, trailerdan izlediğim kadarıyla da efsane olacak gibi geliyor.

Şu an için açık ara Fifa.

0|0
    0|0
  • İLK çıktığı zamanlar ne oynardık be..

0|1
    0|0
  • Fifa candr

0|1
    0|0
  • Pes bence.

0|1
    0|0
  • Fifa UT candır.

0|1
    0|0
  • PES.

0|1
    0|0
  • bu sene fifacıyım

0|1
    0|0
  • pes tabiki

0|1
    0|0
  • Bence PES daha iyi

0|1
    0|0
  • Pes biraz sanal. Ama fifa daha gerçekçi. Topsürme falan . Pes ciydim artık fifa cıyım !!!

0|1
    0|0
  • Pes :))

0|1
    0|0
  • playstationda pes
    pcde fifa

0|1
    0|0
  • Pes...

0|1
    0|0
  • pes 13 oynuyoz aga biz

0|1
    0|0
  • pes diyorum kardeşim neden söyliyim
    tabiki fifa çok kaliteli ama fifada beğenmediğim tek şey ve benim için en önemli şey oynayış tarzı ve yapay zeka

peste yapay zeka oynayış tarzı atak yapmalar falan acayip zevk alıyorum

belki pes 14 ve 15 fazla iyi olmamış olabilir ama pes 16 pes 17 falan daha iyi ve zevkli olacağına inanıyorum

keşke pese yeni lig ekleyebileceğimiz özellik koysalar
    her ülkenin ligi olsa mesela çok iyi olurdu

0|0
    0|0
    • bir kere fifada tempo yok
      havadan pas atıyorsun çok yavaş gidiyor
      adama pas atıyosun adam pasın gelmesini bekliyor mal gibi rakip oyuncuda geliyor alıyor topu
      peste atakla ceza sahasına girdiğinde defans öyle atlıyorki topa dokunduğu anda taca atıyor topu kendini yırtıyorlar adeta

• Konsola daha iyi oynanıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...