Palavracı ve kendini beğenen biri var! Yardım edin...

Merhabalar dostlarıııım !

Bi palavracı ve kendini beğenen 26 yaşında kızın davranışlarına nasıl karşılık verebiliriz?

Okulda bi kız var davranişlarıyla herkesi kızlı erkekli hocaları bile rahatsız ediyor şöyle ki :

Aslında hiç çalıkan değil diyemem ama bazı detaylar sayesinde herkesin gözüne girmek isteyerek dikkatleri üzerine çekiyor yurekden de olmasa ona dikkat edip yalancılıkla saygı duyuyorlar ki malesef hocalar da öyleler , nasıl oluyor bu iş derseniz , herkesi yaptiklarıyla mahcup ediyor hocaları hediyelere boğuyor erkeklerle öyle davranıyor ki o an ona olan Negativ hislerini bile unutuyorlar sonra gelip ya ben neyaptım ondan nefret ediyorken onla yakın davrandim ve ya ona notlarımı verdim halbuki o hiç birimize notlarını vermez , ve ya birisi bi gun gelmeyince ondan kaydettiği hocaların sesini isteyende vermez ya sonuna kadar anlamışsınız nasıl birisi ,dün arkadaşlarla kendiaramızda oturup konüşuyorduk herkes ondan şikayet ediyordu yalan olmasın benim bi şikayetim yok ama gerçekten arkadaşlarımın adına bıktım ondan , ya onu oylesine yerine oturtmak istiyoruz ki kendi yaptıklarından utansın ... Ne öneriyorsunuz , yorumlarınız için şimdiden teşekkürr ediyoruz .

Güncellemeler:
Ya arkadaşlar bilfiğimiz yorumlar istemiyoruz :((((

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun vadede kazanamaz. Sabredin derim. :)

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendini beğenmiş insanlardan uzak durmak gerekir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kullandırmayın kendinizi.Çıkarı düşünce yüzünüze gülüyor siz de yumuşuyorsunuz.Hakettiği gibi davranın.

1|0
    0|0
  • kıskançlık kokusu alıyorum

0|0
    1|0
Yükleniyor...