L-Carnitine yağ yakıcı zararları varmı?

Sıvı yağ yakıcı L-Carnitine yan etkileri varmıdır spor ile kullanıcam.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu kullanan birçok sporcu var, özellikle doğal sporcular. Bu sonuçta bir çeşit suplement takviye, yağın enerjiye dönüşmesini sağlıyan bir aminoasit. Herhangi bir sağlık problemin yoksa bir sorun teşkil etmez, ama gramını iyi ayarla bunun dışında bünyen ishal kaşıntı mide bulanması yapabilir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sporla beraber bende kullanmistim. Hic bir zarar ya da yan etki gormemistim.
    Vücut sekillendirmede etkili bir yardimci yontem bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kullanmadan once kesinlikle bir doktora danis. Kullaninca da eger kafeine vucudun alisik degilse ilk zamanlarda titreme bile yapabilir ama sonra vucut alisir.

1|0
    0|0
  • bilmediğin şeyi kullanma

1|0
    0|0
  • DNP Clenbuterol değil bu kadar bakılacak, doğaldır kullan..

1|0
    0|0
  • günlük 2 ölçeğin zararı yoktur ama az kalorili yemediğin sürece ve egzersiz yapmadığın sürece hiçbir faydası olmaz ve l-carnitine herkes için etki göstermeyebilir ama egzersiz öncesi yeşil çay herkeste yağ yakımını hızlandırıcı etkiyi gösterir bence yeşil çay iç paran cebinde kalsın

0|0
    0|0
  • doktorun önermediyse kesinlikle kullanma. hele ki o spor salonlarında kendilerini uzman sanan. besyo mezunu din-giller var. onların dediği herşeyi 2 kere düşünerek yap

0|0
    0|0
    • doktoruma danışmadım yan etkileri olurmu zararlımıdır

• çoğu kişi zararı olmayacağını söylüyor ama haklı olabilirsiniz danışmakta fayda var

• l-carnitine ile steroidleri karıstırıyorsun galiba, içine fare zehiri katmadığın sürece l-carnitine öldürmez, dozunda kullanıldığında hiçbir zararı yoktur olabilecek zararları da mide bulantısı veya işhaldir, l-carnitine nin birçok insanda fayda sağlarken birçok insanda da hiçbir etki etki göstermemektedir

• Daha önce kullandım 2 ay, herhangi bir zararını görmedim. Dozunu ayarlaman gerekiyor.

0|0
    0|0
    • dozunu nasıl ayarlıcaz :) faydası oldumu peki spor ile kullanılması lazımmış yoksa pek faydasını goremezmısız tüplü halde satılıyor hangisini tavsiye edersiniz

• 40 dk kardiyo yapıyorum aynı tempoda koşuyorum ama bu yağ yakıcına ihtiyacım var netten baktım farklı farklı aynı ürün ama değişik tüplerde ve fiyatlarıda oynuyor hangisini alacağımı bilemedim açıkcası 1 ay hergun kullanırsam zararı dokunurmu ya da 2 3 günde 1

• Her gün kullanımda bir zararı dokunmaz. Dediğim gibi, ben Zero Shot markasını kullandım, memnun da kaldım. Spor salonuna gitmeden yarım saat önce yarım tüp içiyordum her gün. O şekilde kullanmıştım.

• fabrikadan yazıyorum dur propektüsü okuyayım içine koyuyoruz ama bir işe yarıyor mu bilmiyorum :S:S

0|0
    0|0
    • oku bakalım bilgimiz olsun fiyatları nedir 10 lu tüp halinde satılanlar var günde kaç defa kullanmak gerekir

• :d istersen ben deneyeyim de sana haber veririm

Kızlar Ne Diyor 1

• zararları tabiki var

0|0
    1|0
Yükleniyor...